atacuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oameni buni ce-i cu asta pe mine ma ataca toti pentru ca nu intru in tribul lor.de cand e asta ?eu fac reclamatie sa nu mai fie asa de nesimtiti.a da si directorul este tatal meu.
 

DeletedUser16062

tribul a fost infiintat de catre wwe tna dar conducerea tribului sunt eu (lugonos)si mie mi se vor adresa intrebari.


wrestl se numeste tribul:)))
 

DeletedUser

Pai account-ul... include WWE (restling parca.. :) ) ... si tribul se numea "wrestl" (adica tot restling presupun..:)) ) ... iar cum la "wrestl" se uita doar copiii care il iubesc pe Jon Cena ala. Vorba lu best .. Fiule... pune mana pe o carte si taicatu nu e director poate fi cel mult owner !
 

DeletedUser

da :)) tna raw chestiile alea .. mah lasati-l pe baiat ;) tatal lui e directorul :-s
 

DeletedUser

WWE imi permiti sa trimit 4 nobili in expeditie la tine in sat? Acestia vor veni sa cerceteze : "Cum sa cuceresti un sat!" . Merge? Sau ma spui lu tatal tau domn' Director?
 

DeletedUser

... eh i-am zis si eu in eventualitatea ca poate vreodata o sa mearga nobilii infinit! :))
 

DeletedUser

ah, doamne ajuta sa fie asa cum zici :D iti dai seama ca ar fi plina marginea hartii de jucatori cu peste 500k puncte :))
 

DeletedUser

:((

untitled.bmp
... ce urat ar fi ca atacurile sa nu ajunga sa e intoarca inapoi.. :((
 

DeletedUser15142

ce naspa tata daca ai ceva nelamuriri dai mesaj lui gigiluptator el este directorul impreuna cu tatal tau..se cunosc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus