Discutii libere L100 !

Shurubel

member
Scor reacție
0
1712222770445.png
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu eu am facut public, jucatorul respectiv a deschis subiectul. Si da, am pus niste atacuri din care am scos ( evident ) tot ce inseamna date personale pentru o dezbatere publica cu specificatia ca eu personal nu consider posibil. Ca discutiile au degenerat cum se intampla deobicei de se ajunge la jigniri si alte alea, nu mai este vina mea si acesta a fost motivul mutarii subiectului in arhiva. Mai departe orice alt detaliu se poate discuta doar cu partile implicate, nu cu terti,
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Nu eu am facut public, jucatorul respectiv a deschis subiectul. Si da, am pus niste atacuri din care am scos ( evident ) tot ce inseamna date personale pentru o dezbatere publica cu specificatia ca eu personal nu consider posibil. Ca discutiile au degenerat cum se intampla deobicei de se ajunge la jigniri si alte alea, nu mai este vina mea si acesta a fost motivul mutarii subiectului in arhiva. Mai departe orice alt detaliu se poate discuta doar cu partile implicate, nu cu terti,
Mulțumim,dar personal sper sa te retragi dacă jocul asta vrei sa mai aibă farmec
Lasă pe cineva care poate înțelege mai multe(și care a văzut jucători care pot da sute de atacuri corecte)
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
710*, aproximativ 1000.

Cum spun unii “bărbați”, chiar dacă-i de 12, aproximam de 16-17.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Te rog să nu te mai prind pe extern, esti sub orice critică. Lasă-i pe alții să iasă și să comenteze pe aici, tu n-ai dreptul.

Prima dată să înveți să iei sate de la “dușman”/inamic și după să comentezi pe aici, pentru ca altceva decât să rupi internele și să ai gura mare pe extern, n-ai făcut.
 
Scor reacție
0
Te rog să nu te mai prind pe extern, esti sub orice critică. Lasă-i pe alții să iasă și să comenteze pe aici, tu n-ai dreptul.

Prima dată să înveți să iei sate de la “dușman”/inamic și după să comentezi pe aici, pentru ca altceva decât să rupi internele și să ai gura mare pe extern, n-ai făcut.
Vorbesti de parca joci tu pe contu tau:)))..in alta ordine de idei, am luat sate si de la inamici..acuma nush daca e mare lauda sa iei sate de la legend respectiv aao, dar in fine. Spor la joc , daca tu ti expui frustrarile legate de dimensiune o aici nu e treaba mea;)
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Vorbesti de parca joci tu pe contu tau:))).
Vulpea când n-ajunge la struguri spune ca sunt acri.
in alta ordine de idei, am luat sate si de la inamici..acuma nush daca e mare lauda sa iei sate de la legend respectiv aao, dar in fine.
Îți număr satele luate de la inamic pe degetele de la o mâna, așa ca nu știu care dintre noi are frustrări.

Nu voiam să ies pe extern dar ești mereu tare-n gura pe nimic, zero, ZERO BARAT!
Pune botul pe labe, da-i din coate pe hartă și lasă externul.
 
Scor reacție
0
Vulpea când n-ajunge la struguri spune ca sunt acri.

Îți număr satele luate de la inamic pe degetele de la o mâna, așa ca nu știu care dintre noi are frustrări.

Nu voiam să ies pe extern dar ești mereu tare-n gura pe nimic, zero, ZERO BARAT!
Pune botul pe labe, da-i din coate pe hartă și lasă externul.
Macar eu n am ajuns sa joc cu hardy :))))
 
Sus