ZNA se reîntoarce!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

După vremea când s-a petrecut fuziune cu alt(e) trib(uri), într-adevăr părem a fi mici, dar nicidecum începători. După o perioadă de timp tribul a început să reia drumul , deoarece liderul s-a întors.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Suntem un trib corect, asta conteaza cel mai mult si nu ne dam in laturi de la nimic, chiar daca suntem atacati, luptam pana la capat, pana la ultimul sat.Cine ni se alatura noua trebuie sa fie un adevarat viteaz, nu ne intereseaza fricosii, daca nu te crezi in stare sa faci fata razboaielor si sa-ti ajuti membrii nu te alatura noua.Noi nu o sa plecam capul la nimeni, fie ca iesim invingatori, fie ca vom fi invinsi, vom iesi din razboaie cu demnitate si cu capul sus!
Acesta este ZNA si sunt mandru sa fiu liderul acestui trib!

Am respectat cu sfintenie politica de aliante, am raspuns intotdeauna solicitarilor de sprijin sau de cedare a unor sate chiar daca nu ne-a picat bine, am respectat aliatii si triburile cu care avem incheiate pacte de neatacare, pentru ca suntem oameni de caracter si de cuvant. "Altii" si se stiu ei cine sunt au tradat alianta, nici macar nu au avut bunul simt sa ne anunte si mai si mint cu nerusinare si acum ne ataca.Jocul este joc dar aici se vad foarte multe caractere si cine nu are cuvant aici nici in viata reala nu il are.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
DISTRACTIE PLACUTA!

Nu te gandi ce poate face tribul pentru tine, gandeste-te ce poti face tu pentru el!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ALIANTE/PNA - ON
RECRUTARI - ON

REFUGIATII NU AU CE CAUTA IN ACEST TRIB
_____________________________________________________

ZNA a fost infiintat de catre bsij la 11 aprilie 2007. Daca ai intrebari adreseaza-te lui bsij sau lui Paulus Magnus. Probleme diplomatice - bsij şi Atlant
_____________________________________________________

Vrem un joc mai placut pentru noi toti. Un joc in care sa castige cel mai bun. Si un trib reprezentativ pentru o comunitate unita. Comunitatea celor care cred ca in joc esti ca si in viata reala si valorile care fac din noi oamenii adevarati acolo merita aparate si aici!
Vino sa lupti alaturi. Fii parte la o cauza care merita cu adevarat sa lupti pentru ea deoarece are si o farama de vis frumos.
Nu vrem sa fie un trib cu sentimente antinustiucine. Doar tribul independentilor care s-au saturat de atmosfera "politica" si ar vrea sa fie si aici ca pe alte servere: mai multa comunicare, mai multa camaraderie si respect.
Intra in trib, inscrie-te pe forum, Intreaba, raspunde, comunica, fa-ti noi prieteni si fii unit cu camarazii tai!
Si tu si grupul tau de prieteni ati putea contribui la asta!

Uniti vom invinge!
____________________
Singurul care-si respecta traditia, care-si onoreaza numele, intr-adevar urmas al vechii Dacii
Vrem sa imbunatatim jocul; Va asteptam cu bratele larg deschise
Sunteti primiti în familia tribului, chiar si incepatorii!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus