Comportamentul si atitudinea conducerii =nBz=

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am ajuns la concluzia ca mi-au prins bine cateva saptmani sub comanda lui martzian pe L10.. prea multa democratie duce la haos si insubordonare.


Orice om care a jucat in noobs va rade pe seama spuselor tale.Doar datorita faptului ca martzian e un om cu bun simt care se tine de promisiunile facute,mai mereu cinstit nu se compara cu tine.
 

DeletedUser1198

Orice om care a jucat in noobs si vede modul in care vorbeai cu ceilalti jucatori pe forum, stie ca trebuia sa fii concediat de mult timp..
 

DeletedUser12737

urat ilidane urat... mie mi-ar fi jena in locu tau... cum sa ataci aliatu noaptea ma?? si asta doar pentru ca nu a mai vrut sa stea in trib cu tine...
Se pare ca ti s-a urcat clasamentu la cap...
 

DeletedUser

Orice om care a jucat in noobs si vede modul in care vorbeai cu ceilalti jucatori pe forum, stie ca trebuia sa fii concediat de mult timp..

Ca tot vorbiti de noobs: Martzian a cerut parasire de trib celor care au incalcat un PNA nu o alianta!!
Nu mai aduce in discutie spiritul de joc noobs ca il denigrezi!
 

DeletedUser14336

spiritul noobs deasemnea a impus in mod de conversatie civilizat cu orice jucator,adversar,conducator etc ce o fi...nu prea s-a invatat nimic din acel spirit noobs sincer
 

DeletedUser5596

Nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, fiecare e liber sa-si exprime punctul de vedere, fie ca tine cu o parte, fie ca tine cu alta parte...peste tot exista oameni si Oameni...tot ce am vrut de la lumea 13, am vrut ca unii care citesc profilul tribului nostru sa se indentifice cu noi...si sa priveasca cu alti ochi acest joc...nu vreau sa scriu mai multe..mi-a sila de ce s-a intamplat...pacat ca din ce in ce mai putini jucatori de onoare, jucatori cu care-ti face placere sa joci fie in aceeasi tabara, fie in tabara adversa, joaca acest joc...pacat...fiecare sa traga concluziile asa cum crede de cuviinta...din partea mea se poate inchide topicul, se poate inchide jocul, se poate inchide tot...bye bye all.

Ilussion ti-ai gasit tu sa vorbesti de respect:

illusi0n astăzi la ora 10:19
amicul snoops m-a rugat sa-ti distrag putin atentia...se pare ca am reusit

stiubea astăzi la ora 10:49
glumesti
amicul tau e mort

illusi0n astăzi la ora 10:51
ok...da pe el ca nu merita aparat

stiubea astăzi la ora 10:53
ok

illusi0n astăzi la ora 11:07
pacat de spionii aia

cand ma uitam pe forum ma uitam si la postarile mele si mi-am adus aminte imediat de inceputul L8 cand "aliatul" iluss0n vorbea cu dusmanul sa ma atace in continuare dupa ce eu ia-m cerut ajutor:))


http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=189496#post189496
 

DeletedUser1924

Trebuia sa va ganditi la asta cand ati plecat din trib ca niste fetite...VA ERA GREU SA POSTATI UN MESAJ SI SA ASTEPTATI DECIZIA CONDUCERII?!


PS :Nu-mi raspundeti...ma iritati,rau :)
 

DeletedUser

Trebuia sa va ganditi la asta cand ati plecat din trib ca niste fetite...VA ERA GREU SA POSTATI UN MESAJ SI SA ASTEPTATI DECIZIA CONDUCERII?!


PS :Nu-mi raspundeti...ma iritati,rau :)

B3st,pe mine nu ma deranjaza daca sunt innobilat.Ma deranjeaza cand faceti totul murdar :)
 

DeletedUser1924

B3st,pe mine nu ma deranjaza daca sunt innobilat.Ma deranjeaza cand faceti totul murdar :)

Cand zici asta,jignesti un trib intreg.
Nu esti singurul care ai ramas fara sat(daca ai ramas),si eu am plecat in oras si cand m-am intors nu mai aveam sat si nu fac atata tam-tam...luati jocul mult prea in serios.


am comunicat pe pm cu sebica in acea seara....degeaba insa

la profilul tribului nu este trecut sebica :)
 

DeletedUser1198

Nu mai aduce in discutie spiritul de joc noobs ca il denigrezi!

Vezi ca n-ai inteles.. n-am adus in discutie spiritul noobs, ci modul strict si obiectiv de a lua o decizie, care trebuie aplicat cateodata.

V-am zis ca or sa curga pagini intregi de discutii, pana o sa inchida un moderator topicul.. asa ca v-am lasat..
 

DeletedUser

Cand zici asta,jignesti un trib intreg.
Nu esti singurul care ai ramas fara sat(daca ai ramas),si eu am plecat in oras si cand m-am intors nu mai aveam sat si nu fac atata tam-tam...luati jocul mult prea in serios.

ma indoiesc ca ai fost innobilat de aliati...
 

DeletedUser9103

Noobs joaca pe l 10 nu pe 13. Iar cei din nbz nu sunt chiar asa cum ii considerati voi. Iar ca fapt difers am avut sitter in nbz cu toate ca sunt in =R= ,ce coincideta tocmai in conducere. Cand s-a incheiat alinta cei 3 nu erau in =R=. Ca au fost atacati aliati probabil au fost ceva certuri intre ei insa o sa se rezolve aceste "neplaceri" intre illus0n si conducerea =nbz=.
 

DeletedUser

Ilussion ti-ai gasit tu sa vorbesti de respect:

illusi0n astăzi la ora 10:19
amicul snoops m-a rugat sa-ti distrag putin atentia...se pare ca am reusit

stiubea astăzi la ora 10:49
glumesti
amicul tau e mort

illusi0n astăzi la ora 10:51
ok...da pe el ca nu merita aparat

stiubea astăzi la ora 10:53
ok

illusi0n astăzi la ora 11:07
pacat de spionii aia

cand ma uitam pe forum ma uitam si la postarile mele si mi-am adus aminte imediat de inceputul L8 cand "aliatul" iluss0n vorbea cu dusmanul sa ma atace in continuare dupa ce eu ia-m cerut ajutor)
1.snoops,sunt convins ca nu ai inteles nimic din ceea ce am vrut sa spun in topicul legat de respect.
2.pe l8 am jucat foarte putin si am jucat fara trib.
3.nu am fost aliatul nimanui, mai putin al tau.
4.chiar nu meritai ajutor pentru ca complotai cu acel stiubea care era intemeietorul unui trib impotriva mea, dovada si acest mesaj trimis de el.
5.stiubea a devenit ferma mea preferata.
6.tu erai ferma mea atunci cand michelle 2007 pe care-l respectam cu toate ca nu am jucat alaturi de el pina atunci , m-a rugat sa nu te mai atac...multumeste-i ca ai continuat pe l8.
7.aici e l13.
8.te rog nu mai pomenii numele meu pe vreun topic!
9.va rog sa ma scuzati pentru acest oftopic dar trebuia sa lamuresc situatia precizata de acest jucator.
 

DeletedUser

Noobs joaca pe l 10 nu pe 13. Iar cei din nbz nu sunt chiar asa cum ii considerati voi. Iar ca fapt difers am avut sitter in nbz cu toate ca sunt in =R= ,ce coincideta tocmai in conducere. Cand s-a incheiat alinta cei 3 nu erau in =R=. Ca au fost atacati aliati probabil au fost ceva certuri intre ei insa o sa se rezolve aceste "neplaceri" intre illus0n si conducerea =nbz=.

faptul ca nu vrei sa-ti strici amicitia cu sebica si illidan nu inseamna ca ei au dreptate, asa ca te rog sa nu o mai scalzi ca dreptatea e la mijloc
s-a incalcat o alianta!!
 

DeletedUser

Noobs joaca pe l 10 nu pe 13. Iar cei din nbz nu sunt chiar asa cum ii considerati voi. Iar ca fapt difers am avut sitter in nbz cu toate ca sunt in =R= ,ce coincideta tocmai in conducere. Cand s-a incheiat alinta cei 3 nu erau in =R=. Ca au fost atacati aliati probabil au fost ceva certuri intre ei insa o sa se rezolve aceste "neplaceri" intre illus0n si conducerea =nbz=.

sebica19 - N o o B z în data de 08.05. la ora 14:48
Succes si tie .


Va rog sa intrati intr-un trib aliat , =R= sau CN .

Sa speram ca vor rezolva.
 

DeletedUser

Sa speram ca vor rezolva.

bravo ma !
pai pune tot daca tot te-ai apucat :)


sebica19 - N o o B z în data de 08.05. la ora 14:48
Succes si tie .


Va rog sa intrati intr-un trib aliat , =R= sau CN .

Jiji Tractor în data de 08.05. la ora 14:48
Am intrat in =R= cu vechii nostri colegi :)

sebica19 - N o o B z în data de 08.05. la ora 14:49
e vezi de ce am facut alianta cu ei :))

si tu ziceai ca nu anticipez :))

Jiji Tractor în data de 08.05. la ora 14:50
Pacat ca unii nu constientizeaza ce potential au jucatorii de aici :p.

Eh,e prima lume unde am jucat alaturi de tine,orice om mai greseste :))



sa ma mai lauzi :))
 

DeletedUser1198

Ce sa mai rezolvam, din punctul meu de vedere am spus ce-am avut de spus aseara, cuiva a carui parere ma intereseaza. Restul.. puteti sa ciripiti in continuare..

discutiet.jpg


Macar pe ultima suta de metrii sa nu mai fiti cu nasul pe sus si sa fi acceptat propunerea, pentru illusi0n care a incercat sa faca ceva pentru voi..
 

DeletedUser

Poate am fost nesimtit,poate am gresit sau poate nu.Daca e sa imi cer scuze fata de cineva mi-o cer public fata de membrii =R= in special illusi0n.
In orice caz,am actionat si mereu voi actiona conforn instinctului.


In rest,am inceput deja sa pun suflet in acest joc si se vede.Succes si la revedere!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus