Comunicat Ibidem

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5596

cine va castiga razboiul asta va conduce lumea o perioada buna de acum inainte,sunt implicate 4 triburi de top cred ca restul triburilor din top 10 dau din coada de fericire :))
 

DeletedUser8914

Nu-i adevarat , crezi ca daca sunt in top sunt triburi bune ( nu ma refer la vreun trib anume , defapt nu acest lucru am vrut sa il subliniez ) , o sa iti zic eu peste putin timp mutarea care inclina balanta razboiului.
 

DeletedUser5596

Nu-i adevarat , crezi ca daca sunt in top sunt triburi bune ( nu ma refer la vreun trib anume , defapt nu acest lucru am vrut sa il subliniez ) , o sa iti zic eu peste putin timp mutarea care inclina balanta razboiului.

sa nu o dam pe ocolite cunosc pe multi de la toate cele 4 triburi si sunt jucatori buni de top posibil sa mai fie si jucatori mai slabi prin ele dar toate 4 au posibilitatea sa conduca lumea razboiul se duce pe k44 si se stie ca de obicei acolo se aduna valorile,fara sa contest alte triburi aflate pe alte k
 

DeletedUser8914

Ti-am zis , nu zic ca aceste triburi nu sunt bune , vei vedea.
 

DeletedUser42998

Inca e devreme sa pronunti pentru o parte sau nu.Nu se stie cand mai apare vreo fuziune sau desfiintare.Cu rabdare,le vedem pe toate.
 

DeletedUser38225

Imi place strategia prezentata de cei din ibidem, dar consider ca e cam invechita si o strategie e buna atata timp cat e ascunsa de inamic/adversar , fiindca altfel e foarte usor de scos o strategie de "counter"

Probabil ca in acest moment cel mai frumos razboi e dus de cele 4 triburi, insa eu nu m-as grabi cu concluziile si cu nominalizarea castigatorului/castigatorilor, desi personal , banii si simpatia mea o au cei din find si dark.w

Oricum spor si sa fie un razbel frumos fara mizerii ;)
 

DeletedUser6681

cine va castiga razboiul asta va conduce lumea o perioada buna de acum inainte,sunt implicate 4 triburi de top cred ca restul triburilor din top 10 dau din coada de fericire :))

Sunt rare cazurile.. de triburi care conduc lumea in prima parte si o si termina..
 

DeletedUser21870

hai ma q,stateam si eu la caldurica si vii tu acum cu amenintari....am mai mult timp acum si m-am pus pe treaba....am mult de recuperat...la portughezi ramasesem singur si am renuntat...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nici eu n/am mai avut timp de portughezi, dar am lasat o impresie buna si ne/am distrat bine la inceput. :)
A meritat.
 

DeletedUser21870

ce distractie...am pierdut 400 pp acolo ca m-ati lsat balta....imi esti dator.....
 

DeletedUser42770

Comunicat I b i d E M ... un fleac mi-e rusine mie de rusinea voastra :)) sincer va dau satu gratis acum si celelalalte 2 pentru asa satisfactie

Oricum va place religia si punctele satului nu ? :)))))))))))))))))))

va pup papa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus