Discutii libere L100 !

Aghiuță

member
Scor reacție
0
Majoritatea brazilienilor (a se intelege trisori) care folosesc platforme si scripturi ilegale performeaza in locuri fruntase! Dar daca nu ar mai avea aceste parghii sunt convins ca multi din ei ar fi niste ferme banale de pe campionatul satelor din care am face o selectionata a petardelor extrem de sonora! :)))
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Majoritatea brazilienilor (a se intelege trisori) care folosesc platforme si scripturi ilegale performeaza in locuri fruntase! Dar daca nu ar mai avea aceste parghii sunt convins ca multi din ei ar fi niste ferme banale de pe campionatul satelor din care am face o selectionata a petardelor extrem de sonora! :)))

Iti dau acest reply ca sa observi si tu ca te baga cineva in seama. Nu de alta, dar vad ca ai pus o gramada de postari si nu te-a bagat nimeni in seama, mi s-a facut mila. Am zis sa ai si tu un reply la un post, poate ti se insenineaza viata, pare ca e foarte trista.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Știi ce dam noi la curioși?
Pentru frustrati ca el, nu merita nici jegul de sub unghie. E greu cand iti demonstreaza unu in video ca se poate, si cand pe contul lui nici cei de la INNO Germania nici local n-au gasit ceva.

La sfarsit de lume pot pune si log-urile unde sitteri mai bine zis, au folosit mizeria aia pt care s-a luat ban. Plus zeci de mesaje in care le zic la sitter si chiar si lu' Puiu sa nu foloseasca nimic.

In alta ordine de idei, cand esti NF, nici una mica nu te mai ajuta. Nu-ti bate capul cu zero-uri ca el.
 

Aghiuță

member
Scor reacție
0
Iti dau acest reply ca sa observi si tu ca te baga cineva in seama. Nu de alta, dar vad ca ai pus o gramada de postari si nu te-a bagat nimeni in seama, mi s-a facut mila. Am zis sa ai si tu un reply la un post, poate ti se insenineaza viata, pare ca e foarte trista.
Brazilienii au tacut ca rahatul in iarba, dar incep sa prinda sonor! Sincer, parerea unui trisor pentru mine e absolut irelevanta, decat sa te gandesti la mine la mine, mai bine ai fi atent alta data cum furi sa nu mai rada comunitatea de tine si de altii de teapa ta! :))))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Sa
Brazilienii au tacut ca rahatul in iarba, dar incep sa prinda sonor! Sincer, parerea unui trisor pentru mine e absolut irelevanta, decat sa te gandesti la mine la mine, mai bine ai fi atent alta data cum furi sa nu mai rada comunitatea de tine si de altii de teapa ta! :))))
Sa rada comunitatea:))
Adică tu?
 

DarkDesire

member
Scor reacție
0
Vorbesti cam mult pentru cineva care nici nu stiam ca joaca pana sa ii prind fullurile de atac in sate.
si tu iti dai cam multa importanta avand in vedere ca singurul lucru pe care l-ai facut cu toate satele alea in mijlocul nostru a fost sa imi prinzi mie 1 full de atac:))
 

RapoNeBRO

member
Scor reacție
0
Ce de virgine pe aici, e nevoie de Marian dezvirginatorul.

@Aghiuță daca iti scutur browseru pica minim 3 scripturi de farm.

@DarkDesire parca daca te enervai luai locu 1, cam slabut pe lumea asta, nu esti asa de vocal ca pe discord
 

Karamazov

member
Scor reacție
0
@D1v1nn0 D.N.A. mare player, zic colegii ca esti un crescator de barbare si nu mai misti nimic. Mai are rost sa joc pt un slab ca tine?
@Vndhl vezi ce faci cu statistica vs mine ca iti da cu virgula, si cand o sa incep sa dau iar pe tine sa nu te auto-banezi cum ai mai facut.

Mari playeri si arogante ieftine aveati cand din motive din viata reala am renuntat. Aproape ca imi pare rau ca mi-am pus mintea cu niste slabi ca voi
Nu prea a imbatranit bine comentariul asta. Cam pierzi sate, nici n apuc sa dau un refresh ca iti mai dispare un sat. Pare ca tu esti crescatorul de barbare pana la urma
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Puiuleeee, intră pe cont mă ca te baneaza lumea. Așa ai dat și la organizatul ăla 30 de ore, manual ca acum?
INTRĂ PE CONT ȘI JOACĂ!!
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Legenda spune ca a rămas fără baterie la mouse. Și stă prost cu minutele internaționale
IMG_4160.png
 
Sus