Bug

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De aproximativ 5 ore nu mai merge lumea 8...de ce?cand o sa-si revina/???:rolleyes:
 

DeletedUser

.... si din a mea ;)

când vreau si eu să iau sat, pică serveru.
m-am chinuit 3 zile să farmez să fac 4 nobili pe singuru sat pe care-l am si, pe lângă faptul că a picat serveru, după ce mi-au venit rapoartele mai văd si adeziune 1 în ultimu raport. :|

na, acum mai trimite nobil pe ăla :|
 

DeletedUser

Se cunoaste cat de prosti sunt serverele noastre , doar suntem romani ... De cate ori si`au cerut astea scuze nu inteleg ... toate lumile merg vai mama lor . Ce sa mai server de "cacat" ca sa nu mai zic ca in fiecare dimineata pe la ora 4:45 pana la ora 5 nu poti sa accesezi serveru de pe Lumea 8 unde sunt online aproape tot timpu .... da de cand a inceput lumea asta la ora aia merge infect . Thernicieni astea ai nostri cred ca trebuie schimbati ca de cand lucreaza la probleme si degeaba ca nici macar nu le rezolva :)

Daca am suparat pe cineva imi cer scuze dar asta este parerea mea.
 

DeletedUser

.... si din a mea ;)

când vreau si eu să iau sat, pică serveru.
m-am chinuit 3 zile să farmez să fac 4 nobili pe singuru sat pe care-l am si, pe lângă faptul că a picat serveru, după ce mi-au venit rapoartele mai văd si adeziune 1 în ultimu raport. :|

na, acum mai trimite nobil pe ăla :|


si eu am aceasi problema insa a mea e invers: sunt inconjurat de inamici pe un sat abia cuecerit si nu am prea multa adeziune....si vreau sa creasca ff repede:(( da nu merge
 

DeletedUser

iti zic eu ca urca ;)
Mie pe lumea 11 aveam o cladire de 3 ore jumatate terminata si am dat intrerupere ca sa vad ce se intampla si mi sa umplut magazia de resurse si a trebuit sa dau din nousa se construiasca . Deaia si am zis ca este un server de cacat
 

DeletedUser

Hai mă, gata cu întrecerile în n00bism :mad:

Da, e clar că urcă adeziunea! De asta si astept nerăbdător să se remedieze problemele la server.

Peace! :D
 

DeletedUser

Du-te mă!

Si de ce faci dublu post? Vrei să ajungi Senior Member? :|
 

DeletedUser18817

aveam cam 23 de atacuri pe satele mele....sunt curios cum stau acuma....am pierdut vreo 5 sate? sau am rezistat si am luat eu un sat....
habar n-am! :mad:
 

DeletedUser

Se cunoaste cat de prosti sunt serverele noastre , doar suntem romani ... De cate ori si`au cerut astea scuze nu inteleg ... toate lumile merg vai mama lor . Ce sa mai server de "cacat" ca sa nu mai zic ca in fiecare dimineata pe la ora 4:45 pana la ora 5 nu poti sa accesezi serveru de pe Lumea 8 unde sunt online aproape tot timpu .... da de cand a inceput lumea asta la ora aia merge infect . Thernicieni astea ai nostri cred ca trebuie schimbati ca de cand lucreaza la probleme si degeaba ca nici macar nu le rezolva :)

Daca am suparat pe cineva imi cer scuze dar asta este parerea mea.

Ar trebui bagata o integrala la imaginea anti spam sau sa analizeze o propozitie atunci cand userii se inregistreaza pe forum , tare curios sunt daca ar mai exista ceva pe forumul asta. M-ai auzit romanule?
 

DeletedUser

te pui tu cu XXXL BOOOS XXXX SENIOR BR? rofl.

Nu mă pun cu nimeni. Te oftici? Fă flotări! :eek:

Cât despre servere, e bătaie de joc!
Acum 3 ore anuntau că se deschide lumea 5 în aproximativ 2 ore, whateva`...

Trăim în românia, si asta ne ocupă tot timpul!
 

DeletedUser

viking dute tate si impuscate , probabil tu esti cu capu . Au trecut 10 ore de cand nu poate fi accesibil serveru , eu crizez cand vad probleme de genul asta pentru ca este chiar asa de imposibil sa le remedieze ? Si nu te mai baga cu mine in seama ca sa prinzi valoare , probabil tu esti un jucator cu 4-5 sate si vrei sa dai si tu bine pe forum . Lasa`ne
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus