Anunt

DeletedUser

Triburile SOF si DST sunt bucuroase sa anunte formarea unei noi familii.Aceasta familie va fi formata din SOF + academiile aferente si DST + GNR-V.Triburile SOF si DST isi vor respecta in continuare aliatii si nimic nu se va schimba in privinta aliantelor incheiate pana in acest moment,urmand ca triburile aflate in diplomatia celor doua triburi la PNA a fi reevaluate.

Diplomat SOF
nanmarius
 

DeletedUser

Conducerea DST saluta crearea acestei familii, motivele acestei familii sunt simple : relatiile bune existente intre SOF si DST, prietenia dintre foarte multi membrii ai celor doua triburi, precum si scopurile comune care ne unesc

REST, intemeietor DST
 

DeletedUser

Tribul H@IT@ saluta formarea acestei familii si va ureaza succes pe noul drum.
S'ar spune ca acum a'ti oficializat'o.


Noi suntem oameni seriosi, si nu ne ascundem in spatele unor nume.

ca de exemplu tu.
nu apari pe lumea 1 cu nickul asta.:cool:
 

DeletedUser

Deja se vede luminita de la capatul tunelului. Pana acum eram in bezna, iar acum se anunta un nou "inceput". Sa fie intr-un ceas fun. Multi o sa aiba de suferit dupa anuntul asta.
 

DeletedUser8343

Felicitari pentru noua mutare si sa fie intr-un ceas bun!

LE: am o intrebare: darco cine esti? te-am mai vazut postand pe aici insa cu numele esti inexistent pe lumea 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deja se vede luminita de la capatul tunelului. Pana acum eram in bezna, iar acum se anunta un nou "inceput". Sa fie intr-un ceas fun. Multi o sa aiba de suferit dupa anuntul asta.

Tored, din ROD, deja sufera vad ca.. :))
 

DeletedUser

vad ca, tribul H@IT@ a sters tot ce era legat de LR de la profil

Dc nu ai trecut:
=LR= a refuzat sa mai fie academia H@IT@

va uitati trecutu nu ?

pe omu ce isi uita trecuta !
trecutu nu il v-a ierta niciodata !

muahaha
 

DeletedUser

"urmand ca triburile aflate in diplomatia celor doua triburi la PNA a fi reevaluate."


ce parere are DSt de acest text ?


de ce nanmarius decide diplomatia DST-lui ?
ce scopuri are ?
 

DeletedUser8343

"urmand ca triburile aflate in diplomatia celor doua triburi la PNA a fi reevaluate."


ce parere are DSt de acest text ?


de ce nanmarius decide diplomatia DST-lui ?
ce scopuri are ?

Scopuri marete si nu stiti voi! :):)
este suficient ca unul din liderii celor doua triburi din familie sa dea un anunt ...trebuie neaparat sa dea si celalt? :)
mi-a placut sesizarea ta..amuzanta tare! marius ...lasi atatea intrebari ...si spaima printre unii :D
 

DeletedUser

Nanmarius si rom tricolor ce dau senzatii tari :).

Acum serios vorbind, de ce anume sa iti fie frica intr-un joc?
Eventual ca pierzi prea mult timp cu niste sate virtuale, dar in rest :confused:.
 

DeletedUser

LR avea pna cu dst.

reevaluarea pna-lor inseamna razboi intre dst si LR ?
 

DeletedUser

Si am gresit ceva cand am zis asta?? AM zis ca ne vom respecta aliatii . Legio,haita, LR oricum erau la inamici pentru tribul SOF.
 

DeletedUser1136

Scopuri marete si nu stiti voi! :):)
este suficient ca unul din liderii celor doua triburi din familie sa dea un anunt ...trebuie neaparat sa dea si celalt? :)
mi-a placut sesizarea ta..amuzanta tare! marius ...lasi atatea intrebari ...si spaima printre unii :D

deja lumea1 nu mai poate, toti se tem cred ca nici noaptea nu mai pot dormi:)))
 

DeletedUser26504

si sa fim seriosi...lr nu devine academia cd...fuzioneaza cu cd... in ocd s-a dat circulara si prin cd se vorbeste pe forum...s-a scapat cnv...
 

DeletedUser

incepe sa-mi placa......

Cum erai aia cu ai grija ce-ti doresti?
Exista si puncte negative in a fi pe primul loc.
In primul rand, toti au moral 100% pe voi ;).


Am si eu o dilema.Pe cei din RY de ce nu i-ati inclus in familie?
Sau ati impartit harta in 2?
SOF ia nordul si DST sudul.Ceea ce inseamna ca pe langa RY vor aparea multe puncte rosii intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat :).



In caz ca pana la urma va incepe razboi si va fi ceva gen CD,H@IT@,CIRC vs SOF,DST .. nu ar fi mai bine pentru RY sa fie de partea noastra acum, decat singuri impotriva voastra mai tarziu?
Pentru ca ei au granita decat cu CIRC, in schimb cu SOF au multe zone comune, deci le-ar fi mai simplu.
SOF avand zona comuna si cu H@IT@, plus CD si CIRC.DST fiind si el prins intr CD,CIRC,H@IT@ si academii.
Deci practic SOF si DST ar fi atacati din toate partile, iar rezultatul va fi unul singur.Singura zona fara probleme ar fi pentru ei NV, unde sunt cei din NewAge .. sau poate ca nu :rolleyes:.
O simpla parere din partea unui simplu pion.


Sau mergem pe varianta b :D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gabitzu iar visezi?Te-a cuprins frica un pic si cauti sa faci probleme intre familie si RY si New Age?Of of of...vrabia malai viseaza :D

Ti-ai facut planuri sa-ti trimiti aghiotantii dupa mine sa ma atace?
Frica e ultimul lucru de care ma bucur in acest joc, crede-ma ;).

Am spus ca e o simpla parere, asa vad eu lucrurile in anumite conditii de pe harta.Daca te deranjeaza pe tine e problema ta, personal ma intereseaza de la putin spre deloc :).
 

DeletedUser

In caz ca pana la urma va incepe razboi si va fi ceva gen CD,H@IT@,CIRC vs SOF,DST ..
Sau mergem pe varianta b :D.

Cd+ocd+hoit+legio+circ+repb VS dst+sof+sof-a+sofia+ry+nipon+rod+new age = lumea 1 in razboi total
ramane nwo care nu stiu ce conflicte are , insa fiind prieteni cu circ are putea fi inclusi in prima tabara , insa la cum joaca circul , nu ar fi de mirat sa se repete povestea cu gd , nwo in rol principal....

Ps:speculatii, important e ca republica sa traiasca
 

DeletedUser

Daca SOF ii vroiau pe RY si NewAge alaturi de ei, nu crezi ca ii includeau in familie? :rolleyes:
 
Sus