Avalon vs Royal

  • Autor subiect DeletedUser34293
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in sfarsit razbunarea celor din NO se apropie de sfarsit si de acum treb sa gandim ce o sa se intample cu L18 :d
 

DeletedUser

Ca sa fim corecti,e o victorie a triburilor Avalon si RIP,dar pentru mine,sisisi,federalconstruct,adrianulx si ceilalti colegi din No1,e o razbunare dusa la bun sfarsit.
Ce se va intampla in continuare cu L18,nu stiu.
 

DeletedUser33777

Viva avalon!

Se pare ca ne apropie de final.
Sentimentul meu s-a transformat in mila pentru ei.
Nu au stiut sa lupte,au stiut doar sa dezmembreze triburi.De aceasta data nu le-a mai mers.Nu au mai reusit sa pacaleasca inca odata jocul.
Felicitari AVALON!Felicitari si celor de pe granita RIP.
 

DeletedUser26180

:D:D:D:D:D...ce amuzanti sunteti:))...care trib ar fi rezistat ca si royalul?...va spun eu nici unu asa ca putin respect
 

DeletedUser33777

?!

Un trib cu conducere adevarata ar fi rezistat.Chiar daca stiati ca veti pierde macar ar fi trebuit sa o faceti cu capul sus.Ati preferat insa sa ramaneti in mocirla.Oricum aceasta e o stare generala in tara noastra.
 

DeletedUser33777

Misiune indeplinita!

A venit si ziua Royal s-a desfiintat asa cum am preconizat.
Urmeaza stergere in masa :))
 

DeletedUser39111

Pana la urma au iesit pe usa de indos...cei din Royal... oricum felicitari pt razboi..dar din pacate vorbele lor marete nu s-au vazut in actiuni... :) poate ne vom intalni pe alta lume... oare al cui e meritul renuntarii lor... AVALON o mare familie de prietenii virtualii cu bune si rele... ( sa nu uitam si de colegi din RIP)
 

DeletedUser39111

lista e foarte lunga incepand cu tribul STOP!, PDT, trebuie amintite
 

DeletedUser33777

Victorie Avalon

Puteti inchide acest topic.
Avalonul a invins,cum era si de asteptat de altfel.
 

DeletedUser

mai ramane sa terminam si cu WAR,deci nu cred ca e cazul sa fie inchisa tema.
 

DeletedUser33777

Let's see!!

Deja au izbucnit mici furtuni pe ici pe colo!
Sincer nu vreau sa fiu eu cel ce lanseaza bomba!
Cand am prezis ca royalul va disparea inaintea mea multi spuneau ca vorbesc in stele!
Eh.... se mai intampla.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus