Discutii Libere !

DeletedUser45685

Nici nu am atacat la organizat si tot a picat MIR-ul =))

Buna seara!
 

DeletedUser41812

Jucatorii mediocri ca mine te scot de pe harta, iti inteleg motivele.
 

DeletedUser46863

Pe mine personal nu m-ai scos "pretenas", oricum O.S va castiga lumea ;)
 

DeletedUser

Imi pare rau de voi die,dar mi-ati atras mania si o sa sterg pe jos cu voi :( poate pe alta lume o sa fiti mai norocosi si n-o sa ma prindeti pe harta
 

DeletedUser45557

Ma doare la banana, sunt pe locul 5 si am si cea mai frumoasa co-playera din lume:D

Buna seara!
 

DeletedUser40664

Felicitari Die. pentru innobilarea interna a lui meseriasus, care era un presupus spion, infiltrat atat de adanc incat nici dusmanii vostri nu stiau ca il au drept spion.
 

DeletedUser41812

Stai linistit ca inca mai sunt nobili si pentru restul hartii. Doar sa nu renuntati. De tine stiu ca nu vei renunta usor, recomandarea e pentru restul gastii din sudul hartii.
 

DeletedUser47164

Sa-nteleg ca ati facut deja un club al loserilor ex-Ceata. va anunt cu placere ca se vor adauga si altii pana la finalul acestei lumi :D

Ba' .ulifrici, vezi ca nu s-a terminat lumea si la final s-ar putea sa te incadrezi in categoria descrisa de tine mai sus :D . Iar din cate stiu eu, papagalii canta, zboara, unii mai si vorbesc, nicidecum nu au talent la scris... :D
 

DeletedUser40664

Stai linistit ca inca mai sunt nobili si pentru restul hartii. Doar sa nu renuntati. De tine stiu ca nu vei renunta usor, recomandarea e pentru restul gastii din sudul hartii.

Ai raspuns in stilul tau caracteristic. Ce legatura are ce am postat cu ce ai postat tu? In loc sa spui: "Stai linistit ca l-am innobilat pe meseriasus pe baza unor dovezi, nu presupuneri si paranoia ca ar fi spion si uite ca sa-ti demonstrez..." tu postezi aberatia asta.
 

DeletedUser41812

Ai raspuns in stilul tau caracteristic. Ce legatura are ce am postat cu ce ai postat tu? In loc sa spui: "Stai linistit ca l-am innobilat pe meseriasus pe baza unor dovezi, nu presupuneri si paranoia ca ar fi spion si uite ca sa-ti demonstrez..." tu postezi aberatia asta.

Am raspuns cum am facut pentru ca voiam ca voi sa adaugati paranoia la **-ul meu, fac tot posibilul sa fie cat mai bogat in termeni. Vrei sa adaug si partea cu "Stai linistit" din mesajul de noaptea trecuta sau odata ajunge?

Ba' .ulifrici, vezi ca nu s-a terminat lumea si la final s-ar putea sa te incadrezi in categoria descrisa de tine mai sus :D . Iar din cate stiu eu, papagalii canta, zboara, unii mai si vorbesc, nicidecum nu au talent la scris... :D

Cred ca scriu destul de bine din moment ce te ostenesti sa imi raspunzi. Tu insa nici la gradul de papagal nu te apropii ;)
 

DeletedUser44519

Ma doare la banana, sunt pe locul 5 si am si cea mai frumoasa co-playera din lume:D

Buna seara!

Scuze,tocmai esti pe 6 :( MUAHAHHA:x

Terminati baietii cu dusmaniile:D,ca e O.S. ca e Die. ..fiecare tot cu viata lui merge inainte:cool:
 

DeletedUser47167

grupa Undediced din Die , cei mai lasi si marsavi jucatori de pe harta .
tictac , contu asta pt ce il mai folositi , zau ?
Puncte:
1.778.408
Loc: 17
Inamici învinşi: 1.709.358 (278.)
Trib: Die.

si te gandesti unde a gasit sate sa iea :) , 1,4 ca agresor :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus