Discutii libere L100 !

cyupylan

member
Scor reacție
0
Boa tarde jogadores da Roma daqui vos fala o treinador do brasil , quero vos dar os parabens ,foram todos selecionados para jogar na nossa equipa.
FORCA BRASIL
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Nu a fost dubios deloc cum un jucator care nu m-a atacat niciodata, a lansat cateva atacuri 'rapide' cu 30 min inainte de banwave...sigur nu avea sa stie de undeva ca urmeaza sa fie banat in curand. Probabil a zis Neti dimineata la horoscop, altfel nu imi explic. Sau abia acum 30 min a descifrat ghicitoarea lui Busu de saptamana trecuta.
te-a citit ca ai batut taleri :))
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
V-am zis sa folositi platformele alea din tajikistan ca sunt mai bune de cat brazilineele, v-au blocat astia si in stergere , de ce nu ati anuntat ADMINI ca dati stergere, sa va fie rusine
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Alo Roma , jucam si noi frumos , sau ce facem ?
Sper sa va dea banuri permanente la cei care sunteti iara banati .
O zi buna tuturor celorlalti care nu fac abuz de scripturi .
 

azakaru

member
Scor reacție
0
Ba oameni buni dar nu va inteleg. Dati cu scripturi 24/7 si evident cu 5-10 atacuri in 100ms si tot voi va permiteti sa ziceti de scripturile pe care le folosesc vezi doamne altii? Ce facem aici, parada ipocriziei ?

N-aveti pic de obraz? Unu ia ban ca foloseste scripturi care nu fac nimic ilegal (balansare de exemplu, sau alte lucruri care nu-s automatizate si nici nu au legatura cu jocul altor jucatori) dar nu-s aprobate explicit pe .ro si ia ban ca pe alea le poate prinde sistemul, altul foloseste scripturi clar interzise, evidente, si le abuzeaza la maxim, si dupa ce primu ia ban tot al doilea are glas? Propaganda ca propaganda menilior, dar unde e ma rusinea?
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Alo Roma , jucam si noi frumos , sau ce facem ?
Sper sa va dea banuri permanente la cei care sunteti iara banati .
O zi buna tuturor celorlalti care nu fac abuz de scripturi .

Sa inteleg ca lui haisal , g h o s t, alexerazvan, centaurly si restul de la voi le urezi o zi proasta ?
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Si eu am folosit scriptul de balansare cand astept sa mi se faca pauza in parcare , pe cel legal .... legal ... legal si nu am luat beeeeennnnn .
Roma campioni la ilegale , au uni iara ban si nu mai pot fi atacati iara , stiu ei aia care sunt , nu dau nume .
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
O platforma portugheză are cineva? Ca are Salam o melodie frumoasă :)))))))))

Nu centaurly, dupa al doilea val de banuri s-a intors pe vivok

1713888332883.png
 
Ultima editare:

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nici cu Haisal nu au partajat baietii mari platformele, a folosit scriptul mai ceva ca ai nostri din Roma.

1713888543079.png

1713888693033.png
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Da, dar daca nu au luat "beeen" inseamna ca nu au folosit nimic, nu? Sa fim seriosi, s-au rupt scripturile in ambele parti. Nu mai incercati sa pareti "curati" acum si sa fiti ipocriti.
 

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
domnule rakanisu asa de rau ati ajuns sa isi bata jucatori joc de dumneavoastra fac ilegalitati intetntionat si dumneavoastra in loc sa le dati ban pe atacabil ii blocati nu e normal sa aplicati regulamentul cand unii isi cauta banul intentionat sa isi ia ban pe atacabil ???
chiar nu va prindeti de asta ??
facem un desen o schema sa vedeti cum jumate din tribul roma s-au banat intetntionat pt a nu se vedea la profilul lor ca pierd sate ca niste cocosati ???
DOMNULE RAKANISU ... e normal asa ceva ???
 

azakaru

member
Scor reacție
0
Baieti, dupa ce ati rupt recrutarile in 2 si inainte sa recrutati iar jumate de legend v-ati plans de recrutarile roma.

Acum cu dovezi cu punct si virgula ce scripturi ati folosit si cand, va plangeti de scripturile roma.

Ce v-am zis atunci va repet si acum, nu mai fiti ipocriti, e jenant si oricum nu castigati nimic, mai ales dupa ce lumea e a voastra
 
Sus