~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28165

intro oarecaare masura ai dreptate...

vreau sa iti spun ca, chivulet l-a acceptat dupa ce a ** cu mine.. restul care au plecat in dmc.. au plecat strategic vorbind...

daca ** de zughy.. el era prieten cu prisson ( sau se temea de el ).. si nedorind sa il atace m-a anuntat ca pleaca.. dar era evident ca nu putea tine 2 granitze.. si intr-o oarecare masura l-am inteles.. Tribul in acel moment era oarecum departe.. de el si nu putea sa il atace.. pt ca daca era langa noi cu siguranta era innobilat cum au fost alti care au incercat sa plece..

cat despre Fp.. pot sa va spun ca el i-a predat.. intr-o oarecare masura nou celor din fostul PCA ca tribut pt intrarea in trib.. evident probabil nu si-a dat seama la acel moment.. dar asta sa intamplat.. am luat ce era de luat si .. am innobilat restul


Dupa cum ti-am mai spus , prisson a fost prietenul meu si nu ne-am atacat niciodata.
Referitor la vandutul fp-ului , nu stii nimic despre aceasta poveste , ci doar ca am intrat la voi cu o serie de jucatori , te rog frumos sa nu te pronunti in aceasta privinta deoarece vorbesti fara a fi in tema...

2 jucatori au fost innobilati din fostul FP si aceia erau cu bulina galbena.


Dupa cum am mai zis , este prima mea lume si m-am lecuit de oameni ca tine.
 

DeletedUser6681

Dupa cum ti-am mai spus , prisson a fost prietenul meu si nu ne-am atacat niciodata.
Referitor la vandutul fp-ului , nu stii nimic despre aceasta poveste , ci doar ca am intrat la voi cu o serie de jucatori , te rog frumos sa nu te pronunti in aceasta privinta deoarece vorbesti fara a fi in tema...

2 jucatori au fost innobilati din fostul FP si aceia erau cu bulina galbena.


Dupa cum am mai zis , este prima mea lume si m-am lecuit de oameni ca tine.


Nu te inteleg deloc.. in fine .. eu stiu ca tie ti se pare normal ca un prieten de al tau din afara tribului.. sa ia satele colegilor tai.. si tu sa spui nu il atac pt ca suntem prieteni..

Eu nu l-am crezut pe prisson cand mi-a zis ca stie satele ce urmau a fi atacate.. :) chiar de la tine.. am zis ca vrea sa bage intriga sa te innobilez..
Te anuntz ca esti pe harta pt ca nu am vrut sa iti stric jucaria.. in DMC esti tot din acelasi motiv.. exista si alternativa .. te atacam si noi si dmc si te imparteam ( dar oameni ca mine nu au vrut )..
Cand ** despre mine ca oameni ca mine.. ar trebui sa te uiti la actele jucatorilor.. si nu stiu daca am jucat in 4 triburi.. vreodata.. pe cele 5 servare unde am jucat.. ( tot oameni ca mine )..
Diferenta intre mine si tine este ca eu ma bat in locul in care ma bat chiar daca risc sa pierd.. !

As fi curios daca chivulet te-ar ierta cum te-am iertat.. eu :)).. Oameni ca mine care ti-au aparat contul cand te ataca nefertiti cca doar era ziua ta.. offf offf

Si acum sa iti zic despre FP !

Ai spus de cei care.. erau pe galben.. de unde sa stiu eu.. de ei ca erau pe galben daca nu de la tine :)... de unde sa iti stiu eu conturile slabe daca nu de la tine. Iti aduc aminte.. ca dupa o discutie intre mine si tine am hotarat.. sa facem pna cu scopul de a il rupe .. la cateva zile dupa ce colegi tai trimit apararea la try sus..
Si despre acest aspect stia si try, pt ca m-au intrebat de ce am facut pna.. Eu stiu ca esti tanar si te lasa cateodata memoria.. daca ar fi stiut ai tai colegi cum .. esti defapt..:)...
 

DeletedUser19202

auzi...raj....stiu ca acu iti pare rau..ca nare cine sati mai dea mesaje..de recrutare prin triburi aliate..da asta e...se mai intampla.....nu mai te baga tu sa aperi pe altii.....aparai pe harta mai bine...ca o sa aiba nevoie...:)))
 

DeletedUser28165

Ai spus de cei care.. erau pe galben.. de unde sa stiu eu.. de ei ca erau pe galben daca nu de la tine ... de unde sa iti stiu eu conturile slabe daca nu de la tine. Iti aduc aminte.. ca dupa o discutie intre mine si tine am hotarat.. sa facem pna cu scopul de a il rupe .. la cateva zile dupa ce colegi tai trimit apararea la try sus..
Si despre acest aspect stia si try, pt ca m-au intrebat de ce am facut pna.. Eu stiu ca esti tanar si te lasa cateodata memoria.. daca ar fi stiut ai tai colegi cum .. esti defapt..

Te invit sa-mi cauti acest mesaj te rog ;).
Spre deosebire de unii , am principii si am decis sa nu ma atac cu prisson indiferent de tribul in care ma aflu.
Faptul ca el lua sate de la colegii mei , demonstreaza ca voi nu prea insemnati mult pentru mine.

Cine imi apara contul ?
Pe cine a lasat memoria ?
Faceam cerere de sitter si cand veneam seara acasa era tot acolo. (o singura data ai intrat tu la mine)


Nu cred ca cei din DMC m-ar fi atacat si impartit pe din 2 pentru ca stiau ca intr-un final voi veni la ei.


...


EDIT: Tu ai adevarul tau , care il stiai de jos de la BB , eu il am pe al meu din k46.
Esti liber sa ma critici , dar nu ma poti judeca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa incheiem discutiile astea colaterale si sa vorbim si sa pastram acest topic pentru razboiul dintre cele doua triburi: DMC si TRY.

Zughy - ce a fost a fost; nu trebuie sa te justifici si sa dai explicatii nimanui - ai jucat cum ai crezut tu ca e mai bine pentru tine!
Andrei - nu sunt multi care sa stie sa faca o diplomatzie si nu sunt multi pe harta asta care sa stie ce e aia diplomatie; ai fost liderul unui trib si ca in orice alt trib exista pareri personale si probleme pe care tribul nu le poate rezolva pentru cazuri de jucatori in parte!!! Eu asha vad situatia de atunci si nu cred ca a gresit cineva sau ca a tradat cineva!
Pandev - nu te cunosc - nu am vorbit niciodata; succes acolo unde esti si unde ai ales sa fii si sper sa iasa o lupta frumoasa! Niciodata nu va castiga pe aceasta harta cel care are polite personale de platit - vor castiga doar cei care vor juca un JOC!
Muhamed - bafta si desi am inceput cu stangul discutile dintre noi cred ca meritati felicitari si sa avem un razboi frumos!


Si cu astea mai spun odata:

DMC vs TRY!!!
 

DeletedUser29034

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY-A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 309
Tabăra 2: 229
Diferență: 80

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 9
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,723,888
Tabăra 2: 1,667,808
Diferență: 1,056,080

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 622,347
Tabăra 2: 84,591
Diferență: 537,756

image.php
 

DeletedUser29034

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC= [OUT] =nbz=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY-A
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 25
Diferență: 139

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,626,736
Tabăra 2: 153,677
Diferență: 1,473,059

image.php


ufff.... greu,greu.....pt. TRY!!!!!!!:rolleyes:
 

DeletedUser29034

TRECUTUL:

iti mai spun eu : V~I~D ; FUN! ; Best ; Gallia ; FP triburi cazute sub topoarele TRY.....cine va fi urmatorul? sigur nu cade TRY in fata DMC-ului...adica 4-5 membri activi...maxim maximorum :)))

Si da,TRY a luat din toate aceste triburi n jucatori care cu timpul s-au selectat cine e mai bun si mai activ decat altu....multi dintre ei au si renuntat la joc...dar s-au legat multe prietenii intre acesti membrii....eu unul si cred de altfel ca nu e cineva in TRY care sa regrete istoria mare a tribului....dar voi ce istorie aveti mai???? Ce se va spune de voi??? A stai ca stiu....DMC alt trib distrus de TRY :d


PREZENTUL:
Midnight Lady astăzi la ora 18:17
doyaru26 astăzi la ora 18:09
Astazi m-am hotarat asupra unui lucru :
Nu mai are nici un rost sa ma zbat pentru niciunul din voi,nu meritati,dupa [player]coloratu20[/player] va anunt ca voi renunta si eu la aceasta Lume,cea mai nasoala lume dintre cele in care am jucat,am crezut ca se poate si ca pot face ceva aici,dar nu pot tine MAXIM 5 persoane 2 Triburi,cu regret va spun ca asa sta situatia....in zona K24 [player]Midnight Lady[/player] ce mai joaca si are habar de acest joc,dar si ea este coplesita de atatea conturi lasate pe sitter la ea ... in K25 si K35 mai sunt eu si [player]cam0rra[/player] care abia mai facem fata, [player]cam0rra[/player] zilele trecute a scapat de peste 400 de atacuri,atacuri care daca nu era el si nu stia sa-si apere satele toate se indreptau spre voi...la randul meu am pierdut acum 1 saptamana 4 sate din lipsa sprijinului,pentru ca am riscat eu si am ajutat cu sprijin pe [player]radudragos[/player] . Astazi in schimb ma trezesc cu cineva care retrage trupe din K26 de pe satele mele din K35 ce tin Granita cu DMC,sate ce pot fi atacate in orice secunda de DMC,sate de pe care EU am trimis sprijin altor jucatori din zona,sate care in acest moment sunt expuse....CE SA VA MAI ZIC...SUCCES IN CONTINUARE SI BAFTA LA CUCERIT SATE DE BARBARI DE 116 PUNCTE...SUCCES LA INNOBILARIILE INTERNE CA ACOLO TOTI SUNTE-TI BUNI...SUCCES LA DORMIT SUCCES LA TINUT TRUPE AKASA SI CAND NU MAI AVETI CHEF DE JOC ALTII SA SE CHINUIE SA VA IA SATELE CU TRUPE DEFENSIVE ACASA....SUCCES VA DORESC DOMNII MEI....INCEPETI DE PE ACUM SA JUCATI SOLITAIRE CA AIA STITI SA FACETI.....VA DORESC BAFTA TUTUROR !


MACAR DACA SUNTE-TI IN STARE SA-MI RECUPERATI SATELE IN ACEST MOMENT AM DAT STERGERE CONT,NU MERITATI NICI MACAR 1 SAT DE LA MINE SA VI-L DAU PE NIMIC,MUNCITI DACA LE VRETI....dupa mine il rog sa faca acelasi lucru si [player]cam0rra[/player] , iar dupa el o rog pe [player]Midnight Lady[/player] sa faca la fel...ma gasitit pe mess sau skype,dar nu incercati va rog sa ma convinge-ti sa merg mai departe alaturi de acesti oameni care pentru mine au ajuns ZERO


Tin sa felicit Triburile [ally][OUT][/ally] si [ally]DMC[/ally] au dat intotdeauna dovada de UNITATE,RESPECT SI AGRESIUNE PE HARTA...lucruri ce voi acesti ZERO nu ati dovedit-o de cand joc alaturi de voi si nu veti dovedi niciodata acest lucru...totodata le cer Dusmanilor sa va umileasca si sa va innobileze cat mai putin si dureros posibil...O MERITATI ZERO-urilor !!!


Cele mai mari respecte :

[player]coloratu20[/player] imi pare nespus de rau k nu am fost in stare si n-am avut forta sa te ajut cand ai avut nevoie mai mult decat am putut s-o fac

[player]cam0rra[/player] e timpul prietene sa lasam turma de oi pierdute sa vada ce inseamna sa joc unit si sa fi unul pentru celalalt,cel putin noi 2 putem continua pe Lumea 3 si mai mult de atat vei avea mai mult timp pentru copilul tau si pentru sotie...ai ajuns sa-ti neglijezi familia pentru acesti oameni care nu dau 2 bani pentru munca noastra,acesti oameni care nu stiu numai sa spioneze si sa anunte dusmanii toate miscarile tribului,acesti oameni care tin trupele de le prinde mucegaiul.

[player]Midnight Lady[/player] ocupi al 3 lea loc pentru mine aici,ai dat dovada de o persoana demna de tot respectul,ai luptat si te-ai zbatut pe acea Granita cu OUT si nbz peste limitele posibile,mai mult decat ar fi facut 50 de carcotasi din TRY ce stau acuma la caldurica.Sa vedem in lipsa ta cum urla carcotasii.

[player]radudragos[/player] a fost de la bun inceput cu TRY si continua si acum desi a pierdut zeci de sate tot aici este,adevarat om esti.

[player]LORD-Eugeniuss[/player] eu te-as sfatui sa continuam noi 2 pe Lumea 1,vezi si tu ce e aici :)

[player]marku[/player] de la bun inceput cu TRY si ai ramas si acum in clipele grele tot alaturi de TRY,te respect pentru asta.

[player]nanmarius[/player] continuam pe Lumea 1 :)

[player]ProKiller[/player] la fel prietene,nu am prea conversat cu tine,dar ti-ai facut datoria de un adevarat membru TRY,ar trebui sa fii mandru,esti si vei ramane devotat tribului tau,vor fi norocosi cei care te vor lua sub conducerea lor.

[player]gogu26[/player] ai grija de tine pe mai departe :d

Restul pe cine n-am mentionat,inseamna ca nu a-ti ajuns la ce m-as fi asteptat de la voi,sunte-ti mari si tari unii dintre voi pe Harta,dar in rest lasati de dorit,nu ati miscat 1 deget pentru acest Trib si la fel ve-ti proceda in toate Triburile prin care ve-ti trece...voi jucati pe cont propriu,daca s-ar inventa pentru voi Tribul.ro a-ti fi cei mai tari !!!

Nu mai am nimic sa va adresez,Lectura placuta !!!

doyaru26 astăzi la ora 18:13
Anunt pentru [player]TRY[/player]

Mesajele acestea au fost trimise de către doyaru26 mai departe.


NO COMMENT! :rolleyes:
 

DeletedUser12768

Frumos discurs...dar ai mai zis de cateva ori doyarule ca te lasi si nu ai facut-o. Fa-ne acum te rog placerea de a da stergere cont...chiar nu merita sa joci alaturi de asemenea jucatori :rolleyes:
 

DeletedUser29175

cata zau...nu cunosti marfa?
acu cica iar nu se mai lasa :))

e ca sirena politiei "ma las/nu ma las/ma las..."
 

DeletedUser

e copilarie daca nu te lasi....dupa ce ai scris atat si ai atins atatea persoane la inimima :) oricum pe toate lumile se intampla asa...sa nimeresti in triburi unde nu se leaga nimic. bafta pe L1 si L3. :D
 

DeletedUser29034

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY-A
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 113
Diferență: 60

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 6
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,763,876
Tabăra 2: 980,337
Diferență: 783,539

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 824,285
Tabăra 2: 65,443
Diferență: 758,842

image.php


Vreau sa-mi felicit pe acesta cale colegii pt implicarea din acesta campanie!:)
 

DeletedUser

:))))try..mai dreseaza-ti oamenii...nobili pe bonusul de noapte de la 28 de ore:))))))))))mi-ar fi rusine:)))))))))
 

DeletedUser

nisgigi...probleme personale din cate vad la adresa mea dupa posturi...as putea sti k cine **?
 

DeletedUser

:))))try..mai dreseaza-ti oamenii...nobili pe bonusul de noapte de la 28 de ore:))))))))))mi-ar fi rusine:)))))))))

iar te inseli....:D:D:D
k si in fotbal fiecare cu tactica lui..daca tie nu ti place sorry,nu o folosi...daca lui ii place si stie ca da randament BRAVO.:p:p
de acuzat e usor...dar dincolo de acuze poate exista un adevar.................
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus