Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

Ce trib credeti ca va cuceri lumea 1?


  • Total votanți
    429
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ehe puteti voi sa o ardeti asa pana ma plictisesc eu .. o sa castige ala care o sa reziste in plictiseala ce a devenit lumea 1 :p si in manariile celor mai mari sa zic asa :)) been there done that :)) si btw Va pupa Fata :D
 

DeletedUser

daca se mai fac manarii, inseamna ca macar "aia mari", care le fac, sunt inca interesati de joc. si tot ei or sa si castige, din cauza asta, daca ma iau dupa tine :))

eu unul tin cu DST, ca`s compacti pe harta si asta le da o sansa si fara manarii :)
 

DeletedUser2602

am mai spus undeva si o mai spun:

jos palaria in fatza DST si HD pentru ca inca sunt pe harta fara a participa la "mesele diplomatice"

ps: hello Desire
 

DeletedUser

hello marian :*
esti tu sigur ca nu au participat la mesele diplomatice ? :D
 

DeletedUser8678

Ehe puteti voi sa o ardeti asa pana ma plictisesc eu .. o sa castige ala care o sa reziste in plictiseala ce a devenit lumea 1 :p si in manariile celor mai mari sa zic asa :)) been there done that :)) si btw Va pupa Fata :D

daca e vorba doar de a rezista plictiselii atunci eu voi castiga, eu rezist binishor plictiselii cu niste bere-vin-bere-vin
 

DeletedUser2602

aproape sigur (DST). am fost eu o singura data la o bere cu nanel. in rest ...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
De la un sondaj ati ajuns la jigniri. Sarbatorile inseamna reconciliere si impacare, sunt prilej de vorbe bune. Haideti sa incercam acelasi lucru si pe aceasta sectiune. Multumesc.

LE : @Desire, limbajul folosit in aceste ultime posturi ma convinge de aceste lucruri. Zic doar sa fiti mai respectuosi, indiferent de tabere.


Mesaje legate de acest sondaj va rog :).
 
Ultima editare:

DeletedUser

Eu asa spune ca RY + RoD + Nippon deoarece au vechime mare si au facut fata la prea multe batalii...
 

DeletedUser3366

eu sunt de parere ca nici unul din aceste triburi nu va ajunge la finalul lumii...de ce?

odata cu micsorarea numarului de membri se vor forma triburi din alcatuite doar din anumite grupe de persoane care au colaborat bine de-a lungul acestei lumii si probabil numele triburilor alcatuite va fi acelasi ca a unor triburi ce au fost la inceputul lumii(nostalgia unora)..

este doar o parere...nu imi sariti in cap cu jigniri si altele...ca am vazut ca se cam procedeaza asa pe aici din lipsa de discutii inteligente(...cine se simte imi va dovedi vorba)..:p
 

DeletedUser

ehhhem defapt circul e cel mai vechi trib de pe lumea 1 care a rezistat eroic in general... ce e ala RY? sunt vreo 5 triburi acolo... circul e aceelasi ... :)
DST? TLD si Diablo... pacaat ca nu mai e nimeni din TLD activ pe acolo... ca poate avea sanse:)
SOF? ehhh cu sof-ul e alta poveste...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus