Discutii Libere L93

Sick

member
Scor reacție
0
Vezi ca are hefe mesaj privat, cu dovezile "ruperii" alianței...poate îți arată și ție.
Sau vrei sa pun pe forum sa vadă toată lumea ce corecți sunteți voi?


Nu va mai plângeți atât, Când am încheiat alianța ați discutat și cu mine, lucrurile au fost clare încă de la început și ați fost de acord.

Sa ne aducem aminte cine pe cine a atacat pe timpul alianței, cine se ruga de băieții din razboi sa isi sparga atacul pe "noobi"( scitii)... (asa cum voi v ați permis sa rezervați si sa cureriti sate in k ul nostru ne am permis si noi sa recrutam jucători) + altele... dar ma opresc.

Dacă eram asa cum spui tu acceptam alianta cu razboi și va întorceam mișelește, dar noi ne am respectat cuvântul.
 

Sick

member
Scor reacție
0
Screenshot_20230715_081752_Tribal wars.jpg


Dacă mai vreți, mai am.


Screenshot_20230715_070230_Chrome.jpg
 

Atașamente

  • Screenshot_20230715_081752_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20230715_081752_Tribal wars.jpg
    48,4 KB · Vizualizări: 101

n00bSt3R

member
Scor reacție
0

Asta e scrisa de berbecu, o stim cu totii de mult si am discutat-o. Stabilisem ceva. Legenda inca spune ca va asteptam.

Vezi ca are hefe mesaj privat, cu dovezile "ruperii" alianței...poate îți arată și ție.
Sau vrei sa pun pe forum sa vadă toată lumea ce corecți sunteți voi?


Nu va mai plângeți atât, Când am încheiat alianța ați discutat și cu mine, lucrurile au fost clare încă de la început și ați fost de acord.

Sa ne aducem aminte cine pe cine a atacat pe timpul alianței, cine se ruga de băieții din razboi sa isi sparga atacul pe "noobi"( scitii)... (asa cum voi v ați permis sa rezervați si sa cureriti sate in k ul nostru ne am permis si noi sa recrutam jucători) + altele... dar ma opresc.

Dacă eram asa cum spui tu acceptam alianta cu razboi și va întorceam mișelește, dar noi ne am respectat cuvântul.
Am vazut dovezile voastre. sunt inutile. Nu stiam ca K55 este k-ul vostru. Defapt toata harta este K-ul vostru. Nu stiu cum ne-am permis sa jucam pe ea fara acceptul vostru.

Cat de "Când am încheiat alianța ați discutat și cu mine, lucrurile au fost clare încă de la început și ați fost de acord." - tu ai intrat la cateva zile/saptamani dupa ce stabilise xellerinhio ca ne dam in cap la sfarsit. Dar cum xellerinhio a stabilit ca VK sunt academia lor, iar ei nu stiau, probabil nici tu nu stiai ce a vorbit maretul xellerinhio.


Nevinovatilor, nepriganitilor, neindreptatitilor...
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Acum am sa descriu o alta conditie stabilita la incheierea aliante: innobilarea lui VANDAM BERBECU pentru care am fost de acord eu personal.



Cu asta ai spus tot, eu am fost victima lui vandam :) s-a facut alianta cu voi, am trimis deffu acasa si mi-a luat sate fiind aliat.
Atatea triburi mnt si ati stat intr-un singur jucator, jalnic...ce sa va spun mai mult?
Iar acum, urmeaza intrebarea rosie pt vandam, ca ati recunoscut ca ati vrut sa-l internati...el cum vrea sa mai continue cu voi? :))) in scitii n-are loc, deci pentru el asta a fost ultima salvare, sa stea cu voi.
Nu mai vorbi de organizarea triburilor din moment ce ati avut/aveti atatea triburi si nu ati vrut sa-l scoateti pe vandam(in conditiile in care v-ati rugat de el sa opreasca atacurile, spunea ca se potoleste si incepea iar), deci probabil asta a cautat mnt de la inceput...alianta cu scitii a fost doar de fațadă ca sa se axeze pe razboi, trebuia xeler sa accepte sa va joace pe la spate impreuna cu razboi ca sa va intoarca favoru, dar el a fost om cu coloana vertebrala, in schimb voi...nu mai zic!
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Cu asta ai spus tot, eu am fost victima lui vandam :) s-a facut alianta cu voi, am trimis deffu acasa si mi-a luat sate fiind aliat.
Atatea triburi mnt si ati stat intr-un singur jucator, jalnic...ce sa va spun mai mult?
Iar acum, urmeaza intrebarea rosie pt vandam, ca ati recunoscut ca ati vrut sa-l internati...el cum vrea sa mai continue cu voi? :))) in scitii n-are loc, deci pentru el asta a fost ultima salvare, sa stea cu voi.
Nu mai vorbi de organizarea triburilor din moment ce ati avut/aveti atatea triburi si nu ati vrut sa-l scoateti pe vandam(in conditiile in care v-ati rugat de el sa opreasca atacurile, spunea ca se potoleste si incepea iar), deci probabil asta a cautat mnt de la inceput...alianta cu scitii a fost doar de fațadă ca sa se axeze pe razboi, trebuia xeler sa accepte sa va joace pe la spate impreuna cu razboi ca sa va intoarca favoru, dar el a fost om cu coloana vertebrala, in schimb voi...nu mai zic!
Nici nu are rost sa-ti raspund. Nu mai victimiza ca si tu ai atacat la ordinul lui xelerinhio. Asa cum am vorbit si cu tine, trebuia sa pregatesti nobili, dar tu nici biserici nu aveai. Si cand ma gandesc ca xellerinhio se lauda ca esti omul lui de baza, ca te bati singur cu toata harta...

Legenda spune ca si tu inca te pregatesti cu nobili...

PS: Vandamut stie parerea mea despre el, cat si eu pe a lui despre mine.
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
dar tu nici biserici nu aveai.
Din cate imi aduc aminte, un singur atac ma prinsese fara biserica, unde tot vandam imi luase satu cu biserica, nu fa tam tam pt asta ca era perioada in care voiam sa ma las(tot din cauza voastra ca n-ati putut sa-l controlati pe vandam).
O sa te las sa aberezi incontinuare pe aici ca de cand joc, n-a existat o lume pe .ro sa nu existe oameni ca voi
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Din cate imi aduc aminte, un singur atac ma prinsese fara biserica, unde tot vandam imi luase satu cu biserica, nu fa tam tam pt asta ca era perioada in care voiam sa ma las(tot din cauza voastra ca n-ati putut sa-l controlati pe vandam).
O sa te las sa aberezi incontinuare pe aici ca de cand joc, n-a existat o lume pe .ro sa nu existe oameni ca voi
Multumesc.

Tu voiai sa-l innobilezi pe vandam care avea 30 sate, tu 10 si niciun nobil. Ai uitat cand iti lasa hefesito satele goale sa-l farmezi sa bati si tu un taler cinstit?

Gargara stiti sa faceti toti, dar sa jucati nu stiti. Cat despre vandam, nu ca-i tin eu partea, dar tin minte cand bagai def pe unde ataca el ca asa iti zicea xellerinhio, tin minte cand il spionai dupa ce el se linistea ca asa iti zicea xellerinhio, dar astea sunt doar aberatii, voi nu ati provocat deloc, doar el a fost nevinovat. Oare dupa ce a venit dentistu pe satele tale de ce n-au mai fost probleme? Probabil o sa spui orice altceva, numai adevarul NU. Iar adevarul este ca dentistu a stat cuminte si nu a atacat, bagat def pe unde nu trebuie sau orice alta "combinatie" pe care tu ai facut-o.
 

xeler0

member
Scor reacție
0
Ți a dat drumu la zgarda hefaisto ? Ca pana acuma nu aveai glas .
Penibilul devine penibil , nici nu merita sa raspund . TRĂDĂTORII RĂMÂN TRĂDĂTORII !

Roata e rotundă mai devreme sau mai târziu mizeria iese la suprafața .
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Ți a dat drumu la zgarda hefaisto ? Ca pana acuma nu aveai glas .
Penibilul devine penibil , nici nu merita sa raspund . TRĂDĂTORII RĂMÂN TRĂDĂTORII !

Roata e rotundă mai devreme sau mai târziu mizeria iese la suprafața .
Tu mai ai timp de scris pe aici?

Ca de milogit prin razboi stiu ca ai timp. Ca de internat pe vlad vladimirovici, jucatorul NO. 1 pe triburile.ro dupa cum ziceai tu, stiu ca ai timp sa il internezi. Vlad VLadimirovici zis si Vlad Tepes nu era ala de se batea singur cu toata harta? jucator top? el si cu bogdanutu?

Vad ca tot cu tupeu esti, daca ti-am permis in trecut, nu inseamna ca ai si cu ce sa fi tupeist...
 
Ultima editare:

Tekashi

member
Scor reacție
1
Ți a dat drumu la zgarda hefaisto ? Ca pana acuma nu aveai glas .
Penibilul devine penibil , nici nu merita sa raspund . TRĂDĂTORII RĂMÂN TRĂDĂTORII !

Roata e rotundă mai devreme sau mai târziu mizeria iese la suprafața .
Da-mi și mie link-ul de unde citești răvașele astea, te rog.

Vreau sa stric si altora cafeluța de dimineața, cum mi-ai stricat-o tu mie, postând kkt-uri.
 

-Skinny-

member
Scor reacție
0
MeNeTe, vad ca aici va certati cu Scitii si pe joc dati cu tot arsenalul pe noi :)) pentru ei mai aveti?
Sau cum ar zice hefe, "stai sa vezi ce le fac" , va chinuiti sa scoateti o pietricica din adidasi, jalnic.. macar sa nu veniti din nou pe extern sa puneti poze , mai jos sunt o parte din ele, pana dimineata mai dati x2 si nu s postate toate:)
1689621501970.png
1689621526063.png
1689621540237.png
1689621571744.png

1689621586010.png

1689621604448.png

1689621627652.png

1689621638591.png
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
MeNeTe, vad ca aici va certati cu Scitii si pe joc dati cu tot arsenalul pe noi :)) pentru ei mai aveti?
Sau cum ar zice hefe, "stai sa vezi ce le fac" , va chinuiti sa scoateti o pietricica din adidasi, jalnic.. macar sa nu veniti din nou pe extern sa puneti poze , mai jos sunt o parte din ele, pana dimineata mai dati x2 si nu s postate toate:)
Vezi atașament 5940Vezi atașament 5941Vezi atașament 5942Vezi atașament 5943
Vezi atașament 5944
Vezi atașament 5945
Vezi atașament 5946
Vezi atașament 5947
Aaaa nuuuu, sunt doar resturi.

Cu resturi v-am scos dintre noi, resturi va dam si acum, ca sunteti obisnuiti cu resturi...
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Vedem maine ce "resturi" sunt, poate le si postezi pe aici daca tot zici :)

Pai 5-600 fulluri sunt resturi pentru noi. Or sa vada prietenii tai din scitii cand o sa dam cu 3000+ fulluri :)

Pana una alta, cum e sa-i pupi pe aia care te-au tradat la inceputul lumii si te-au lasat sa fi innobilat de MnT?
Ma gandesc ca e trist...
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Pai 5-600 fulluri sunt resturi pentru noi. Or sa vada prietenii tai din scitii cand o sa dam cu 3000+ fulluri :)

Pana una alta, cum e sa-i pupi pe aia care te-au tradat la inceputul lumii si te-au lasat sa fi innobilat de MnT?
Ma gandesc ca e trist...
Pai ei au 500 de sate 2 triburi, crezi ca înțeleg ce numere le ai dat tu aici?:)))
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
:eek: imi plac certurile dar vreau sa mentionez ca mai astept sa mai dezerteze jucatori inainte sa mai fac o harta cu perspectiva curenta :cool:
 

EdixKrT

member
Scor reacție
0
Pai 5-600 fulluri sunt resturi pentru noi. Or sa vada prietenii tai din scitii cand o sa dam cu 3000+ fulluri :)

Pana una alta, cum e sa-i pupi pe aia care te-au tradat la inceputul lumii si te-au lasat sa fi innobilat de MnT?
Ma gandesc ca e trist...
Resturi sunteți doar voi!
Nu sunteti nimic altceva decat ultimele resturi ale societății si ale jocului numit Triburile!
Pai ei au 500 de sate 2 triburi, crezi ca înțeleg ce numere le ai dat tu aici?:)))
Intrii si tu sa comentezi avand impresia ca scoateti fata Mnt ca sunteti voi baieti buni dar tot niste sclavi rămâneți!
Doar sefu vostru este ElSclavito,despre ce vorbim!
Viva ElSclavito si sagetiile lui!
Ati pierdut zile si nopți intregi sa dati mesaje de recrutare pana si barbarelor si dupa faceti gura mare pe aici ca sunteti voi mari jucatori
Cautati scuze(ex:mesajul de mai sus al n**b ului) cand voi sunteti numarul 1 la interne si top server ro la crescut barbare!
Ce sa va mai zic bai baieti,decat ca sunteti penibili,jalnici si ati esuat lamentabil in a castiga o lume doar datorita skill urilor voastre ca si "jucători"!
Sunteti ipocriti peste masura si concluzia finala este ca orice "realizare" ati avea voi pe profile,este egala cu 0,acum ca a vazut mai multa lume cine sunteti de fapt si cum "jucați",in ghilimele evident,ar fi o insulta pt ceilalți jucatori Triburile sa spun ca voi jucati in adevaratul sens al cuvantului
 
Sus