Avalon vs toata harta

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
mda, dragut :p Nu ma lasa inima, ah?

poate ar trebuie sa ma schimb la capitolul asta, doar asa zicea dl thepada:p
 

DeletedUser

Marii jucatori ai Avalonului se ascund sub fusta SN. Razboiul Avalon versus toata harta a luat sfarsit mai repede decat credeam. Avalonul a fost invins deci se poate inchide topicul.
 

DeletedUser34293

Multumim tuturor triburilor participante la aceasta disputa. Felicitari celor care au iesit victoriosi in aceasta confruntare.

@joker ... sper sa-ti revizuiesti afirmatiile. Nu trebuie sa fii suparat ca nu ti-au iesit planurile. Tot ce se intampla este singura solutie pentru a indrepta o neintelegere.

Bafta in continuare!
 

DeletedUser

Hai, trebuie sa recunoasteti ca o fost un razboi tare..poate cel mai hotz de pana acum :))!
 

DeletedUser34293

Nava vine dupa comandant ... nu-ti face probleme pentru asta.
 

DeletedUser

se mai schimba lumea Nibbles ... si de pe costa concordia a plecat primul.... ditamai comandantul :D
 

DeletedUser

Nuuu... stai linistit chiar tu mi`ai zis cam acum o luna ce urmeaza :)) Deci stiam de ea:)) dar speram ca sn`u sunt baieti seriosi
 

DeletedUser

Mda...Sunt putin dezamagit de deznodamant,cum probabil sunt si alti fosti colegi din Avalon.Dar nu suntem noi in masura sa judecam deciziile pe are le ia titanel.
Oricum,nu-mi imaginam vreodata ca Avalonul sau jucatorii din Avalon sa ajunga parte integrata a SN-ului.Dar,nebanuite sunt caile Domnului.
Tin sa-i felicit pe cei care au luptat si s-au zbatut,desi conditiile au fost mai mult decat grele.
Pacat,ca nu intotdeauna cei mai buni ajung sa triumfe.
Insa,in tot raul e si un bine.O sa se implineasca profetia mea de la inceputul razboiului:RIP-ul o sa primeasca ceea ce merita si o sa si-o ia peste bot.O sa regrete in curand decizia de a trada Avalonul.O sa vada si ei in curand cum e sa se pravaleasca toata harta peste ei.
 

DeletedUser

zise cel care a picat dintr-un organizat!

Avand in vedere ca nu ma logam in nicio zi inainte de orele 13:00-14:00,eu zic ca m-am descurcat onorabil pe lumea asta.
Oricum,eram inconjurat de SN.Nici sa fi incercat,ca nu aveam cum sa rezist,in conditiile in care nu putea nimeni sa-mi trimita sprijin.Asa ca m-am resemnat.Eu nu-mi permit sa stau non-stop on sa mut trupe.
Dar,ce sa zici tu,care n-ai fost atacat in viata ta.Ai crescut din interne,ti-ai facut nobili si dupa 2 ani de hibernare,hop la razboi.Brav erou!
Spre deosebire de tine,toate triburile in care am fost,au avut in mod constant cel putin un razboi,la care am participat in mod activ.
 

DeletedUser29872

ma tu stii cu cine vorbesti?:))
am crescut din interne?nu am fost atacat?frate iesi putin afara ia o gura de aer si dupa mai vorbim oke?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus