Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Si cum aproape se implineste luna de la ultima statistica m am gandit sa o reactualizez

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B
Players:

Side 2:
Tribes: Arc22A Arc22C Arc22D Arc22E Arc22F Onoare
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,403
Tabăra 2: 11,932
Diferență: 2,529

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,231
Tabăra 2: 111
Diferență: 2,120

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 91,420,103
Tabăra 2: 113,254,697
Diferență: 21,834,594

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,246,329
Tabăra 2: 1,183,283
Diferență: 22,063,046

image.php
 

DeletedUser

am spus ceva acum cateva luni si asa a si fost .....cativa nobili de pregatit ....zeci de mii ce dracu ....de ce sa vreti performata cand jucatori va gem dupa sate luate aproape moca.......
dupa cum a spus unul din cei buni "ei nu stiu cum a fost la inceput....nu stiu cum era cand dupa sute de atacuri nu juleai nici zidul....ei cred ca asa a fost tot timpul".
 

DeletedUser22388

Este si normal sa fie sute de sate in granita parasite,sau sa apartina unor jucatori inactivi.Asta este rezultatul unui sistem de atac eficient,insa voi nu vreti sa vedeti asta.Vi se pare ca satele sunt acum luate prea usor,dar a fost o munca depusa de cateva triburi.

Si nu a durat putin
 

DeletedUser

Este si normal sa fie sute de sate in granita parasite,sau sa apartina unor jucatori inactivi.Asta este rezultatul unui sistem de atac eficient,insa voi nu vreti sa vedeti asta.Vi se pare ca satele sunt acum luate prea usor,dar a fost o munca depusa de cateva triburi.

Si nu a durat putin

o fii...dar asta ar trebui sa fie spus de cei care au muncit...nu de tine....tu mai la coada....
 

DeletedUser22388

o fii...dar asta ar trebui sa fie spus de cei care au muncit...nu de tine....tu mai la coada....

Daca nu te`am atacat pe tine nu inseamna ca am stat degeaba.Iar daca in viziunea ta, a sta cu 2-3 sate in mijlocul inamicilor blindate intr`un mod excesiv te face un jucator bun,eu zic sa mai stai tu la coada.Cat ai stat cu satele alea in mijlocul nostru,trebuia sa hartuiesti permanent satele inamice,ceea ce dumneata nu ai facut.

Sa nu mai zic de rangul de inamici invinsi.... :rolleyes:
 

DeletedUser24690

iar au iesit frustratii sa se dea zmei...

Asta e replica ta favorita banuiesc, mai frustrat pari tu decat ceilalti! Cum cineva isi da o parere cum apari tu cu aceasta banala replica! Mai schimba si tu placa ca s-a invechit:))
Ce mai conteaza cum l-au castigat, pana la urma nu uitati ca e un joc banal si a pierde si a castiga face parte din orice joc, nu trebuie facuta o tragedie!
Orice jucator a castigat batalii dar a si pierdut ca asa e normal~! Sunt sigur ca fiecare a avut momentul sau de glorie asa ca acum, daca este randul celor din tno, nu vad de ce meritele lor ar fi mai prejos decat ale celorlalti!
Poate o fi fost ei niste fermieri atunci cand altii castigau batalii dar daca s-au redresat de ce sa nu le fie respectata munca?
VA OFTICATI SI PLANGETI DUPA CATEVA SATE, VA CERTATI CA SI CHIORII SI VA DUSMANITI DE PARCA ATI JUCA PE VIATA SI PE MOARTE, SUNTETI PENIBILI!:))
E un joc, cand o sa mai intelegeti asta?
oameni ca eduard isi au rolul binedefinit in aceasta adunatura de oameni dusmanosi , rolul sau este de a va face sa va dati seama de penibilitatea momentului si sa reveniti cu picioarele pe pamant!
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Vezi mai tu eduard...pana acum te injura lumea acum te lauda poate poate nu te mai iei de ei...
 
Ultima editare:

DeletedUser

Vezi mai tu eduard...pana acum te injura lumea acum te pupa in *** poate poate nu te mai iei de ei...(Cand citesti acesti mesaj, daca il citesti, cauta ma plz pe mess ca am ceva urgent sa te intreb in legatura cu facultatea...ms...cel mai probabil sunt pe invisible...)

dar se pare ca dintre toti tu il pupi cel mai bine,cel mai mult....si se pare ca esti cel mai fidel pupator ....acum edi vino si ne edifica:)))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Pe viitor, foloseste EDITARE sau fii mai atent
 
Ultima editare de un moderator:

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
ca sa nu zica angelii ca pun aceeasi placa hai sa o schimb un pic...Iar au iesit ofticatii (d.p.d.v. intelectual) sa tipe pe forum (TRADARE, FURT, INSELACIUNE)....desi cred ca frustrat e un cuvant mai potrivit...dar ii fac pe plac lui angelli
 

DeletedUser24690

Vezi mai tu eduard...pana acum te injura lumea acum te pupa in *** poate poate nu te mai iei de ei...(Cand citesti acesti mesaj, daca il citesti, cauta ma plz pe mess ca am ceva urgent sa te intreb in legatura cu facultatea...ms...cel mai probabil sunt pe invisible...)

A fi deacord cu cineva intr-o anumita privinta nu inseamna a fi pupincurist domnule student!
A fi pupincurist inseamna sa fii intru totul deacord cu cineva in mod repetat chiar si atunci cand se constata ca acele informatii sunt false!
Tinere, asa ca fapt divers, intreaba-l pe eduard ca pana intr-o seara in care am avut ocazia la initiativa lui sa schimbam niste vorbe in limitele bunului simt lasand mistoul deoparte , eram intru totul impotriva sa si a ideilor sale.
Asta deoarece nu intelegeam de unde atata exces de zel din partea sa. Suntem oameni si oameni cu nevoi diferite, asta nu i9nseamna ca in unele privinte nu putem fi deacord.
Intreaba prin nord, adica pe la cei care ma cunosc, si ai sa vezi ca atunci cand stiu ca am dreptate merg pana in panzele albe, in niciun caz nu o sa ma dau bine pe langa cineva doar ca sa impresionez pe cineva.

Ps-angeli e numai unul:)))))
Marca inregistrata:)))))


triplu post domnu bogdan marius..stiai ca nu asa se face?
esti moderator?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

:))))
ai simtit bine:))
da parca e vreo diferenta
ori ca e o postare de 2 pagini ori 5 postari ale aceluiasi om tot aia e parerea mea!
daca dupa ce ar fi postat el ar mai fi fost alte 2 postari ale altor 2 oameni diferiti nu ar fi fost acelasi lucru?
Sunt unele reguli care nu au nici o treaba cu forumurile. sunt facute din plictiseala probabil:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus