ANGRY vs Regal

  • Autor subiect DeletedUser12819
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

BlackHell

member
Scor reacție
0
mami ...auzisem ceva pe tema asta acu cateva zile..nici eu n-am inteles mare lucru..

cum ca black a vorbit cu imothemp sa vorbeasca cu nu mai stiu cine sa vorbeasca cu prietenul ancai care s-o convinga pe anca sa ma convinga pe mine sa intru in regal.


Nu este adevarat asa ceva!! Sau probabil incerci sa-ti faci reclama si nu stii ce subiect sa-ti mai alegi
 

DeletedUser

lasa-i ma tati, ca in curand n-or sa se mai numeasca angry si inchidem topicu' pe motiv ca gata, am castigat razboiu' ;))
 

DeletedUser

depinde..
imi ajung diverse zvonuri pe la urechi.. daca stii sa asculti, auzi tot felul de povesti.. De cele mai multe ori nu iese fum fara foc.. :)
Nu cred nici eu tot ce mi se spune.. dar vedem ce se va mai intampla.. ;)
 

DeletedUser

Nu este adevarat asa ceva!! Sau probabil incerci sa-ti faci reclama si nu stii ce subiect sa-ti mai alegi

da mane, absolut tuturor ne pasa de imaginea noastra pe un joc online. care ocupa locul 1, 2 si 3 in ceea ce priveste viata noastra sociala.

de saptamani n-am mai vazut soarele, traiesc pe pizza congelata si ard de nerabdare sa ma plictisesti tu cu acuze....daca aveam de gand sa-mi fac reclama, faceam pe privat...nu unde poti tu sa vezi...si puneam naibii quote ca si cum te-ai fi rugat de mine.

Politics 101.

@Cavalleras.

Ce-ar fi triburile fara zvonuri si pronosticuri.
 

DeletedUser

1Paradox1 , dale ticule pace , baietii traiesc in Romania si asta le ocupa tot timpul .Tipic romanesc , mahalaua si barfa stau la ordinea zilei pentru unii , mai bine ignori decat sa le acorzi atentie .Reclama rea e tot reclama , si e neplatita !Deci ... nu le mai da oportunitatea ....



BlackHell , la cate acuze nefondate ai adus tu tribului sau membrilor din Angry ... mi-am dat seama ca esti ca o baba de 80 de ani care sta in fata blocului si isi urmareste vecinii cand fac SEX ...
 
Ultima editare de un moderator:

BlackHell

member
Scor reacție
0
BlackHell , la cate acuze nefondate ai adus tu tribului sau membrilor din Angry ... mi-am dat seama ca esti ca o baba de 80 de ani care sta in fata blocului si isi urmareste vecinii cand fac SEX ...


Acuze nefondate?? Tu ai habar ce vorbesti??

In primul rand ca n-am acuzat pe nimeni de nimic ... de unde vii tu sa scoti treburile astea ... habar nu am, dar poate vii sa ma luminezi
 

DeletedUser

paradox, vezi ca nu sunt zvonuri :))
Discutam tot aici - o sa-ti dau citat din ce ti-am spus acum peste 2-3 saptamani, cand n-o sa mai fi membru angry.
 

DeletedUser

le consider zvonuri pana se adeveresc.

e 24 octombrie...deci pe la 10 noiembrie ne intalnim aici :)
 

DeletedUser

marfa...o sa ajunga regal pana la mine :D:D ....prevedeam o fuziune regal&angry.........asa e trendy....din cei mai mari dusmani devin cei mai buni prieteni....:p
 

DeletedUser

fuziunile intre dusmani se fac de obicei cand apare un inamic comun mai important sau atunci cand ambele triburi nu mai fac fata cu razboaiele deja existente.

regal a demonstrat ca rezista, angry nu a intampinat probleme (externe) in ultimul timp.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus