~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Toata lumea stie ca joci in BB si esti spionul nostru...mai ales ca joci si cu un cont in conducere..:)

Pai vezi , macar tu spui adevarul , da astia na , ce sa le faci ... ^_^ ... Ce se mai pregateau domnii cand vroiau sa o atace pe 206cc ... Sate pe care trebuia sa bage fake-uri ... atacuri reale , etc :)
 

DeletedUser19202

domnu gabi04 o sa te rog..sa lasi comentariile astea pentru cand o sa fii in masura..deocamdata la pozitia ta pe harta si rolul tau eu as tacea ...
si domnu inyourheart2010 nu ma refeream la tine cand am scris...da.daca stau sa ma gandesc cred ca te incadrezi si tu acolo:)))) sorry da nu ma-am putut abtine"))
 

DeletedUser

Lasa mai SuperPandev , nu mai vorbii tu de altii ca nici tu nu esti mai bun ca noi .
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Va rog sa vorbim civilizat,suntem totusi oameni NU? Chiar si animalele se respecta intre ele,oare noi suntem mai jos ca si ele?


Asta ai putea sa supui unei dezbateri in tribul vostru.Niciodata nu am primit atatea mesaje jignitoare ca in ultimele zile,in timpul maretului atac organizat al noobilor zambareti asupra noastra.Probabil incapacitatea unora de a intelege ce li se intampla cu nobilii i-a determinat sa recurga la un limbaj care greu poate fi reprodus aici:(.Acum,mai mult ca niciodata ma felicit pentru alegerea facuta atunci cand am plecat din -blc-.Poate ca voi pierde niste sate,dar macar joc alaturi de niste persoane decente.:)
In alta ordine de idei,mi se pare prematur sa va bateti cu caramizile in piept ca sunteti cei mai mari,cei mai tari,mai viteji,organizati si ce mai sustineti voi pe aici.Am impresia ca denumirea tribului din care faceti parte(si ma refer aici la cei din =nbz=) nu e chiar intamplatoare ci mai degraba foarte nimerita:D
 
Ultima editare:

DeletedUser

Asta ai putea sa supui unei dezbateri in tribul vostru.Niciodata nu am primit atatea mesaje jignitoare ca in ultimele zile,in timpul maretului atac organizat al noobilor zambareti asupra noastra.Probabil incapacitatea unora de a intelege ce li se intampla cu nobilii i-a determinat sa recurga la un limbaj care greu poate fi reprodus aici:(.Acum,mai mult ca niciodata ma felicit pentru alegerea facuta atunci cand am plecat din -blc-.Poate ca voi pierde niste sate,dar macar joc alaturi de niste persoane decente.:)
In alta ordine de idei,mi se pare prematur sa va bateti cu caramizile in piept ca sunteti cei mai mari,cei mai tari,mai viteji,organizati si ce mai sustineti voi pe aici.Am impresia ca denumirea tribului din care faceti parte(si ma refer aici la cei din =nbz=) nu e chiar intamplatoare ci mai degraba foarte nimerita:D

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 2,441
Diferență: 1,957

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 197
Tabăra 2: 15
Diferență: 182

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,189,296
Tabăra 2: 23,760,286
Diferență: 19,570,990

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,850,328
Tabăra 2: 135,414
Diferență: 1,714,914

image.php



AlPacino2009 în data de 15.04. la ora 23:33
era cat p'aci sa nu imi intre sprijinul :)

ILoveYou în data de 15.04. la ora 23:38
pacat :))))

AlPacino2009 în data de 15.04. la ora 23:40
oricum au fost frumoase atacurile astea.nu stiu cum ai reusit sa dai 4 atacuri intr-o secunda :) gj


ma plictisiti !
 

DeletedUser33745

Nu au nici o sansa, numai Gura e de ~B~B~ :-j la ei sunt mai mult vorbe decat fapte !
 

DeletedUser

Asta ai putea sa supui unei dezbateri in tribul vostru.Niciodata nu am primit atatea mesaje jignitoare ca in ultimele zile,in timpul maretului atac organizat al noobilor zambareti asupra noastra.Probabil incapacitatea unora de a intelege ce li se intampla cu nobilii i-a determinat sa recurga la un limbaj care greu poate fi reprodus aici:(.Acum,mai mult ca niciodata ma felicit pentru alegerea facuta atunci cand am plecat din -blc-.Poate ca voi pierde niste sate,dar macar joc alaturi de niste persoane decente.:)
In alta ordine de idei,mi se pare prematur sa va bateti cu caramizile in piept ca sunteti cei mai mari,cei mai tari,mai viteji,organizati si ce mai sustineti voi pe aici.Am impresia ca denumirea tribului din care faceti parte(si ma refer aici la cei din =nbz=) nu e chiar intamplatoare ci mai degraba foarte nimerita:D

Eu ti-am mai spus si tie,si colegilor tai,inainte sa ne bagi pe toti in aceeasi oala asteapta sa ne cunosti pe toti,sa fi sigur ca toti suntem prost crescuti,ca nu avem cei 7 ani de acasa,iar eu nu am ce sa le fac jucatorilor pe care inca viata nu i-a invatat sa respecte,probabil in curand isi vor da seama!Si asta ca suntem cei mai buni,mie nu imi pare...avem 200 de sate luate de la voi dar pe mine nu ma multumeste,si asta nu dovedeste ca suntem cei mai buni,la organizare nu am ce sa comentez,aici pot sa iti spun ca suntem cei mai buni...a dovedit-o si singurul atac organizat pe voi care sa dat de cand a inceput razboiul...si ai vazut si tu c-am ce ar insemna o mica parte din aceasta organizare a noastra.Bafta!
 

DeletedUser

Nu au nici o sansa, numai Gura e de ~B~B~ :-j la ei sunt mai mult vorbe decat fapte !

Eu cand i-am spus lu Muhamad ali ca e numai gura de ei, el facea misto de mie ca am probleme la mansarda:(...da uite ca dupa cum am zis ca try se va destrama tot asa se va duce la vale si bb-ul, nu acum sau in 4-5 luni dar pana la sfarsitul anului harta nu va mai arata asa;)
 

DeletedUser

sunt jucatori buni in B~B....nu-i bagati pe toti in aceasi oala. Asta banuiesc ca o stiu si altii din celelalte triburi. ;)
 

DeletedUser30628

pica BB.....dar ramane academia :)).....la asta nu va ganditi niciodata =)) tot BB spuneti ca pica.....dar academia ramane oamenilor ;)....

gajdo sincer esti cel mai cu capu pe umeri dintre oamenii astia ;).....bv tie
 

DeletedUser

pica BB.....dar ramane academia :)).....la asta nu va ganditi niciodata =)) tot BB spuneti ca pica.....dar academia ramane oamenilor ;)....

gajdo sincer esti cel mai cu capu pe umeri dintre oamenii astia ;).....bv tie

A cazut Try...unde e academia?:eek:
 

DeletedUser28540

pica BB.....dar ramane academia :)).....la asta nu va ganditi niciodata =)) tot BB spuneti ca pica.....dar academia ramane oamenilor ;)....

gajdo sincer esti cel mai cu capu pe umeri dintre oamenii astia ;).....bv tie



si vrei sa zici ca eu nu-s cu capul pe umeri ???????:D
 

DeletedUser

Asta ai putea sa supui unei dezbateri in tribul vostru.Niciodata nu am primit atatea mesaje jignitoare ca in ultimele zile,in timpul maretului atac organizat al noobilor zambareti asupra noastra.Probabil incapacitatea unora de a intelege ce li se intampla cu nobilii i-a determinat sa recurga la un limbaj care greu poate fi reprodus aici:(.Acum,mai mult ca niciodata ma felicit pentru alegerea facuta atunci cand am plecat din -blc-.Poate ca voi pierde niste sate,dar macar joc alaturi de niste persoane decente.:)
In alta ordine de idei,mi se pare prematur sa va bateti cu caramizile in piept ca sunteti cei mai mari,cei mai tari,mai viteji,organizati si ce mai sustineti voi pe aici.Am impresia ca denumirea tribului din care faceti parte(si ma refer aici la cei din =nbz=) nu e chiar intamplatoare ci mai degraba foarte nimerita:D


Numele noua ni se potriveste dar avand in vedere ca nivelul nostru este de Noobi in statisticile jocului cam ce nume va caracterizeaza pe voi?

Exista sistemul de tikete unde poti sa faci cate reclamatii la adresa jucatorilor care ti-au adresat injurii etc. .

Primul atac maret al zambaretilor a cantarit cat toate atacurile ~B~B~ :))

Cat despre "Cei mai tari, cei mai mari etc" v-am demonstrat pe harta... si o sa iti pun niste intrebari la care ai singur raspusurile si in acelas moment aceste raspunsuri la intrebari vor sustine afirmatia mea.

Cate atacuri a dat ~B~B~ asupra tribului Smiling N o o B z fie ca a fost in aceeasi formula fie ca a fost in formula Smile si N o o b Z ?

Smile - 0
N o o b Z - 0
Smiling N o o B z - 1
~B~B~ ?

Cate sate a luat ~B~B~ la ultimul atac organizat ?

Cate sate a luat Smiling N o o B z la primul atac organizat spre ~B~B~ ?



Daca tu consideri ca aceste mici statistici nu sunt suficient pentru a punea scrie ca suntem cei mai... etc inseamna ca nu joci tu pe Lumea 13 si ca triburile.ro este un joc in care te-ai bagat fara ca sa stii unele mici "chestii" precum statisticile, organizarea, experienta s.a.m.d.

Nu a zis nimeni ca nu stii sa joci, pur si simplu nu poti sa joci impotriva unui trib intreg :)
 

DeletedUser33745

pffff, toata stima si respectul pt Cavalery, a spus tot adevarul aici !
 

DeletedUser

pffff, toata stima si respectul pt Cavalery, a spus tot adevarul aici !
ce respect:confused::confused::confused::confused: , intreabai pe ciapi si cavalery cand au inceput razboiul cu blc-ul, cum nu au fost instare sa respecte o singura regula nescrisa, cum au inceput razboiu cu o zi inainte de frica. si acum se uita si ei pe harta de sus (pacat ca nu se poate juca cu coduri ca la cantar strike si warrior talent). halal jucatori
 

DeletedUser33745

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 591
Diferență: 419

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,704,125
Tabăra 2: 5,732,564
Diferență: 4,028,439

image.php



ca sa n-o mai lungim !
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 954
Tabăra 2: 1,286
Diferență: 332

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 38
Diferență: 80

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,969,647
Tabăra 2: 12,686,496
Diferență: 3,716,849

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,128,541
Tabăra 2: 364,645
Diferență: 763,896

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz= nbz=:)
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 172
Diferență: 120

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 494,495
Tabăra 2: 1,597,224
Diferență: 1,102,729

chart



Ups=))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus