Camora vs XXXL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Camora ~C.II~
Players:

Side 2:
Tribes: XXXL XXXL2 XXXL3 SUD
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 88
Diferență: 1

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 1
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 525,865
Tabăra 2: 459,309
Diferență: 66,556

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 330,081
Tabăra 2: 4,710
Diferență: 325,371

image.php




tin sa precizez ca nu am niciun fel de functie de conducere in camora, ma ocup doar de invitatii. tot ce scriu mai departe e parerea mea personala. am facut acest topic pt ca am vazut ca cei din xxxl se intreaba de ce ii atacam. motivul e incalcarea flagranta a conditiilor de alianta dintre cele 2 triburi (luarea de sate in mijlocul nostru de la aliati de-ai nostri, spionaje si atacuri repetate asupra unor sate de la granita, mesaje jignitoare adresate tribului de catre un anume jucator, chiar mai multi daca nu ma insel, unul din jucatorii XXXL si-a facut trib "anti camora", sprijinirea nonsalanta si masiva a unui trib cu care eram in razboi si apoi invitarea in trib a jucatorilor din tribul respectiv, unul dintre jucatorii XXXL ne-a declarat razboi personal). razboi vreti, razboi aveti. scapati de elementele negative si refacem alianta, in caz contrar, va urez succes.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16062

... am facut acest topic pt ca am vazut ca cei din xxxl se intreaba de ce ii atacam....

normal zic eu e sa anunt aliatii de ruperea aliantei...da ce sa stiti voi???
si ati profitat de faptul ca TLB sunt pusi pe noi...
felicitari pentru sate...
 

DeletedUser

normal zic eu e sa anunt aliatii de ruperea aliantei...da ce sa stiti voi???
si ati profitat de faptul ca TLB sunt pusi pe noi...
felicitari pentru sate...



ionut cineva mi-a zis ca esti unul dintre oameni care merita respect din XXXL, nu stiu daca e asa sau nu...dar daca bine iti amintesti voi ati facut treaba asta nu o data sau de doua ori...de trei ori ati atacat fara sa anuntati ruperea aliante:eek:...daca vrei sa ** mai multe despre asta da un msj pe privat si facem schimd de id-uri...** pe mess cu cea mai mare placere, poate imi dau seama si eu si esti al doilea jucator din XXXL pe care il respect;)

iti doresc o zi buna in continuare si multa bafta:D
 

DeletedUser22320

orgasmus, spui ca nu ai drept de conducere dar ca ai ales aceasta tactica :) nu-mi spune ca "ati ales" pt ca nu s-a votat.

nici nu va imaginati cat bine ne faceti cu acest razboi. scapam si noi de cei care freaca buca prin trib si nu stiu decat sa umple forumul cu chestii inutile. vor ramane doar cei care stiu sa se apere.

pe de alta parte va inteleg. era plictiseala pentru voi. si era normal sa ne atacati. aveati putine variante de atac.

chestia cu incalcatul conditiilor e vrajeala de 2 lei. ia puneti aici pe forum conditiile aliantei.
 

DeletedUser

Agresor: bobec31
Sat: 3205111 (737|306) K37

Număr: 1000 1000 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1000 1000 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0


atac de la camora, pe laanga cateva atacuri bune, a venit si asta ! sa inteleg ca a vrut sa scape de trupe nu?
 

DeletedUser

nu, ti-a dat de gandit ca sa nu te plictisesti

stefanlex, sa inteleg ca ai spioni in camora de stii ca nu s-a votat. ii ai degeaba ca nu prea folosim forumul, vorbim pe mess.
e valabil si la noi cu frecatul :)
nu va atacam din plictiseala, va atacam pt ce-ati facut cu low (si cred ca conditia de baza a oricarei aliante e sa nu ajuti dusmanul aliatului, nu?). noi n-am trimis o lance la gen pt ca asa v-am promis (era unu exact langa mine care plangea dupa sprijin ca-l ataca vorinus si i-am zis ca nu se poate), in schimb pe low curgeau sate full de la unii dintre voi.
 

DeletedUser22320

andy nu trebuie sa judeci un jucator dupa un atac (chiar daca acest jucator m-a dezamagit :) )

sa vezi la noi ce atacuri au unii :) iti smulgi parul din cap :)
 

DeletedUser22320

andy nu trebuie sa judeci un jucator dupa un atac (chiar daca acest jucator m-a dezamagit :) )

sa vezi la noi ce atacuri au unii :) iti smulgi parul din cap :)

orgasmus, i-am dovedit lui bobec ca ati ajutat gen. asa ca lasa povestea asta. lucrurile astea nu le putem controla. daca unii sunt prieteni nu ai ce sa le faci. noi am dat circulare sa nu se ajute low. voi nu ati dat. unii erau nemultumiti ca nu atacam camora dar ii lasam sa vorbeasca. azi s-au lasat de joc :) oricum, e bine cand vezi caracterul omului :) si aici fac referire la voi.

repet ne faceti un bine cu acest razboi. oricum si aliatii vostri stiu acum cu cine au de a face. :D
 

DeletedUser

...

cum e stefane, place cand esti luat prin surprindere?..tot respectul pt Camora ca v-au suflat niste sate, voi cand ati facut lucrul asta cu VG si GEN nu prea va reusit:(
 

DeletedUser

Bafta la toti ! Respect pentru toti oamenii care joaca aici, si pentru cei care m-au luat peste picior, si pentru cei care mi-au fost prieteni :)
 

DeletedUser

stefanlex ...zi-mi si mie te rog si adu dovez, ceva, nu conteaza ce si zii pe cine a ajutat Camora din Gen ???
Ok ... am inteles ca tu nu esti stefanlex ala original care a inceput jocul ... dar intreabai pe sefii tai din XXXL de ca au atacat 3 ori pe neveu V~G -ul??? si 1 data, tot pe neveu, Gen ???

Cand au atacat Gen "pe neveu" au declarat ca cei din fostul V~G eram refugiati la ei.
Imi zici cum poate cineva sa fie refugiat daca are dovezi ca trateaza schimbarea de trib cu 1 sapt inaintea primelor atacuri si in momentul cand am intrat in Gen, eu personal, aveam un avantaj de 5 sate ...

Imi explici si mie, ca vad esti suparat ca v-a tradat Camora, XXXL -ul de ce ne-a tradat doar pe noi de 4 ori ???
 

DeletedUser

Lol ...XXXL a ajuns burn-ul de altadata! :) .. Oricum bafta XXXL ...respectele mele Ionutman.. pentru aroganta..mereu mi-am dorit sa fiu ca tine dar nu mi-a permis Winnie.
 

DeletedUser523

Buna remarca Hunter-Muttley:)acum XXXL e centrul L8 se pare:)nu-i rau pt. niste amatori cum se tot autointituleaza:rolleyes:
 

DeletedUser16062

Lol ...XXXL a ajuns burn-ul de altadata! :) .. Oricum bafta XXXL ...respectele mele Ionutman.. pentru aroganta..mereu mi-am dorit sa fiu ca tine dar nu mi-a permis Winnie.

cu o mica mare diferenta...nu avem experienta BURN-ului...probabil ca nu vom mai rezista mult pe l8...dar eu zic ca ne-am descurcat onorabil...
 

DeletedUser22320

stefanlex ...zi-mi si mie te rog si adu dovez, ceva, nu conteaza ce si zii pe cine a ajutat Camora din Gen ???
Ok ... am inteles ca tu nu esti stefanlex ala original care a inceput jocul ... dar intreabai pe sefii tai din XXXL de ca au atacat 3 ori pe neveu V~G -ul??? si 1 data, tot pe neveu, Gen ???

Cand au atacat Gen "pe neveu" au declarat ca cei din fostul V~G eram refugiati la ei.
Imi zici cum poate cineva sa fie refugiat daca are dovezi ca trateaza schimbarea de trib cu 1 sapt inaintea primelor atacuri si in momentul cand am intrat in Gen, eu personal, aveam un avantaj de 5 sate ...

Imi explici si mie, ca vad esti suparat ca v-a tradat Camora, XXXL -ul de ce ne-a tradat doar pe noi de 4 ori ???


dovezile le-am adus atunci celor din camora (lui bobec311 mai exact).
nu am sefi ci colegi
de unde 3 neve-uri asupra v~g????? ce alianta am avut noi cu v~g??? a fost o alianta ceruta de voi ca sa nu ne mai certam pe satele rezervate pe forumul comun cu gen. v-au bagat si pe voi pe forumul comun de rezervari. si amintesteti ca voi nu respectati regulamentul, care regulament fusese pus de gen, ca ei deschisesera forumul.

gen era in razboi cu die. noi eram la mijloc. alianta cu die era de cand a inceput l8. gen a luat sate in mijlocul nostru si a dezvoltat un nucleu f puternic acolo. de ce? am aflat prea tarziu. apoi cand gen a luat tot ce era mai bun din v~g desi eram in razboi, xxxl a considerat ca urmatorul pas pe care il va face gen e sa vina spre noi, avand in vedere ca in sud aveau tlb , in vest sph (cu care aveau o alianta foarte veche). era normal sa ne asteptam ca triburile tari din centru sa-i impinga spre exterior adica spre noi. astfel s-a luat hotararea sa intram alaturi de die in razboi .

acum die s-a rupt. din cate spun cei din die se pare ca cei din conducerea die au avut ceva de impartit. ce anume nu stim. asta e. ce putem face?

sper ca te-am lamurit sprintenelu :)
 

DeletedUser

...si marmota invelea...nu ati fost in stare sa puneti la pamant un trib cum a fost VG...asa cu nu mai faceti atata valva pe forum...va asigur ce ca daca era VG-ul cum a fost GEN acu deja voi faceati plaja pe marginea harti.


...noapte buna iti doresc!!!
 

DeletedUser

Oky stefan sa zic te cred ca Camora a ajutat Gen .. da si mie te rog dovezile ... asa ca daca tot jucam cu cartile pe fata ... daca V~G era asa mic si neinsemnat de ce ati acceptat alianta cu ei??? ca sa va faceti de ras apoi cand ati tradat ???
Eu m-am plimbat prin mai multe triburi ... de cand am intrat in razboi si pana acu (mai toate triburile in care am fost eu erau in razboi cu voi) ... ce asa mari cuceriri ati avut voi impotriva mea ... ??? pe bune mi-ati cucerit 1 sat ... dupa ce v-ati rupt in el 50 de sate de atac, iar al doilea sat care il aveti de la mine (cand va uitati la statistici vedeti ca am pierdut 2 sate in favoarea XXXL) este satul ala care ti l-am cedat ... sa nu zici ca am obrazul gros (ca in momentul ala eram in SpH - chiar daca imi depusesem demisia si nu mai aveam nici o alianta cu voi) ...

Intreabai pe sefii tai de unde ati avut alianta cu V~G ... sau poate noi v-am trecut asa aiurea la aliati ... ca nu-mi dau seama ... in fine ... o sa vedem la delimitarea hartii ce si cum ... gata .. prea multa vorbarie ...

O seara buna
 

DeletedUser22320

tocmai tu vorbesti de onoare? ai plecat din gen impreuna cu fratele tau. unul in tlb celalalt in sph :) stiai ca sunt in razboi :D :D :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus