DECIDE vs Dusmanii

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început

DeletedUser

hai sa mai improspatam un pic topicul nostru, ca apoi crede lumea ca noi nu ne razboim cu nimeni.
1 - Domnul Methalelf a gasit de cuviinta sa declare razboi familiei DECIDE fara prea multe explicatii.Corect si de asteptat.
2 - noobs si noobsA au incalcat ce se convenise in tratatul de alianta cu familia DECIDE si in consecinta, noobsA a trecut de la aliati la dusmani si noobs de la alianta la neutri.


PS - vorba unui contemporan, "se strange latul Methalelf"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24629

1 la mana
membrii din decide au atacat wall
2 la mana
methal v-a anuntat ca declara razboi pt ca voi v-ati facut ca uitati


asa ca...
cat se poate strange latul man
eu zic ca-i la maxim din moment ce figurati la Dusmani si voi

si apropo ne descurcam de minune
 

DeletedUser

si apropo ne descurcam de minune


Side 1:
Tribes: DECIDE PRAF MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,314
Tabăra 2: 0
Diferență: 53,314

image.php



What? :O
 

DeletedUser

pai ma tovarase tu te lauzi ca 3 triburi o reusit sa ia 6 sate intr-o luna ? :)) PENIBIL ...

+ ca alea 3 triburi sunt triburile de pe locurile : 1 , 2, 4 luate tribului de pe locu 5 :| vaiii .. daca asta considerati voi a fi razboi .. :)) abia astept sa ma razboiesc cu voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Razboiul a fost declarat pe data de 23.06.2009 si au fost pierdute cateva sate deoarece nu am fost pregatiti de atacuri in acea parte a hartii dar sper ca ne vom reveni cat mai curand si baietii mei vor riposta poate mai dur .
 

DeletedUser

nick-ul sau spune totul :D

Da, frumoase vorbe.
Inca un player care se ascunde dupa un nume...
Am mai vazut asemenea playeri foarte "nervosi" si "destepti".
Multa bafta pe L15, daca intri :p

Inca ceva, eu nu am spus ca 6 sate este o realizare. :)
sorynelll, a spus ca "si apropo ne descurcam de minune" iar eu am facut o statistica... : )))
 

DeletedUser

Razboiul a fost declarat pe data de 23.06.2009 si au fost pierdute cateva sate deoarece nu am fost pregatiti de atacuri in acea parte a hartii dar sper ca ne vom reveni cat mai curand si baietii mei vor riposta poate mai dur .

bafta multa :) mi-ar place sa-i puneti pe cei 3 " colosi " cu botu pe labe :D
 

DeletedUser26150

si eu sunt un amarat de intemeietor,dar prefer ca atunci cand trec un alt trib la dusmani sa-i anunt cu 48 de ore inainte.
fac asta din respect pt ceilalti jucatori si nu-mi place sa profit de pe urma faptului ca acei jucatori au trimis sprijin in alte zone.
cei care recurg la acest fel de tertipuri consider ca nu au pic de etica pt acest joc.




eu sunt un imparat ce n-are tron,ce n-are nici palat si n-are nici clown. Sunt imparatul visurilor mele de obicei,rebele.
 

DeletedUser9453

si eu sunt un amarat de intemeietor,dar prefer ca atunci cand trec un alt trib la dusmani sa-i anunt cu 48 de ore inainte.
fac asta din respect pt ceilalti jucatori si nu-mi place sa profit de pe urma faptului ca acei jucatori au trimis sprijin in alte zone.
cei care recurg la acest fel de tertipuri consider ca nu au pic de etica pt acest joc.




eu sunt un imparat ce n-are tron,ce n-are nici palat si n-are nici clown. Sunt imparatul visurilor mele de obicei,rebele.

ai grija cu afirmatii de genu pe aici ca iar se aprind "colosii" din DECIDE si incep sa dea replici acide pe aici !!!

asta e .. ne-au luat prin surprindere .. pana acum au 1 - 0 dar ne revenim rapid :D .... asta sta in caracterul tuturor caramizilor care alcatuiesc zidul ;)
 

DeletedUser20822

marea familie decide:))

jucatorul ozzy din decide a reclamat pe mia01 si trfik pentru unele texte din profilul lor. acum, dupa ce acestia sunt blocati pt cateva ore, incep sa trimita atacuri.

Daca se apeleaza la chestii de astea e clar:))
 

DeletedUser

jucatorul ozzy din decide a reclamat pe mia01 si trfik pentru unele texte din profilul lor. acum, dupa ce acestia sunt blocati pt cateva ore, incep sa trimita atacuri.

Daca se apeleaza la chestii de astea e clar:))

Da , este clar : Sunt cat de cat destepti .
Tot asa ai ramas : Click
 

DeletedUser20822

haha .. sa cad jos de pe scaun de ras ... domnule warzone cat de amuzant esti
 

DeletedUser

reju , trebuia sa deschizi un topic pentru asta?
Ce vrei sa demonstrezi ?
 

DeletedUser9453

el vroia sa demonstreze ca jucatorii decide "joaca murdar", dar nu era nevoie de un topic pt asta deoarece cred ca majoritatea stiu lucrul asta, in plus .. desi aceste practici sunt neortodoxe, nu sunt interzise de nimeni ... acum depinde decat de caracterul moral al fiecarei persoane ... si sincer nu vreau sa incadrez toti membri fam decide in aceasta categorie deoarece sigur mai sunt si persoane decente printre ei ... probabil eclipsate de majoritatea !!!
 

DeletedUser

Fiecare joaca cum vrea , unii incearca sa faca asta muncind, altii o fac cersind, inseland, mintind, furand, sau pur si simplu au noroc. E ca in viata...
 
Sus