Abisul the King

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Astazi 6 martie la numai 19 ani colegul nostru Andrei a pierdut lupta cu o boala necrutatoare si a plecat dintre noi ...
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
 

DeletedUser8220

Imi pare rau sa aud asa ceva. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sa ii ajute pe cei dragi sa treaca peste acest necaz.
 

DeletedUser1630

parca a jucat si pe l3 in Die....imi pare rau
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
 

DeletedUser31890

Cuvintele sunt prea mici pentru asa o tragedie...

Dumnezeu sa-l aiba in paza sa!
 

DeletedUser

Andrei, iti vom simti lipsa. Dumnezeu sa te odihneasca in pace, iar familiei multa putere sa treaca cu bine peste acest necaz.
 

DeletedUser

Un gand bun si din partea mea.
Pacat cand o viata se stinge la varsta asta!
Dumnezeu sa-l odihneasca!
 

DeletedUser33488

Slujba inmormantarii marcheaza durerea despartirii. Pentru cei ce cred in Dumnezeu insa, moartea nu este un esec, nu este punctul terminus. E pragul care desparte cele doua taramuri, poarta prin care se intra in celalalt plan de existenta. Noi crestinii nu suntem ca cei fara de nadejde. Credem in...
 

DeletedUser127

Venim si plecam din aceasta lume fara acordul nostru. Asta este voia Domnului nostru ce Isi cheama in ceruri fii Sai. Sincere condoleante familiei indurerate si fie ca mana domnului sa vegheze asupra casei lor! Amin.
 

DeletedUser

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si condoleante familiei indurerate ...
 

DeletedUser1260

Dumnezeu să-l odihnească în pace si sa ajute familia să treaca peste această suferinţă.
 

DeletedUser22733

Dumnezeu sa il odihneasca !.....condoleante familiei indoliate si dumnezeu sa le de-a puterea sa treaca peste asa un mare necaz....inca un inger sa ridicat la cer....Dumnezeu sa il odihneasca!
 

DeletedUser27373

Ridic ochii spre cer, într-o pioasă rugăciune, pentru un suflet ce lasă în urmă un gol uriaş.
Dumnezeu să îl odihnească în linişte şi pace!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus