~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

unde vezi tu randament in TRY :))))?

sincer tie nu a si putea sa ti raspund...unu care nu are treaba cu razboiul nu inteleg ce cauta aici...mai bine ti ai alege alta lume 13 pt tine e terminat.:D:D:D
@gabi04-la fel si tie...externul nu te face jucator...mai bine ai vorbi pe harta..aici vii cand ai ce sa arati.
 

DeletedUser

o sa vedem daca te tii de cuvant.in 6 luni revin pe joc sa vad daca ai scos pe TRY:D:D:D
BAFTA TRY.

...din cuvantarea ta de mai sus ia zi tu ce se intelege? Iti spun eu, ca deocamdata nu joci pe L13:eek: asa ca pana la vara cand revi...Shhhh, asta daca ne luam dupa postul tau de mai sus...RAULE:D
 

DeletedUser

...din cuvantarea ta de mai sus ia zi tu ce se intelege? Iti spun eu, ca deocamdata nu joci pe L13:eek: asa ca pana la vara cand revi...Shhhh, asta daca ne luam dupa postul tau de mai sus...RAULE:D

ti am zis ca esti total pe langa subiect si nu ai nici o treaba cu jocul...nu inteleg de ce te mai chinui...fugi pe harta si arata val nu aici...
multi eroi apar dupa razboi...TRY inca este...deci EROULE cauta ti alt subiect...(e ultimul meu ras....)
 

DeletedUser27452

:)) daca raspund de pe niku asta :D, nu cred ca asta inseamna ca nu mai joc ^^
daca vad ca esti nerabdator sa coborare ~DMC~ si [OUT] jos la ~B~B~ :p se va intampla curand :rolleyes:
 

DeletedUser

:)) daca raspund de pe niku asta :D, nu cred ca asta inseamna ca nu mai joc ^^
daca vad ca esti nerabdator sa coborare ~DMC~ si [OUT] jos la ~B~B~ :p se va intampla curand :rolleyes:

dupa profilul care l ai imi dau seama ce fel de ..........esti...nerabdator??? sincer de doua luni nu am vazut mai mult de 10 atacuri...cand o sa vii de la 3000 in sus **...pana atunci bafta , mahalaua e cu tine.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

serpishor mama.. cand om vedea un atac bun de la tine mai discutam.. pana atunci nu ma pronunt
din cate stiu, aici era DMC vs TRY
 

DeletedUser27452

mai conteaza :D o sa vedeti voi curand atacuri :D si ** lu serpisor 10 si bune :))))
 

DeletedUser28165

serpishor mama.. cand om vedea un atac bun de la tine mai discutam.. pana atunci nu ma pronunt
din cate stiu, aici era DMC vs TRY

macar din trib de la noi atacurile vin de la jucatori per ansamblu...nu intram cu team viewer la altii in pc :D
 

DeletedUser

petrescu...get real....ai fost atacata,a intrat pandeev,macar stai in banca ta si nu mai **..nu am pretentii de mare jucator...dar nici nu vorbesc cand sta altcineva sa ma apere..ai macar putin bun simt si vezi-ti de jokul tau.
 

DeletedUser27452

la noi nu se practica... nu avem de ce si pe cine :D de acuma cred ca ar sa aveti voi de ce :)))
next step its you r tribe :rolleyes:
 

DeletedUser

acuma sa vedem cat de tare e ~BB~ cand o incep razboi intre dmc & out vs bb oare ce va fi :-s ??
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Incepe razboi intre BB si OUT SI DMC??? Sa fie oare acesta inceputul unui razboi mondial pe lumea 13??:O

BB si Regal vs OUT, DMC, NBZ si SMILE?
 

DeletedUser

acuma sa vedem cat de tare e ~BB~ cand o incep razboi intre dmc & out vs bb oare ce va fi :-s ??

scz ca te intreb dar de unde stii de OUT????
eu din cate stiu ne intelegem bine...a zis cineva de razboi????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
am mai zis si zic VORBEEEEEEEEE VORBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE spuse prea usorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....:D:D:D
@adenauer-ai uitat sa pui pe DIE :D:D:D:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Imi cer scuze, neatentia si faptul ca nu cunosc foarte bine situatia si implicit tabara in care ar intra...dar se pare ca L13 poate deveni foarte interesanta:).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus