Exista onoare in acest joc?

Exista onoare in acest joc?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:


Exista onoare in acest joc?

ps: este o intrebare oarecum subiectiva, dar, puteti istorisi intamplari (asa e cel mai bine) care sa releve daca exista sau nu demnitate.
 

DeletedUser

cu conditia sa nu-ti ataci prietenii de pe conturi la care stai sitter, nu-i asa andrei? :)
 

DeletedUser18063

Onoare pe acest joc e in functie de interesele propri.....
Prea putin playeri stiu ce e o prietenie in care isi are loc si onoarea si de multe ori trec peste ea atunci cand interesul primeaza...
deci pt mine doar 5% dintre jucatori stiu ce e acea ONOARE si si acea sunt cu semnul intrebarii deasupra capului.
 

DeletedUser

Da da

intrebat-l pe urss ,ca el va raspunde la intrebarea asta ,stie sigur raspunsul
 

DeletedUser

Onoare pe acest joc e in functie de interesele propri.....
Prea putin playeri stiu ce e o prietenie in care isi are loc si onoarea si de multe ori trec peste ea atunci cand interesul primeaza...
deci pt mine doar 5% dintre jucatori stiu ce e acea ONOARE si si acea sunt cu semnul intrebarii deasupra capului.

tu in mod cert nu te numeri printre cei 5%...
 

DeletedUser

eu nu mi-am tradat niciodata tribul din care fac parte,prietenii(adevarati) ... tu ai facut asta ... si pe l7 si pe l14...
 

DeletedUser

eu nu mi-am tradat niciodata tribul din care fac parte,prietenii(adevarati) ... tu ai facut asta ... si pe l7 si pe l14...

cine stie cunoaste.. se pare ca cineva are un renume si pe alte lumi de asemenea sa inteleg... cred ca miar fii rusine sa ma cunoasca lumea ca mis ala care tradeaza egal pe ce lumea se joaca.. o amprenta puternica :D
 

DeletedUser18063

eu nu mi-am tradat niciodata tribul din care fac parte,prietenii(adevarati) ... tu ai facut asta ... si pe l7 si pe l14...

Esti sigur??pai hai sa iti aduc aminte prietene,ca vad ca ai parte de o perioada de amnezie...ALIENS,IPA,IPAL,TFO...ce au fost???
Sau sa iti aduc aminte de toate informatile din triburile in care ai fost vandute la alte triburi....

si app: DIABLO nu a fost niciodata tribul din care am facut parte...aici teai inselat...

Iar pe 14??ia uitate la profil sa vezi am schimbat ,cate triburi???Si atunci unde e tradarea???Ca imi conduc tribul asa cum stiu e alta treaba si asta nu e treaba ta...
Iar batissta,daca nu sti...intreaba, sigur nu ti se va raspunde....nu esti persoana care sa merite acest lucru...

Eu....de pe L7 din tribul din care am facut parte mai joc cu prieteni...tu DICA???Si vezi ca aici nu ma refer la DIABLO,Ma refer la toate triburile pe care tu leai tradat....
 

DeletedUser

:)) funny tipu asta...tin sa te corectez,ai facut parte din tribul diablo,eu nu am facut niciodata parte din ip-al,tfo si care mai sunt,iar pe 14...din cate stiam eu...tu erai prin cir...acuma esti in flame...sau fame...**** exact denumirea...in razboi cu fostul tau trib...
 

DeletedUser18063

:)) funny tipu asta...tin sa te corectez,ai facut parte din tribul diablo,eu nu am facut niciodata parte din ip-al,tfo si care mai sunt,iar pe 14...din cate stiam eu...tu erai prin cir...acuma esti in flame...sau fame...**** exact denumirea...in razboi cu fostul tau trib...


ei vezi asta inseamna sa te bagi inseama....pici de ....si pici nasol...

si tin sa te corectez.....esti amnezic...tu nu ai facut parte din triburile stipulate mai sus,nu aveai cum e un joc fictiv,dar contul tau da.nu conteaza ce om e acum pe cont,carecterul de bagator de seama e tot acelasi,oricat ai incerca sa arati ca e alt player pe contul Dica Sorin.


Triburile.ro Profil Jucător: ralf36 (tribe changes)

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni MaT 04th June 2009 - 22:00:01 107
MaT FAME 16th July 2009 - 01:00:02 29,367
Nimeni FAME 04th August 2009 - 10:00:01 92,652


PS: vrei sa iti pun si istoria tribului??dar cred ca e mai bine sa iti vezi de L7...momentan e singura lume unde ai excelat....prin marsavii si tradare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

numai ca fame s-a numit CIR-M, a fost academia C-I-R dupa care s-a intors impotriva cir.
Stie ceva dica ,se pare,dar nu prea bine
 

DeletedUser18063

numai ca fame s-a numit CIR-M, a fost academia C-I-R dupa care s-a intors impotriva cir.
Stie ceva dica ,se pare,dar nu prea bine


Numai ca FAME sa numit inainte [JB] dupa Cir-M dupa FAME...sti si tu ceva dar nici tu prea bine...pacat..credeam ca sti toata istoria lui L14
 

DeletedUser

scuze ralf nu toti s-au nascut destepti,asta e altii au memoria mai scurta
oricum nu are nici o relevanta pentru dica ca s-a numit [jb] inainte

totusi se pare ca nici tu nu stii bine istoria L7,dica nu a facut parte din ipa,aliens sau ip-al :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

scuze ralf nu toti s-au nascut destepti,asta e altii au memoria mai scurta
oricum nu are nici o relevanta pentru dica ca s-a numit [jb] inainte

asa cum nu are nici o relevanta ca sa numit Cir-M,esentialul e ca se numeste FAME,da si ai dreptate nu toti sau nascut destepti....
Imi pare rau pentru ei...sau ca sa fiu mai sincer ii compatimesc.pacat ca incearca se se bage prea mult in seama si sa induca lumea in eroare.
 

DeletedUser

asa cum nu are nici o relevanta ca sa numit Cir-M,esentialul e ca se numeste FAME,da si ai dreptate nu toti sau nascut destepti....
Imi pare rau pentru ei...sau ca sa fiu mai sincer ii compatimesc.pacat ca incearca se se bage prea mult in seama si sa induca lumea in eroare.

Vezi sa nu ti se incinga de la atata desteptaciune :D

Triburile.ro Profil Jucător: Dica Sorin (tribe changes)Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni KFP 02nd August 2008 - 19:56:32 55
KFP *BEST* 19th August 2008 - 19:00:01 2,494
*BEST* NORTH 04th September 2008 - 01:00:01 6,634
NORTH *BEST* 06th September 2008 - 16:00:01 8,397
*BEST* ~TFO~ 19th November 2008 - 22:00:02 492,441
~RNG~ ~TFO~ 10th February 2009 - 13:00:01 1,153,867
~TFO~ DIABLO 17th February 2009 - 22:00:02 793,359
Nimeni DIABLO 04th August 2009 - 10:00:01 5,783,395
DIABLO DDB 04th November 2009 - 19:00:02 7,919,280
DDB DIABLO 19th November 2009 - 22:00:02 7,968,933
Nu vad nici un aliens,ip-al sau ipa
 
Sus