Cum vedeti lumea 12 peste 4 luni ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

nu ascultati de Stranutelu ca nu stie el nimic :)) el zice ca se lasa de joc da nu poate sta departe de forumuri:D o sa ajungeti si voi tot asa, nicule lasa tata conturile si fugiiii pana mai poti sa scapi de triburile astea, ca ne mananca viata : ))

piticFEVER asa am citit numele tau acuma cu ochii cat cepele si cu somnu'n glanda, era 7 in 1 cacacaoa :))))
 

DeletedUser36122

aaa xplosion...si tu joci pe contuletzul ala?7 in 1 ca cafeaua nu crazy?:))

Pana si fostul vaii facea mijto de tine...Sincer contul ala e bataia de joc a lumii 12 cad unul vine si isi cere scuze unuia din tbs,iar mai tarziu vine si il injura e clar ce intelegere e intre voi:)).

Si imi pare bine ca teai bagat in seama..In sfarsit iti pot spune si eu ceva:
[17:08:43] nicusim - Cosmy: vreau sa vad eu
[17:08:44] nicusim - Cosmy: tbs
[17:08:46] nicusim - Cosmy: ce poate
[17:08:48] nicusim - Cosmy: ca tot se lauda

Tu zici ca ne laudam dar:
1.traiesti din interne si barbari
2.nu ai granita directa cu noi
3.Intreabai pe oxalat si pe miku cum e sa ai razboi cu tbs!


Si dupa cum spunea stranutelu,multi vor fi in mod de vacanta...Pt ca asa se intampla de obicei...Il stiu de pe lumea 11 si conducea un trib impresionant care avea razboi cu WALL(tribul meu) cand sau lasat cativa jucatori de ambele parti ambele triburi au cedat...Mai mult WALL care sa imprastiat si cum lumea 11 era impartita clar in 3-4 parti sa destramat si au aparut mici tribulete care controlau mici zona ale hartii...Sper sa nu se intample si aici asa!!!

Si mister a probabil ca de aia sau lasat multi de la voi...Din cauza jocurilor voastre de culise insa se cam "strange sfoara in jurul gatului vostru" si deja am scapat de LR si WAnted si cam toata alianta TBS&SCREAM se va muta spre voi...Fie ca cei mai buni sa castige!!!

P.S.

TBS si SCREAM se inteleg foarte bine asa ca nu sperati la o destramare a aliantei ca nu aveti sanse:D

:))asa e...sunt un nab ...dar uiti ceva mai piticule...tu o sa ramai in istoria lumii 12 ca fiind catelul tbs-ului...eu o sa raman in istorie ca fiind omul ce a luat tmh intr-un moment greu si la adus din nou la fosta sa glorie...deocamdata noi suntem inconjurati pe toate granitele si facem fata destul de bine...

lr-ul inca nu e terminat...ati reusit doar sa recrutati niste jucatori slabi de inger si fara pic de onoare...dar deh...ce sa stie un pitic...

aa si da...tbs nu este un trib...este o adunatura...ati ajuns unde sunteti recrutand jucatorii de mana a 2 a din triburile inamice...daca erati baieti puternici va luptati singuri cu lr si tmh...asa cum face tmh acum...dar ce sa stii tu...

Despre scream nu am ce sa zic decat jos palaria...au dovedit ca sunt baieti cu caracter ce joaca din placere acest joc si stiu sa fie fair-play...sincer...cu un jucator din scream ai ce discuta...cu unul din tbs nu...felicitari lui esco ca a reusit sa ii tina uniti atata timp.

Cat despre vaii...m-am convins eu de caracterul lui...
 

DeletedUser25042

:))asa e...sunt un nab ...dar uiti ceva mai piticule...tu o sa ramai in istoria lumii 12 ca fiind catelul tbs-ului...eu o sa raman in istorie ca fiind omul ce a luat tmh intr-un moment greu si la adus din nou la fosta sa glorie...deocamdata noi suntem inconjurati pe toate granitele si facem fata destul de bine...

lr-ul inca nu e terminat...ati reusit doar sa recrutati niste jucatori slabi de inger si fara pic de onoare...dar deh...ce sa stie un pitic...

aa si da...tbs nu este un trib...este o adunatura...ati ajuns unde sunteti recrutand jucatorii de mana a 2 a din triburile inamice...daca erati baieti puternici va luptati singuri cu lr si tmh...asa cum face tmh acum...dar ce sa stii tu...

Despre scream nu am ce sa zic decat jos palaria...au dovedit ca sunt baieti cu caracter ce joaca din placere acest joc si stiu sa fie fair-play...sincer...cu un jucator din scream ai ce discuta...cu unul din tbs nu...felicitari lui esco ca a reusit sa ii tina uniti atata timp.

Cat despre vaii...m-am convins eu de caracterul lui...

Eu nu doresc sa raman deloc in istoria lumii 12,ci sa tin legatura cat mai mult cu prietenii din LR care spre deosebire de voi sunt oameni de cuvant...
Ma faci sa rad spunand ca ai adus tribul la forma de odinioara...Prin stergeri de conturi ca sa ajugi tu in top si altii care twstats spune despre ei ca stiu sa ia decat sate de barbari si de la interne...
Poate ca am luat niste jucatori de mana a doua dar am luat niste jucatori care urasc TMH-ul mai mult decat orice pe lumea asta si asta e da un plus in lupta cu voi,al doilea punct fiind pozitia lor ce ne permite sa venim pe intreaga voatra parte de noerd SCREAM ocupandu-se de SUD.

Nu stiu care dintre oi sunt o adunatura?!!

Noi am scos jucatori ca Adex care a fost un super jucator sa recunoastem si multi altii,triburi precum w.a.,LWA PCC si multe altele voi ce ati facut?Barbari,barbari,barbari!!

Voi ati recrutat cat ati putut si ati incercat sa dominati prin cantitate nu prin calitate,ceea ce la tbs si scream este exact invers...Tare sunt curio ce om de la voi ar putea face fatza 1 la 1 unuia ca gumimachi sau gaboja sau crazy?Toti sunt tari cand au 3 k-uri in fata pana la granita!!!

Ai stiut sa il barfesti pe croco si ai muscat mana care te-a hranit...Asta arata loialitatea ta!
Vad ca la fel faci si cu vaii care tea pus in functie...Sa stii ca un pitic cum zici tu stie multe,si ce vorbeti tu pe forum sau si ce circuare dai si lasi de dorit!

A si sa nu uitam...Si eu a fi zis la fel despre scream daca ma milogeam de ei de o luna sa facem alianta!!!Incercati cu piftelutze poate aveti mai mult noroc!;)
 

DeletedUser29448

On topic : In urmatoarele 4 luni se vor elimina ramasitele unor triburi gen: LR si Wanted , si vor ramane 3 grupuri de triburi : TBS , TMH si SCREAM , va urma o asezare pe noile granite a jucatorilor de baza din TBS ....si ofensiva , sper ca cea finala dar depinde de multi factori care pot influenta timpul si modul de organizare
 

DeletedUser29448

Relitatea crunta este ca topul jucatori dpdv al agresivitatii arata cam asa :
Loc Porecla Cucerit
1 gumimachi [TBS-R] 61,37 Mio.
2 grasutulbatranel [T.B.S] 55,20 Mio.
3 steaua10ro [TBS-P] 52,73 Mio.
4 darkdark [TBS-S] 50,95 Mio.
5 ea09 [T.B.S] 48,49 Mio.
6 varcolac2005 [CRyder] 48,00 Mio.
7 tarabostesss [TMH] 44,40 Mio.
8 waman [T.B.S] 43,96 Mio.
9 sosad [TMH] 42,37 Mio.
10 vraja79 [CRyder] 42,04 Mio.
11 adi1982 [T.B.S] 38,49 Mio.
12 tarco [SCREAM] 38,12 Mio.
13 bog911 [SCREAM] 36,01 Mio.
14 chester23 [TBS-R] 33,94 Mio.
15 Tesaphira [T.B.S] 32,97 Mio.
16 soricelull [T.B.S] 32,49 Mio.
17 LORD-ARAGON1 [T.B.S] 32,17 Mio.
18 Darkfall66 [T.B.S] 32,08 Mio.
19 ionuc-cnc [T.B.S] 31,95 Mio.
20 adytza007 [T.B.S] 31,55 Mio.

TMH are doar 2 jucatori in acest top , restul sunt dati de alianta TBS si SCREAM ,
Daca facem o paralela , Science Fiction intre Campionatul nostru de fotbal si acest joc ,
pentru a putea intelege domnia voastra mai bine , tinand cont ca la comentariul ON TOPIC facut am devenit
deja un oracol asemuit cu nepretuitul personal din lumea Fotbalului autohton , putem compara mai mult
sau mai putin prin prisma valorii individuale a jucatorilor , alianta TBS - SCREAM este un veritabil Real Madrid ,
grupul din care faci parte este un veritabil FC Argeş Piteşti , un grup de jucatori care supravietuiesti
din amintiri de multa vreme apuse si care simte ca matineul nu ii va mai prinde ...nici macar in divizia B
 

DeletedUser36122

buna asta batrane...:))dar nu uitati ca Dinamo are cele mai multe goluri inscrise si totusi,nu a mai inregistrat o victorie de cate etape??;))cam asa si cu voi...degeaba sunteti atatia in nuj ce top daca sunteti varza in aparare...:)
 

DeletedUser29448

TBS este pe primul loc ca si trib dpdv al apararii
Trib Membrii Rang Scor Rang atac Scor atac Rang apărare Scor apărare
T.B.S 50 1 1,875,069,188 1 1,047,409,225 1 827,659,963
SCREAM 44 2 1,219,865,082 3 612,836,479 2 607,028,603
TMH 47 3 1,130,631,137 2 646,554,881 3 484,076,256
TBS-R 47 4 732,116,669 4 428,426,600 4 303,690,069
CRyder 41 5 652,286,073 5 381,880,708 5 270,405,365


Topul aparatori arata cam asa :
Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 tarco [SCREAM] 159,46 Mio.
2 birloiu [SCREAM] 133,73 Mio.
3 tarabostesss [TMH] 128,48 Mio.
4 ramonika23 [TMH] 121,97 Mio.
5 adytza007 [T.B.S] 95,27 Mio.
6 waman [T.B.S] 84,41 Mio.
7 robert0007 [TMH-H] 83,05 Mio.
8 brinco218 54,09 Mio. adus de TBS pe aceasta pozitie
9 petrishor21 [SCREAM] 51,12 Mio.
10 miku2019 [TMH-N] 49,88 Mio. adus de TBS si SCREAM in ceasta pozitie
11 Kastravete [T.B.S] 49,29 Mio.
12 gunsmoke [CRyder] 49,26 Mio.
13 mad hawk [T.B.S] 45,65 Mio.
14 Alexei2009 [Carpe] 45,13 Mio. adus de TBS pe aceasta pozitie
15 taz.nicu 43,90 Mio. adus de TBS pe aceasta pozitie
16 SenZ [Wanted] 43,43 Mio. adus de SCREAM pe aceasta pozitie
17 kry34 [T.B.S] 42,87 Mio.
18 bebedeian 41,59 Mio. adus de TBS pe aceasta pozitie
19 biboc [Carpe] 41,55 Mio. adus de TBS pe aceasta pozitie
20 chester23 [TBS-R] 40,44 Mio.

Aici tot alianta TBS & SCREAM se cunoaste , ceilalti care s-au infiltrat fiind ori victime , ori inca membri ai TMH .
 

DeletedUser36122

dar oare tarco de cine a fost dus pe primu loc??pe gunsmoke cine??a si app...lasa-l pe miku ca el era acolo dinainte sa fie tbs la dushmani...pcc la dus acolo asa ca ciocu mic ;)
 

DeletedUser17342

topul in aparare nu conteaza asa mult. aia inseamna ca jucatorii din acest top au mult sprijin de la trib si cam atat. bine Gunsmoke de exemplu nu are sprijin de la trib, dar omoara nobili si atac pe banda:)). probabil mai sunt jucatori si de genul asta prin top
 

DeletedUser36122

ee mai esco...te contrazic...am rupt si noi vreo 700-800 fuluri pana sa-l golim de sprijinul vostru...:p
 

DeletedUser17342

nu ai tu de unde sa stii daca avea sprijin sau nu. iti zic eu ca nu avea;) era inactiv de fapt

da cam asa e cu topurile la aparatori. eu personal nu le prea dau importanta
 

DeletedUser29448

Nu cred ca din 700 fuluri zdrobite ajungi ca aparator pe locul : 12 gunsmoke [CRyder] 49,26 Mio.
 

DeletedUser36122

bai avea ma...ca i-am dat si eu atacuri si abia dupa al doilea atac s-a miscat zidu...:D
 

DeletedUser29448

Nu cred ca din 700 fuluri zdrobite ajungi ca aparator pe locul : 12 gunsmoke [CRyder] 49,26 Mio.[/QUOTE]
iar importanta topului aparatori este nesemnificativa fiind multi jucatori "terminati" in top
 

DeletedUser29448

Oricum v-ati ales gresit pna-urile dar si actualele aliante :

Side 1:
Tribes: T.B.S
Side 2:
Tribes: LR

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,116
Tabăra 2: 248
Diferență: 868

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,728,833
Tabăra 2: 2,498,160
Diferență: 9,230,673

chart


Side 1:
Tribes: SCREAM
Side 2:
Tribes: Wanted

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 957
Tabăra 2: 73
Diferență: 884

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,929,985
Tabăra 2: 857,074
Diferență: 9,072,911

chart
 

DeletedUser36122

asta e mai daniel...dar nu poti sa stii cand se schimba situatia...nu?:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus