Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

www.power-design.ro_semnaturi_forum_ragnar_lothbrok.jpg


uite aici.
 

DeletedUser45492

cavalleras ca am vazut ca ai mare talent la picturi de astea , poti sa imi faci te rog si mie o semnatura smechera care sa impresioneze toate gagicile tribale ? :cool::cool::cool:


O semnatura in care sa se vada valoarea si importanta mea , ceva ce sa ma reprezinte si sa aiba legaturi cu clanurile mafiote.

Daca se poate si o imagine de profil , te las pe tine cu ideiile .

Putin personalizata da' nu cu tot numele ca e lung aia de profil , vreau sa fie scris pe ea doar Vadim , atata cerinta importanta am de scris pentru poza de profil sa nu o poata pune tot prostul la profil si sa se de-a drept autor.
Sau un mic gif , nu stiu , de indraznesti sa faci e mai bine.

Cautam un mare pictor , am venit de departe si n-am gasit , i fi tu acela ?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salut.
Din pacate nu prea inteleg cerinta, daca ai fi un pic mai concret, am putea sa rezolvam cumva.

Adica - vrei o semnatura care sa impresioneze gagicile tribale - in general gagicile tribale sunt impresionate de.. ? (e cam greu sa stii ce vrea femeia, cu atat mai putin sa ceri bietului de mine sa-ti dau raspunsul la problema asta).

Apoi - valoarea si importanta ta, sincer n-o cunosc. daca vrei sa te folosesti cumva de imaginea unui anume politician cotidian din al carui nume ti-ai inspirat nick-ul, cu toate iesirile sale spectaculoase, e totusi un om care poate solicita la un moment dat niste daune pentru imaginea sa mascarita de tribali. Eu zic sa te gandesti si - daca totusi insisti, iti fac semnatura dupa chipul si asemanarea sa..

Astept sa-mi dai un mesaj in privat mai concret cu ce anume vrei, pentru ca nu vreau sa fac ceva ca sa fie facut, si sa nu-ti placa, sa o porti 2 zile si apoi sa renunti la ea.
 

DeletedUser45492

Glumeam asa putin.

As vrea ceva ce sa ilustreze imagini cu mafie si stimabilul Vadim pe un jilt , ceva.Nu stiu , poate poza de la avatar putin modificata cu ceva scris pe ea frumos , ceva demn de un om cu valoare.As vrea o poza in care sa il puna pe Vadim intr-o ipostaza de mafiot la costum , nu stiu cam de ce material ai putea face rost astfel incat sa faci imaginea cat mai frumoasa si reprezentativa , cu care sa ma pot mandri stimabile cavalleras , magician in arta photoshop.

Prietenul Nelson de la Cluj mi-a dat o ideie in ceea ce priveste jiltul , dar nu vreau ceva cocalaresc , vreau ceva de mafioti , depinde si tu cam de ce material poti face rost , ti-am dat mai multe variante , las pe increderea ta , sunt sigur ca faci ceva frumos.
nelsonmondialu1.jpg

Si Abraham Lincoln mi-a dat ideie buna de jilt
Abraham-Lincoln-Vampire-Hunter.jpg

Toti oamenii importanti au un jilt acasa.
 

DeletedUser45492

Ai de capu meu , tu esti chiar magician. Mersi tare mult domnu cavaler.
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Robeeeeeerrrrrttttttttttttttttttttttttt!!!!!

Am o problema critica, speciala, si de urgenta majora!! Poti face te rog o semnatura cu Hello Kitty??

Iubita mea si-ar dori mult una si tu esti singurul in care am incredere ca reusesti sa ma ajuti :D
 

DeletedUser

sigur ca da, rezolvam, e intr-adevar o problema critica, speciala, facem totul pentru un prieten aflat la ananghie!
Da' zi-mi ce anume vrei, ca "Hello Kitty" e ceva mult prea vag pentru a putea fi abordat cu sanse de reusita.. :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Este pentru un joc in care cultiva flori, varza si altele, gen fermier. Ar fi fain daca ar fi roz, cu multe floricele...timpul nu ne preseaza asa ca oricand reusesti sa fii mai liber apreciez mult :D


20a339.jpg
 

DeletedUser

www.power-design.ro_semnaturi_forum_Hello_Kitty.jpg


Ia de aici, ade.
Deci, a fost o experienta totala si inedita realizarea ei.
Mai intai a trebuit sa imi aleg sursele. Poza ta nu prea corespundea dimensiunilor unei semnaturici. Asa ca am dat cautare pe google, doar ca nu mai tineam exact minte Hello Kitty, si am inceput prin a cauta pisicuta draguta (in engleza "cute pussy").
Am ramas un pic dezorientat de rezultatele intoarse de google.. :confused: :eek:

Apoi am intrat aici sa citesc exact textul. Apoi mi-a luat ceva timp pana sa ma obisnuiesc cu rozul. Bag seama ca Hello Kitty e un brand foarte serios, si care trebuie respectat pana in cele mai mici detalii. Adica neaparat roz, floricele..

Ai viata grea tati... :D
 

DeletedUser

drace, as putea spune ca asta a ramas singura parte frumoasa din meseria mea.. :) Cand faci ceva cu drag, te simti cumva.. implinit.. :)
 

DeletedUser38518

Sunt convins ca te simti mult mai implinit dupa ce i-ai facut semnatura lu' adenauer (mai ales dupa ce te-ai uitat la poze cu "cute pussy" :p )
 
Sus