Discutii libere L99 !

Scor reacție
0
Mai amuzant e să spui asta când locul 1 ajunge la Kintus :)))))
Cand s a terminat asa zisul razboi; kintus era locul 1 atat in clasament cat si la agresori. In fine, stiu cate mesaje ai dat stanga dreapta sa ceri sate, crezand ca locu 1 se ia asa, la oha. Bafta pe viitor
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
va creste fanbase-ul :D





Buna ziua,

Fatarnicie/Aroganta/Lasitate - caracteristici dominante in conducerea green

Am decis sa parasesc tribul (intre timp m-au dat afara ) deoarece nu doresc sa imi fie asociat numele cu un trib condus de niste aroganti lasi , care doar dau din gura si in final isi vad doar interesele proprii. Chiar daca am investit multi bani si timp pe lumea aceasta , nu conteaza , prefer sa plec cu capul sus , si sa nu fiu carpa acestor caractere de nimic.de unde aceste acuze? mai jos si explicatia si parcursul lucrurilor celor intamplate pe aceasta lume , pentru cei care inca au impresia ca jocul asta mai are vreo treaba cu a lua sate sau cu ce era acum multi ani.Doar manevre si marlanii , ca doar asta stiu romanii sa faca , fara nici o rusine si fara vreo urma de demnitate. Cat mai pe scurt desfasurarea lumii 99:

-Se deschide lumea , b3sT ma racoleaza , vazand ce avant iau , mi se pare un om de treaba si sincer , se intemeiaza LoH.

-b3sT sugereaza sa ne aliem cu green impotriva BurN, eu nemaijucand cu ei niciodata , doar auzind anumite lucruri bunicele despre ei - merg pe mana lui. Discutia in acest moment fiind daca inchidem lumea , TOTI cei care au jucat , sa aiba loc in tribul final.Pe parcursul aliamtei am fost reasigurat ca cei activi vor avea loc in tribul final : https://prnt.sc/1qiH7MjIoIPc , https://prnt.sc/N2dMdUS0tIYh , https://prnt.sc/CEpOIoMdW9Vd .

-Intre timp ceva organizate , povestea cu razvan.dm23 (care doar din cauza fuziunii nu a fost internat). Am facut treaba foarte buna , asta spunand si ei la momentul respectiv: https://prnt.sc/xrhXHboThH00 . Acum or sa va spuna ca mai era nevoie de vreo 2 organizate si Burn ne scoteau de pe harta - nimic mai departe de adevar.

-Urmeaza anuntarea aliantei BurN , aveti mai sus anuntul facut catre noi.Fiecare continua sa isi vada de treaba. Observati din conversatii , cum toti cei activi ar fi trebuit sa aiba loc , iar locurile ar fi trebuit discutate cu noi.

-Incep sa se auda zvonuri cum ca conducerea ar fi decis locurile finale , Kintus fiind pe 1 , mai multa lume imi scrie sa imi spuna lucrul asta. Eu intre timp discutasem cu b3sT sa ne unim conturile , ceea ce si incepusem deja.

-iulian mafia (probabil de frica sa nu ma ies) - i scrie lui b3sT , ca locul 1 e decis si e Kintus. b3sT bineinteles revoltat , imi scrie mai departe. Am zis ca pana in momentul cand maretul conducator are curaj sa imi spuna direct , o sa joc la fel , la locul 1.

-Acumulez dublul de sate fata de locul 2 , probabil se panicheaza conducerea si imi scrie : https://prnt.sc/wSngE9bY7RKz https://prnt.sc/wSngE9bY7RKz . Textul "iti spun acum" arata cat de aroganti sunt.... A se observa ca intreb expres de locul 2 si 3 , stiind de fapt ca s-au dat , dar asteptand confirmare. Bineinteles ca lasul nu a zis nimic , de frica sa nu plec , probabil in BurN sa nu mai aiba ei puterea de decizie.

- Continui sa iau barbare in margine , de ce? pentru ca nu mi-a spus nimeni sa nu o fac , si pentru ca vroiam sa i fac viata grea lui Kintus , care avand un trib in spate , nu ar fi trebuit sa vada in asta un hop. Reactia conducatorului de carton: https://prnt.sc/G0yG1jN1cuAh.

Rezultatul s-a vazut: 2 oameni din LoH au primit loc final -eu si Zaragoza - , si aia probabil ca eram f mari si le era fica sa nu plecam si sa dezechilibram balanta si acum se spala pe maini spunand ca conducerea a decis.

Dupa cum se vede , una s-a discutat , total alta s-a intamplat. Am fost avertizat in privinta lor , m-am ars. Chiar daca o sa fiu scos de pe harta probabil in cateva saptamani , macar plec cu capul sus . Nu am nimic cu restul tribului , doar cu 2 persoane din conducere. O sa fie principalul meu scop pe lumiile urmatoare sa va scot. Abia astept.

Felicitari BurN , voi ati fost adevaratii castigatori de aici , regret ca nu am mers cu voi la inceput , impotriva green - sa le scoatem jocul din cap. Imi cer scuze si fostilor colegi din LoH care ar fi meritat loc final , dar au fost victima nesimtirii .

Pana atunci va urez bafta la joc la restul , si fugiti cat mai puteti de tribul green , sa nu va treziti ca castiga ala care a jucat pe lumea 32 , 43 , etc.

Textul de mai sus a fost compus inainte sa ma dea lasii afara :) Numa bine !!!

Multa frustrare aiurea... avem noroc ca exista tw stats si acolo se poate vedea istoricul fiecarui jucator.

@steflea ai crescut doar din barbare si interne.
Vrei sa iti aduc aminte ce spuneai atunci cand Burn avea organizat pe voi? Cate splituri ai facut la colegii tai? 0?
In timpul organizatelor 80% din cei atacati erau in sitter la jucatori din green iar tu ai tupeul sa comentezi despre lumea asta ? fix tu care iti pregateai nobilii sa dai recuperari pe satele colegilor tai.
te citez " oricum nu joaca nimic, dupa organizat internam ce putem" .
Multi viteji se arata dupa razboi.

@b3sT , ti-am spus sa nu mai cedezi sate la @steflea ca nu o sa ia el locul 1. Ai zis ca oricum vroiai sa unesti contul cu el => de aceea nu ai primit loc.
Dar sigur stiai asta, dar te-ai gandit acum la final sa faci tu o manevra din lipsa de ocupatie. O manevra reusita ca si manevrele lui @DonCiccio si @Tom Hardy. (p.s am zis sa ii amintesc si pe noobi astia sa nu uite lumea ca si aici au pierdut lumea in 3 saptamani)
 

steflea

member
Scor reacție
0
Multa frustrare aiurea... avem noroc ca exista tw stats si acolo se poate vedea istoricul fiecarui jucator.

@steflea ai crescut doar din barbare si interne.
Vrei sa iti aduc aminte ce spuneai atunci cand Burn avea organizat pe voi? Cate splituri ai facut la colegii tai? 0?
In timpul organizatelor 80% din cei atacati erau in sitter la jucatori din green iar tu ai tupeul sa comentezi despre lumea asta ? fix tu care iti pregateai nobilii sa dai recuperari pe satele colegilor tai.
te citez " oricum nu joaca nimic, dupa organizat internam ce putem" .
Multi viteji se arata dupa razboi.

@b3sT , ti-am spus sa nu mai cedezi sate la @steflea ca nu o sa ia el locul 1. Ai zis ca oricum vroiai sa unesti contul cu el => de aceea nu ai primit loc.
Dar sigur stiai asta, dar te-ai gandit acum la final sa faci tu o manevra din lipsa de ocupatie. O manevra reusita ca si manevrele lui @DonCiccio si @Tom Hardy. (p.s am zis sa ii amintesc si pe noobi astia sa nu uite lumea ca si aici au pierdut lumea in 3 saptamani)
Nu ma injosesc , daca va vrea cineva sa stie adevarul , nu doar farame , ce prezinti tu aici , am toate coversatiile salvate - cat depre twstats , da , se vede ce am luat pana in dec cand s-a anuntat alianta .
Vad ca inca aveti impresia ca vrem sa intoarcem noi lumea , chiar nu ne pasa de asta , am iesit doar pentru ca avem coloana vertebrala si nu vrem sa fim asociati cu voi - cu toate ca la cat de slab jucati si acum , cu putin efort am putea lejer sa intoarcem lumea.
Pacat de oamenii care va urmeaza , si la care le-ati spalat creierii , dar poate or sa isi dea si ei seama ca sunteti doar vorbe , si nu aveti cu ce sustine acele vorbe , ca tot i-ai pomenit pe Ciccio si Hardy , care fac exact la fel.
O zi faina sa aveti!
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Nu ma injosesc , daca va vrea cineva sa stie adevarul , nu doar farame , ce prezinti tu aici , am toate coversatiile salvate - cat depre twstats , da , se vede ce am luat pana in dec cand s-a anuntat alianta .
Vad ca inca aveti impresia ca vrem sa intoarcem noi lumea , chiar nu ne pasa de asta , am iesit doar pentru ca avem coloana vertebrala si nu vrem sa fim asociati cu voi - cu toate ca la cat de slab jucati si acum , cu putin efort am putea lejer sa intoarcem lumea.
Pacat de oamenii care va urmeaza , si la care le-ati spalat creierii , dar poate or sa isi dea si ei seama ca sunteti doar vorbe , si nu aveti cu ce sustine acele vorbe , ca tot i-ai pomenit pe Ciccio si Hardy , care fac exact la fel.
O zi faina sa aveti!
Ce sa te injosesti ? Esti sub nivel si tu si sora-ta b3st , si sa nu uitam de panseluta aia de Yoda care face doar figuratie !
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu ma injosesc , daca va vrea cineva sa stie adevarul , nu doar farame , ce prezinti tu aici , am toate coversatiile salvate - cat depre twstats , da , se vede ce am luat pana in dec cand s-a anuntat alianta .
Vad ca inca aveti impresia ca vrem sa intoarcem noi lumea , chiar nu ne pasa de asta , am iesit doar pentru ca avem coloana vertebrala si nu vrem sa fim asociati cu voi - cu toate ca la cat de slab jucati si acum , cu putin efort am putea lejer sa intoarcem lumea.
Pacat de oamenii care va urmeaza , si la care le-ati spalat creierii , dar poate or sa isi dea si ei seama ca sunteti doar vorbe , si nu aveti cu ce sustine acele vorbe , ca tot i-ai pomenit pe Ciccio si Hardy , care fac exact la fel.
O zi faina sa aveti!
Nu, doar faci pe tine peste tot unde se poate ca ce rai au fost cei din green cu tine :)) Burn v-a dat cu harta-n cap tot razboiul, de green ajunsese primul si la sustinator si la agresor, sa nu mai vorbim de sittere. Dar ti s-au urcat mesajele de sustinere la cap si te crezi mare jucator :) Dar ca sa-ti dau si eu cu niste prostii in cap, sa vii sa urlii ca ai luat teapa dupa ce efectiv ti-ai aparat doar contul tau si visai sa-ti bagi toti colegii la interne, sorry, este penibil rau. Sa visezi locul 1 la ce activitate ai avut tu (adica dat cu cardul), nu pot decat sa rad :)

Faptul ca jumatate din conducerea green nu se afla nici macar pe lista finala cred ca arata foarte clar ca locurile s-au dat pe baze cat se poate de obiective.
 

steflea

member
Scor reacție
0
Nu, doar faci pe tine peste tot unde se poate ca ce rai au fost cei din green cu tine :)) Burn v-a dat cu harta-n cap tot razboiul, de green ajunsese primul si la sustinator si la agresor, sa nu mai vorbim de sittere. Dar ti s-au urcat mesajele de sustinere la cap si te crezi mare jucator :) Dar ca sa-ti dau si eu cu niste prostii in cap, sa vii sa urlii ca ai luat teapa dupa ce efectiv ti-ai aparat doar contul tau si visai sa-ti bagi toti colegii la interne, sorry, este penibil rau. Sa visezi locul 1 la ce activitate ai avut tu (adica dat cu cardul), nu pot decat sa rad :)

Faptul ca jumatate din conducerea green nu se afla nici macar pe lista finala cred ca arata foarte clar ca locurile s-au dat pe baze cat se poate de obiective.
hahahaha , ce imi place ca tot cate un minion apare pe aici. " Stati ashea ca va zic eu cum sta treaba" dar el nu o fost implicat in nici macar o discutie - "Lasa bah ca stiu eu , ca mi-o zis mie fratele Iulian care e smenul" . Macar aici va mai baga cineva in seama. Sa stiti ca daca spuneti mai multi aceasi poveste tot fara nici o dovada , nu o face adevarata , ci doar va face sa pareti mai penibili.
As vrea sa fumez si eu ce tot dati voi acolo din mana in mana.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
hahahaha , ce imi place ca tot cate un minion apare pe aici. " Stati ashea ca va zic eu cum sta treaba" dar el nu o fost implicat in nici macar o discutie - "Lasa bah ca stiu eu , ca mi-o zis mie fratele Iulian care e smenul" . Macar aici va mai baga cineva in seama. Sa stiti ca daca spuneti mai multi aceasi poveste tot fara nici o dovada , nu o face adevarata , ci doar va face sa pareti mai penibili.
As vrea sa fumez si eu ce tot dati voi acolo din mana in mana.

dl. @steflea dc tot ne invartim in jurul cozii? ce tot plangi pe aici ca vai ce trib groaznic este green, ca nu as fi putut sa termin o lume cu ei in trib, ca vai jucatorii loh nu au primit loc, etc etc

a primit loc cine a meritat,uitate si tu cum au crescut jucatorii loh si in ce perioada au crescut, daca ai fi ales tu probabil iti dadeai loc doar tie ... si pana una alta nu ai plecat din green de buna voie.

1713374405469.png


Apropo cu invitatia tribului burn in razboi vs noi ce ati crezut ca rezolvati?
 
Ultima editare:

steflea

member
Scor reacție
0
dl. @steflea dc tot ne invartim in jurul cozii? ce tot plangi pe aici ca vai ce trib groaznic este green, ca nu as fi putut sa termin o lume cu ei in trib, ca vai jucatorii loh nu au primit loc, etc etc

a primit loc cine a meritat,uitate si tu cum au crescut jucatorii loh si in ce perioada au crescut, daca ai fi ales tu probabil iti dadeai loc doar tie ... si pana una alta nu ai plecat din green de buna voie.

Vezi atașament 6276

Apropo cu invitatia tribului burn in razboi vs noi ce ati crezut ca rezolvati?
frumos cum prezinti doar ce vrei tu sa prezinti , dar din nou va spun , nu faceti altceva decat sa intrati mai adanc in penibil. Spre deosebire de voi , eu nu am intrat aici sa arunc cu rahat in voi , cum ati facut voi , eu doar am raspuns la ce s-a scris aici despre mine. Dar probabil din punctul tau de vedere nici asta nu e adevarat . hai noroc , vedeti-va acolo de treaba voastra
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
frumos cum prezinti doar ce vrei tu sa prezinti , dar din nou va spun , nu faceti altceva decat sa intrati mai adanc in penibil. Spre deosebire de voi , eu nu am intrat aici sa arunc cu rahat in voi , cum ati facut voi , eu doar am raspuns la ce s-a scris aici despre mine. Dar probabil din punctul tau de vedere nici asta nu e adevarat . hai noroc , vedeti-va acolo de treaba voastra
Ai spun și tu un adevăr. Nu ai intrat să arunci cu rahat , adevărul este ca nici nu poți arunca cu rahat când tu îl mănânci în mod constant! Hai poftă bună !!!!
 

b3sT

member
Scor reacție
0
Murdărindu-vă în continuare cu cacao în coltul gurii, nu faceți decât să aprobați că tot ce ne spuneau toți oamenii la început de lume, când am ales sa jucam alături de voi, a fost adevărat.

În așa zisul război LoH(30 membri) cu Burn(30 academii), au fost 2 organizate din partea fiecăruia dintre triburi. LoH pe plus.(dacă negați, sunteti penibili, voi felicitați LoH ul pe whatsapp).

La ambele organizate Burn pe LoH, ați făcut 3 splituri, nu ați trimit deff cum va lăudați.
Cu sitterele va dau dreptate, LoH, trib făcut pe harta pe o lume unde am intrat la pp și ne-a prins harta. Va mulțumesc pentru preluarea sitterelor, cum am făcut-o și atunci.
Btw, laser.soro, nici măcar nu știu cine ești, de ce Dumnezeului te bagi ca musca în ce au ai tai la coltul gurii?:))))(nici nu ma interesează cine ești).

Acum, un ultimul lucru mai scriu, după care nu ma mai interesează cât aberați pe aici :
LoH a fost singurul trib care nu a întors armele contra aliaților, LoH a fost singurul trib care nu s-a aliat cu dușmanul de pe harta pentru o iconiță la profil.
Va urez bafta și numai asa sa câștigați lumi. Cu mizerii și lașitate.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Murdărindu-vă în continuare cu cacao în coltul gurii, nu faceți decât să aprobați că tot ce ne spuneau toți oamenii la început de lume, când am ales sa jucam alături de voi, a fost adevărat.

În așa zisul război LoH(30 membri) cu Burn(30 academii), au fost 2 organizate din partea fiecăruia dintre triburi. LoH pe plus.(dacă negați, sunteti penibili, voi felicitați LoH ul pe whatsapp).

La ambele organizate Burn pe LoH, ați făcut 3 splituri, nu ați trimit deff cum va lăudați.
Cu sitterele va dau dreptate, LoH, trib făcut pe harta pe o lume unde am intrat la pp și ne-a prins harta. Va mulțumesc pentru preluarea sitterelor, cum am făcut-o și atunci.
Btw, laser.soro, nici măcar nu știu cine ești, de ce Dumnezeului te bagi ca musca în ce au ai tai la coltul gurii?:))))(nici nu ma interesează cine ești).

Acum, un ultimul lucru mai scriu, după care nu ma mai interesează cât aberați pe aici :
LoH a fost singurul trib care nu a întors armele contra aliaților, LoH a fost singurul trib care nu s-a aliat cu dușmanul de pe harta pentru o iconiță la profil.
Va urez bafta și numai asa sa câștigați lumi. Cu mizerii și lașitate.
Mă tu ești supărat ca nu împarte steflea cu tine muniția cu care arunca în Green ?
Hai poftă bună pwp!!!
 
Scor reacție
1
Poziția de gușter văd ca e ocupată de tine , caută-mă la oO și vezi tu ce nume am, unde ai văzut tu cârtiță mică ce ești ca am zis eu ca sunt vreun Zeu pe joc ?
nu situ care e, dar mi-o explici tu ;)


Dupa felul cum vorbesti, esti un taran prost :) like dumboooo . A nu se confunda taranul de la sat care muncesti si taranul de tine sunt 2 cuvinte diferite.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
nu situ care e, dar mi-o explici tu ;)


Dupa felul cum vorbesti, esti un taran prost :) like dumboooo . A nu se confunda taranul de la sat care muncesti si taranul de tine sunt 2 cuvinte diferite.
Ca tu ai un vocabular elegant? Pe lângă ca ești doar un figurant mai ești și ipocrit . Țărâna de mine îl salută pe limitatul de tine !
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Murdărindu-vă în continuare cu cacao în coltul gurii, nu faceți decât să aprobați că tot ce ne spuneau toți oamenii la început de lume, când am ales sa jucam alături de voi, a fost adevărat.

În așa zisul război LoH(30 membri) cu Burn(30 academii), au fost 2 organizate din partea fiecăruia dintre triburi. LoH pe plus.(dacă negați, sunteti penibili, voi felicitați LoH ul pe whatsapp).

La ambele organizate Burn pe LoH, ați făcut 3 splituri, nu ați trimit deff cum va lăudați.
Cu sitterele va dau dreptate, LoH, trib făcut pe harta pe o lume unde am intrat la pp și ne-a prins harta. Va mulțumesc pentru preluarea sitterelor, cum am făcut-o și atunci.
Btw, laser.soro, nici măcar nu știu cine ești, de ce Dumnezeului te bagi ca musca în ce au ai tai la coltul gurii?:))))(nici nu ma interesează cine ești).

Acum, un ultimul lucru mai scriu, după care nu ma mai interesează cât aberați pe aici :
LoH a fost singurul trib care nu a întors armele contra aliaților, LoH a fost singurul trib care nu s-a aliat cu dușmanul de pe harta pentru o iconiță la profil.
Va urez bafta și numai asa sa câștigați lumi. Cu mizerii și lașitate.

Loh in primul rand ar fi trebuit sa fie de la inceput o academie green, nu asa ne-am inteles? ca dupa cateva saptamani iti iei 20 de oameni si veniti la noi :)
nimeni nu a mai spus ca atunci cand a fost vorba de invitatii au fost invitati 50+ jucatori :) si nimeni nu a comentat nimic, dar na stim sa ne suparam si sa plangem pe extern daca ceva nu ne convine :))

crezi ca ii pasa cuiva despre discutiile astea? eu ma opresc aici, daca mai aveti ceva de discutat putem sa discutam in privat.

@steflea nu green a iesit pe extern sa spuna ceva despre tine sau sa arunce cu noroi in tine, daca nu iti convine poti sa il rogi pe colegul best sa stearga postarea :) , dar oricum daca cineva chiar se plictiseste si o sa citeasca postarile de aici o sa se intrebe "cine naiba mai e si steflea?" si o sa treaca mai departe, deci poti sa fi linistit ca nu iti e patata imaginea atat timp cat nu ai una.
 
Sus