Cei mai agresivi jucători Ro21

  • Autor subiect Jason Statham.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11365

pacat ca nu am avut 4 triburi care sa ma sustina(cum ai avut tu) si vreo 10 jucatori la care sa ma milogesc de sprijin(cum ai avut tu)..ca daca aveam nici nu mai lasam sitter aseara :p
da,jocul e frumos cand apelezi la altii cand e vorba de 1 vs. 1..
ma asteptam la mai mult din partea ta(ma refer la organizat atacuri)..dar nah,sa ma subestimezi si sa faci calcule numai dupa un raport nu cred ca e cea mai buna idee :D
ma bucur ca te-ai distrat aseara.. ;)
le multumesc celor care m-au sustinut..se stiu ei/ele care :)

primu care a avut nevoie de ajutor,ai fost tu,nu eu..nu eu l-am adus pe illusion langa mine,nu eu l-am pus pe doar calare sa ma atace..


blackdude în data de 10.09. la ora 00:18
scuze,motive,explicatii,calcule..niste tampenii,la cat de penal ai fost pana azi.
voi schimba foaia..orice jucator care se va oferi sa te atace il voi trece pe o lista..si crede-ma..lista e lungaaaaa :)
noapte buna.


asa arata neputinta..de cand ne jucam,am facut o singura greseala,o neatentie practic,in urma careia tot eu am avut un avantaj real..

pe mine daca m-o ajutat cineva,nu mi-o blindat un sat,si niciodata un sat de-a meu nu va arata asa..nici acuma,nici peste 5 luni(e grotesc ce-i acolo)...

mie nu-mi place sa dau atacuri si ieri le-am dat mare parte de la servici..eu de obicei joc pragmatic,si da,nu m-am gandit ca e posibil vreodata sa strangi atata sprijin de nicaieri..

oricum ai lua-o,cat timp am 100 lance/spada in sate pe care sa le manevrez,nu-mi vei lua un singur sat..

in ceea ce-l priveste pe illusion,cred ca e singurul jucator care mai injumatateste cladiri de pe server..adica cred si eu ca e nevoie cand innobileaza un sat de barbari de 2,9k numa ca sa fi langa mine si mai bagi si 20k din fiecare de parca eu ma uit la un astfel de sat...


Spor..ne mai intalnim:)
 

DeletedUser

cco, sa nu uitam ca la ultimul atac "organizat" pe care l-ai facut pe dudu, ai dat doar fake si ai pus o gagica sa bage reale. acum, ca ati dat mai multi pe el, te plangi ca e ajutat de prieteni. pai... ori e 1 vs 1, ori e la oala?
oricum, multumita tie, dudu va ramane mult timp pe locul 1 la OD
 

DeletedUser11365

tu cine esti?ma abtin sa nu fiu arogant..atata am inteles si eu pana acuma din jocul asta...ce treaba ai tu cu mine?ai vorbit vreodata in viata ta cu mine?ala nu o fost nici un organizat,ai citit si tu pe undeva si hop top pe extern..am dat vreo 4 fakeuri in timp ce ma uitam la meci..care e problema ta?
 

DeletedUser

tu cine esti?ma abtin sa nu fiu arogant..atata am inteles si eu pana acuma din jocul asta...ce treaba ai tu cu mine?ai vorbit vreodata in viata ta cu mine?ala nu o fost nici un organizat,ai citit si tu pe undeva si hop top pe extern..am dat vreo 4 fakeuri in timp ce ma uitam la meci..care e problema ta?


Ce ti-am spus eu ma tie?
 

DeletedUser11365

Ce ti-am spus eu ma tie?

stiu..da si eu ti-am zis ca m-o pus dracu sa fiu orgolios..oricum ma plictisesc dimineata asta..nu am servici azi..

on topic:cel mai agresiv jucator e ala care ar vrea sa atace pe toata lumea dar nu prea are cu ce..in principiu,va avea peste 3-4 luni dupa ce ia 2 milioane din interne,si atunci sa vedeti..
 

DeletedUser

ai citit si tu pe undeva si hop top pe extern..am dat vreo 4 fakeuri in timp ce ma uitam la meci..

am fost sitter si atunci si ieri la dudu, am "citit" live tot meciul, ti-a zis eliza atunci ca te pup si eu

pana una-alta...
Inamici învinşiCa agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 blackdude [Cheia] 1,94 Mio.
2 AbelarTaisha [88] 1,73 Mio.
55 cristian ciura octav [CPO.] 706.197
 

DeletedUser

primu care a avut nevoie de ajutor,ai fost tu,nu eu..nu eu l-am adus pe illusion langa mine,nu eu l-am pus pe doar calare sa ma atace..


blackdude în data de 10.09. la ora 00:18
scuze,motive,explicatii,calcule..niste tampenii,la cat de penal ai fost pana azi.
voi schimba foaia..orice jucator care se va oferi sa te atace il voi trece pe o lista..si crede-ma..lista e lungaaaaa :)
noapte buna.


asa arata neputinta..de cand ne jucam,am facut o singura greseala,o neatentie practic,in urma careia tot eu am avut un avantaj real..

pe mine daca m-o ajutat cineva,nu mi-o blindat un sat,si niciodata un sat de-a meu nu va arata asa..nici acuma,nici peste 5 luni(e grotesc ce-i acolo)...

mie nu-mi place sa dau atacuri si ieri le-am dat mare parte de la servici..eu de obicei joc pragmatic,si da,nu m-am gandit ca e posibil vreodata sa strangi atata sprijin de nicaieri..

oricum ai lua-o,cat timp am 100 lance/spada in sate pe care sa le manevrez,nu-mi vei lua un singur sat..

in ceea ce-l priveste pe illusion,cred ca e singurul jucator care mai injumatateste cladiri de pe server..adica cred si eu ca e nevoie cand innobileaza un sat de barbari de 2,9k numa ca sa fi langa mine si mai bagi si 20k din fiecare de parca eu ma uit la un astfel de sat...


Spor..ne mai intalnim:)

ciura,ciura..tot timpul interpretezi in favoarea ta..

hai sa ne facem intelesi :)

din data de 29 august am incetat sa mai iau sate "straine"..am stat sa imi fac atac si sa dau numai pe tine..stiai inca de pe atunci de cand ai dat recuperare la un sat luat de mine dintre iobagi ca o sa joc numai sa te atac pe tine..am pus si pe forum,s-a vrut 1 vs. 1..si ce s-a intamplat de fapt?
6.09 cand mi s-a refacut ultimul topor si aveam pregatit planul de atac de cateva zile aflu ca pe contul tau era sitter masterone(dupa ce te-ai milogit peste tot sa iti stea cineva sitter,chiar si la mine in trib ca sa avem legatura comuna sa nu te pot ataca)..majoritatea atacurilor atunci le-au dat sitterii ca eram la servici,dupa ce am ajuns si am vazut ca e edi si vali pe cont nu mi-am mai dat interesul(le dadusem destul de binisor atacurile si felicitari lor pentru ce au reusit sa faca ca sitter)..am auzit ca revii peste 3 zile si am facut alt plan..dar supriza..dupa ce ca ai innobilat cateva multi conturi pasate la altii aflu ca ti-ai mai pastrat unul ca sa ma rupi la moral(sofranu,pasat in sitting la zammolxe)..atunci mi-am rupt 6 full-uri si mi-au ramas 200 de cavalerie cu care am reusit sa iti iau satul,cu toate ca statistica arata ca nu de la tine,cine poate urmari atent cum a mers faza isi da seama :) ultimul atac pe tine a fost 20.09 cand mi-am refacut trupele si cand am avut schimbul 3 la servici,sa pot da atacurile..atunci am pus doar un jucator sa dea fake-uri(nu reale) si asta dupa ce iti spuneam intr-un mesaj ca s-a terminat cu 1 vs. 1.

deci:
06.09 - atac singur,ai avut sitter niste prieteni buni si comuni in acelasi timp
09.09 - atac singur,apelezi la multi cont ca sa...ce? (1 vs. 1 nu?)
13.09 - tu dai fake-uri in timp ce pe b@xy o lasi sa isi rupa trupele.. (1 vs. 1 nu?)
20.09 - atac singur,pun pe doar calare sa trimita niste fake-uri
22.09 - vine bomba surpriza..ma ataca 11 jucatori din 4 triburi diferite: cco, dany.p, Samir Duran, t0dean, Darkside2, alegzboss, romeo2000 (din CPO) bld.energy si dongeolgau (din CIR) Sparthacus (din Nato) si MyCherry (din Light)

am cerut in cazul asta si am primit sprijin de la 3 vecini din zona,care s-au incadrat perfect cu trupele :)
deci,ce spuneai de 1 vs. 1?cine a incercat sa joace singur si cine s-a ajutat de multi conturi,trib,aliati si sitteri?

si ce daca l-am adus pe illusi0n in zona..macar eu joc cu prieteni pe harta nu cu multi-conturi cum faci tu..pe langa sofranu pot sa mai dau cel putin 3 nume de care te-ai folosit si i-ai innobilat mai tarziu.de aici si diferenta de puncte intre noi.
eu am jucat corect,fara nici un multi cont,fara nici o magarie..daca tu consideri ca e o magarie faptul ca te ajuta un prieten cu un sprijin esti cel mai varza jucator(nu ca nu ai fi,acum ca am dezvaluit misterul nemultumirii tale).

poti sa te contrazici cat vrei,am rapoarte mesaje si twstats. drept dovezi.

cele bune,
dudu
 

DeletedUser25404

bre grandiosule ... nimic nu ai invatat de la mine ... ti-am zis de 100 de ori sa nu te pui cu anumiti oameni ca au mintea prea odihnita .... dar tu nuuuu... batman.
in rest..... da stergere si lasa-l sa se spele pe cap .... pierzi timpul degeaba
 

DeletedUser2821

Lectii de moralitate , hm...

Nu ma prea intereseaza de niciunul dintre voi , va stiu pe ambii doar asa ca am vorbit poate cateodata cu voi putin , dar totusi nici tu , blackdude , nu esti cel mai corect jucator , sa fim serios , pun pariu ca ai folosit/folosesti autoclickerul sa iti farmeze in locul tau .

Iar 1vs1 nu exista , e normal sa va ajute pe ambii prietenii !
 

DeletedUser

Lectii de moralitate , hm...

Nu ma prea intereseaza de niciunul dintre voi , va stiu pe ambii doar asa ca am vorbit poate cateodata cu voi putin , dar totusi nici tu , blackdude , nu esti cel mai corect jucator , sa fim serios , pun pariu ca ai folosit/folosesti autoclickerul sa iti farmeze in locul tau .

Iar 1vs1 nu exista , e normal sa va ajute pe ambii prietenii !

daca am pus mai sus "istoricul" cum a inceput 1 vs. 1..cum s-a desfasurat de fapt si cum s-a terminat..ce vrei sa iti scriu mai mult?de 2 ori am atacat singur,fara ajutor fara sprijin,oi fi fost eu cel mai agresiv pe atunci cu sate 1:1 atac/aparare dar am stiut sa imi gestionez trupele.
am incercat de 2 ori sa atac singur,de fiecare data a apelat la magarii,ce rost mai avea sa incerc si a treia oara?:)

iar de farmat si alte chestii despre care consideri ca nu am jucat corect te invit sa accepti cerere de sitter..sa vezi ca din data de 9.09 nu am mai farmat nici un sat..ca sa nu zic ca am fost mult timp jucatorul cu media de puncte per sat cea mai mare,ca am avut rabdare sa mi le dezvolt cum trebuie,nu sa pap sate intern sau multi cont :) am mai spus-o si pe alt forum,pe lumea 20 si 21 nu am jucat deloc murdar,si nu-mi place sa vorbesc aiurea chiar daca sunt vazut de multi un laudaros (am cu ce :p).

bre grandiosule ... nimic nu ai invatat de la mine ... ti-am zis de 100 de ori sa nu te pui cu anumiti oameni ca au mintea prea odihnita .... dar tu nuuuu... batman.
in rest..... da stergere si lasa-l sa se spele pe cap .... pierzi timpul degeaba

bre tormi..toate la timpul lor :D
 

DeletedUser11365

si ce daca l-am adus pe illusi0n in zona..macar eu joc cu prieteni pe harta nu cu multi-conturi cum faci tu..pe langa sofranu pot sa mai dau cel putin 3 nume de care te-ai folosit si i-ai innobilat mai tarziu.de aici si diferenta de puncte intre noi.
eu am jucat corect,fara nici un multi cont,fara nici o magarie..daca tu consideri ca e o magarie faptul ca te ajuta un prieten cu un sprijin esti cel mai varza jucator(nu ca nu ai fi,acum ca am dezvaluit misterul nemultumirii tale).

poti sa te contrazici cat vrei,am rapoarte mesaje si twstats. drept dovezi.

cele bune,
dudu

:)care multicont?am innobilat intern doar pe cei care mi-au lasat satele..nu am cerut la nimeni nimica..cand a zis sofranu ca se lasa,avea 3 sate,si mi-o picat fisa ca e pont sa ramana contu cu 1 sat si 4 nobili pregatiti..contul nu a stat la mine decat 1 zi pe sitter..magarie?nu prea cred..eu zic ca am facut o chestie inteligenta..

sprijinu tau?nu-i o magarie ca te ajuta un prieten..foarte bine ca o face,dar cred ca amandoi stim ca in momentul in care pretinzi ca esti printre cei mai buni din tara,nu blindezi un sat in halul ala..nu e posibil sa distribui astfel trupele si sa ai pretentii..cu 40% din ce aveai acolo picau toate atacurile si pierdeai aproape la fel de putine trupe..in alta ordine de idei,eu nu am intrat la aceasi ora cu prietenii..intamplator cunosc 2-3 oameni din zona,si anume pe dongeolgau si pe t0dean(pe unu de pe l13 si pe unu din viata reala)..."prietenii" mei din zona nu is intemeietori pe alte lumi si nu-s jucatori cu mari pretentii..tu crezi ca daca era marian langa mine si illusion langa tine noi aveam ce discuta?in fine..Eu am stat 20 de minute in care l-am pus pe unu din aia enumerati de tine mai sus sa intrerupa atacu de vreo 5 ori ca nu reusea nicicum sa-l dea in acelas minut..Voi sunteti "all stars" acolo..tu,alina cea groaznica,illusion,inducs...:)


despre atacurile tale doresti sa vorbim?am si un print screen in care bagi sprijin intre nobilii tai..sau poate vrei sa vorbim de nobilii dati la 3 secunde dupa curatari si sprijinul dat la 1 minut de nobili?..

nu are sens..cand m-ai atacat,am blindat 2 sate si pe 2 am facut manevre...eu cand te-am atacat nu ti-am atins zidul...despre ce discutam acuma?

drumu ii lung..vedem ce se intampla..tu ai un trib profesionist in spate care se pricepe la de toate:)..vedem ce se intampla:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa fim seriosi cu multi conturile(sau conturi fantoma,sau cedate..sau cum vrei tu sa le spui) ca nu vreau sa spal rufele in public tinand cont ca avem prieteni comuni iar unii stiu despre ce vorbesc :)

eu am reusit sa iti iau un sat,singur..fara sa apelez la nimeni,chiar daca mi-am rupt toate trupele..tu de ce nu ai atacat singur?m-am rupt si eu de atatea ori in atac,dar nu ma injosesc apeland pana si la jucatori care au sate de 4000pct sa atace cu 1000top si 500 de cai pentru mine.
daca tu faci printuri la atacurile mele inseamna ca te plictisesti rau :D stii prea bine ce fel de sprijin a fost ala si ce fel de atacuri am dat..toate au fost fake-uri de sprijin si am mers la deruta ;)

nu mai dramatiza cu sprijinul pe care l-am avut..ti-am spus din data de 9.09 ca nu mai tin cont de 1 vs. 1 asa ca las-o balta :) daca vroiam aveam chiar triplu numarul trupelor in sprijin,asta asa,ca sa te mire si mai tare...
 

DeletedUser11365

dap..si eu ti-am luat un sat singur..data vitoare da te rog sprijinul(real sau fals) la 1 secunda dupa nobili sa fie mai interesant un pic..dupa cum ziceam mai devreme..Nu am apelat la niciun jucator de 4k sau 10k..s-a oferit sa-mi dea contul si l-am refuzat..l-am acceptat numa pe sitter si sitterul l-am pasat..ce ai uitat tu,e ca am permis sa iei satele lui iskafel fara sa intervin in vreun fel,desi stiam ca nu ma avantajeaza..daca nu eram om,ma bagam peste tine si le luam(doar satele se lasa in trib) si ideea de a le lua tu nu ma incalzea

Si INAINTE de orice alta discutie,TU ai fost primul ajutat de "prieteni"..cele 2k de catapulte care le aveai pe satu atacat de mine ieri,inca din prima zi,nu erau si nu sunt a tale(pe atunci erau multe)..asta e cu mult inainte sa fi facut eu smecheria cu moralul

cred ca am incheiat discutia asta..cel putin pentru ziua de azi
 

DeletedUser25404

ia gata ca ati acaparat tot forumul ...
1 VS 1 nu exista in ce priveste acest joc .
 

DeletedUser

cristian ciura octav a spus:
care multicont?am innobilat intern doar pe cei care mi-au lasat satele..nu am cerut la nimeni nimica..cand a zis sofranu ca se lasa,avea 3 sate,si mi-o picat fisa ca e pont sa ramana contu cu 1 sat si 4 nobili pregatiti..contul nu a stat la mine decat 1 zi pe sitter..magarie?nu prea cred..eu zic ca am facut o chestie inteligenta..

sprijinu tau?nu-i o magarie ca te ajuta un prieten..foarte bine ca o face,dar cred ca amandoi stim ca in momentul in care pretinzi ca esti printre cei mai buni din tara,nu blindezi un sat in halul ala..nu e posibil sa distribui astfel trupele si sa ai pretentii..cu 40% din ce aveai acolo picau toate atacurile si pierdeai aproape la fel de putine trupe..in alta ordine de idei,eu nu am intrat la aceasi ora cu prietenii..intamplator cunosc 2-3 oameni din zona,si anume pe dongeolgau si pe t0dean(pe unu de pe l13 si pe unu din viata reala)..."prietenii" mei din zona nu is intemeietori pe alte lumi si nu-s jucatori cu mari pretentii..tu crezi ca daca era marian langa mine si illusion langa tine noi aveam ce discuta?in fine..Eu am stat 20 de minute in care l-am pus pe unu din aia enumerati de tine mai sus sa intrerupa atacu de vreo 5 ori ca nu reusea nicicum sa-l dea in acelas minut..Voi sunteti "all stars" acolo..tu,alina cea groaznica,illusion,inducs...


despre atacurile tale doresti sa vorbim?am si un print screen in care bagi sprijin intre nobilii tai..sau poate vrei sa vorbim de nobilii dati la 3 secunde dupa curatari si sprijinul dat la 1 minut de nobili?..

nu are sens..cand m-ai atacat,am blindat 2 sate si pe 2 am facut manevre...eu cand te-am atacat nu ti-am atins zidul...despre ce discutam acuma?

drumu ii lung..vedem ce se intampla..tu ai un trib profesionist in spate care se pricepe la de toate..vedem ce se intampla

Cristian, e a parta sau a cincea oara cand pomenesti numele meu pe forumul l21.Vezi-ti te rog de ale tale ...joaca pe harta nu pe extern...am inteles, esti cel mai agresiv, cel mai capabil, cel mai vrednic leader de trib... dar lasa povestile de pe extern...jocul se joaca pe harta :)
 

DeletedUser11365

Cristian, e a parta sau a cincea oara cand pomenesti numele meu pe forumul l21.Vezi-ti te rog de ale tale ...joaca pe harta nu pe extern...am inteles, esti cel mai agresiv, cel mai capabil, cel mai vrednic leader de trib... dar lasa povestile de pe extern...jocul se joaca pe harta :)


circulara in tribul meu,pe joc (unde ar trebui doar sa ne jucam)

iluzii calare în data de 06.09. la ora 18:07
Buna ziua.Tin sa va anunt ca bravul si maretul vostru conducator si mare povestitor pe forumul extern,jucator care se tot retrage de cateva lumi incoace, domnul CRISTIAN CIURA OCTAV, afland ca o sa fie atacat, a lasat sitter pe cineva din alt trib.Cum poate el sa se numeasca conducatorul vostru cand nu are incredere in voi daca tot si-a bagat coada intre picioare?Josnic gest.Nu am nimic de pierdut , nici de castigat de pe urma gestului sau, vroiam doar sa va semnalez gestul si sa va arat cine va conduce!
O seara placuta va doresc.
Illusi0n.


postul tau pe extern...


Cel mai mult urasc in acest joc spionii, tradatorii si astia care se dau mari ca au niste mesaje compromitatoare cu care (cred ei) pot sa iasa pe extern sa denigreze un jucator sau altul.

daca ma intrebi pe mine,esti de rasul lumii..

P.S..iti trimit niste resurse in seara asta sa cresti satul de barbari mai repede

on topic: Blackdude e cel mai agresiv jucator
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cristian ciura octav a spus:
Quote:
Text original illusi0n Vezi discuţiile
Cristian, e a parta sau a cincea oara cand pomenesti numele meu pe forumul l21.Vezi-ti te rog de ale tale ...joaca pe harta nu pe extern...am inteles, esti cel mai agresiv, cel mai capabil, cel mai vrednic leader de trib... dar lasa povestile de pe extern...jocul se joaca pe harta

circulara in tribul meu,pe joc (unde ar trebui doar sa ne jucam)

Quote:
iluzii calare în data de 06.09. la ora 18:07
Buna ziua.Tin sa va anunt ca bravul si maretul vostru conducator si mare povestitor pe forumul extern,jucator care se tot retrage de cateva lumi incoace, domnul CRISTIAN CIURA OCTAV, afland ca o sa fie atacat, a lasat sitter pe cineva din alt trib.Cum poate el sa se numeasca conducatorul vostru cand nu are incredere in voi daca tot si-a bagat coada intre picioare?Josnic gest.Nu am nimic de pierdut , nici de castigat de pe urma gestului sau, vroiam doar sa va semnalez gestul si sa va arat cine va conduce!
O seara placuta va doresc.
Illusi0n.



postul tau pe extern...


Quote:
Text original illusi0n Vezi discuţiile
Cel mai mult urasc in acest joc spionii, tradatorii si astia care se dau mari ca au niste mesaje compromitatoare cu care (cred ei) pot sa iasa pe extern sa denigreze un jucator sau altul.
daca ma intrebi pe mine,esti de rasul lumii..

pai si cine a iesit pe extern cu mesaje din joc(unde ar trebui sa jucam) eu sau tu ?cine e jalnic ?
 

DeletedUser

Nu credeti ca devin cam expirate certurile astea?...sincer :( ...mult prea mare taraboi pe extern degeaba
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus