green vs gentle

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48261

Voi vorbiti de baietii astia ca v-au provocat, dar Elite tie nu-ti este rusine ca ati provocat Grupul pe speciala :)) ca va apareti titlul... si am inchis speciala in 3 saptamani... poate pe lumi normale nu ducem atata, n-avem rabdare, dar pe speciala va dam fum! Nu mai vorbiti de x,y,z ca v-au provocat si au pierdut, si voi ati facut la fel! (conducatorul din tribul vostru)

Varga, tu saracul de tine nici nu sti de capul tau si vi pe aici sa ma zgandari pe mine ? Cine pe cine a provocat ?
Stai in banca ta acolo si asteptati ca venim noi si pe speciala sa va alergam...stai parcat pana atunci.
P.S. : Tu vorbesti numai din auzite si crezi tot ce zboara.
 

DeletedUser13059

care noi ? :)) tu si oamenii aia ce te suna non stop sa iti spuna ce se scrie pe extern ?
 

DeletedUser48261

care noi ? :)) tu si oamenii aia ce te suna non stop sa iti spuna ce se scrie pe extern ?

Tu du-te te rog sa-ti termini ucenicia pe undeva si pe urma sa ajungi sa comentezi de mine. Pana una alta ramai un vesnic co-player care vrea sa bata recorduri la baliverne pe extern. Hai fugi...du-te unde vrei
 

DeletedUser33394

Varga, tu saracul de tine nici nu sti de capul tau si vi pe aici sa ma zgandari pe mine ? Cine pe cine a provocat ?
Stai in banca ta acolo si asteptati ca venim noi si pe speciala sa va alergam...stai parcat pana atunci.
P.S. : Tu vorbesti numai din auzite si crezi tot ce zboara.

pai pe urmatoarea speciala numai intra nimeni...e ca bancul ala cu ursul, a trei a oara se plictisesc si ciobanii sa mai iasa, asa si voi:)) intram pe urmatoarea, intram pe urmatoarea si cand intrati va luptati singuri cu barbarele si ziceti iara ca asta e Hegemonya voastra :eek: sa-mi scuzati spamul aiurea
 

DeletedUser47559

Ce sa ii ceri ma barbarului,a fost sac de box pe toate lumile,looserul serverului...asta vorbeste de echipe complete:))) in fine nu mai zic ca mna...
 

DeletedUser48261

Pai mai zebra de desert...noi NU am anuntat ca intram pe sp13
Nu stiu cine a scos asta de la voi si ati preluat-o toti ca fiind o certitudine. S-au rastalmacit niste cuvinte de catre unii si le-au pus ca stire pe prima pagina la ziar. Ziar de duzina bineinteles...gen "Can Can" sau "Libertatea".
 

DeletedUser48261

Ce sa ii ceri ma barbarului,a fost sac de box pe toate lumile,looserul serverului...asta vorbeste de echipe complete:))) in fine nu mai zic ca mna...

vbn :))
Tu n-ai habar pe ce lume traiesti frate. Trezeste-te ca trece viata pe langa tine si ajungi la 50-55 ani si postezi pe aici ca ai nu stiu cati ani de cand te joci.
Jucam cand putem, cum putem si cu cine putem cand ne strangem. Esti limitat rau de tot iar sagetile ce le arunci cu diferite postari ale tale bineinteles ca n-au o treaba cu pic de adevar.
 

DeletedUser47559

Postez ce vreau,la cati ani vreau sa ma joc cati ani vreau...ai ajuns tu pleava societatii sa vorbesti despre asemenea lucruri legate de mine??pai cine esti tu ma?
Uite asa limitat te-am calcat in picioare peste tot,te-am umilit...tot serveru te stie ca pe un ratat,asa ca nu vorbi tu de adevar sau de chestiuni legate de viata,ca esti un nimeni,ai ajuns sa vorbesti de tine la persoana a 3-a:))))hhahah
 

DeletedUser33394

Pai mai zebra de desert...noi NU am anuntat ca intram pe sp13
Nu stiu cine a scos asta de la voi si ati preluat-o toti ca fiind o certitudine. S-au rastalmacit niste cuvinte de catre unii si le-au pus ca stire pe prima pagina la ziar. Ziar de duzina bineinteles...gen "Can Can" sau "Libertatea".

baa dar cata dreptate ai:)) am citit cancanu-ul de pe sp12 unde ziceai tu treaba asta, m-ai convins, ma retrag mai bine, ca te inteleg acum:))

nu'si da nimeni filme :))
voi va dati filme...tu ai dat cu ciocul pe la cine nu trebuie, ca doar atat poti sa faci...
anturajul tau nu intotdeauna iti este loial
nu a fost niciun backstab, a fost o concediere a 2 jucatori...restul s-au dus dupa ei crezand ca o sa rezolve ceva
dar s-a vazut nivelul de joc si limitele multora...nu trebuie sa mai detaliem deloc asta
iar pe sp13...o sa intram sa ne aparam titlul cum se spune :)
ca o sa inceapa hegemonia noastra sau ca o sa castigati voi, asta e alta mancare de peste
tot ce pot sa va spun este ca tu si ceilalti nu o sa mai jucati niciodata cu noi...nu se poate juca cu voi absolut deloc
luati si pe war de mana si spuneti-i sa ma sune...astept de 3 zile asta dar vad ca dintr-o prioritate ce eram pentru el, nu mai prezint interes deloc

P.S : Invatati sa injurati alta data si sa folositi cuvinte noi. Aveti toti din brigada voastra 100 cuvinte pe care le repetati intr-una.
 

DeletedUser46863

N-am jucat împotriva ta pe speciala, dar dacă intrăm Grupul sigur va dam fum. Stai cuminte
 

DeletedUser47559

Hai gata cu speciala si cu clovnu ala...

Chiar sunt curios cum or sa evolueze relatiile dintre green si suits,mai ales ca barbarul conduce suits-ul si la cum il stie toata harta un backstabber scarbos...mna e posibil orice:D
 

DeletedUser48261

Cred ca ar trebui sa iti pui etichetele astea tie...nu mie. Si alor tai. Pai daca eu sunt pleava societatii pentru tine ce calificative poti gasi ?
Backstabber ? :))
Pai voi numiti concediere a 2 jucatori urmata de o parasire a tribului a tuturor trepadusilor dupa ei, backstabb ? :))))
Tu, sau marele "Grup" nu m-ati batut pe mine niciodata pe nicaieri. Faptul ca va construiti conturile dupa exact ce aruncati voi ca acuze pe aici si incercati sa denigrati anumiti jucatori ca sa pareti voi altfel, denota multe frustrari ale voastre stranse adunate in timp.
Hai faceti-va jocul de glezne in continuare si vorbim si despre cine este clovn sau barbar pe harta dintre noi doi curand :)
 

DeletedUser47559

Pai am vorbit pe harta barbarule nu ai vazut ce frumos ai disparut dupa 2 zile ce a incetat protectia?ti-ai aparat titlul de barbar cu brio sau bonus ca nici nu stiu cum sa iti zic...si pe speciala 9 la fel te-am calcat pe cap,pe l50 ,la l57 ma rog eu nu am jucat dar au jucat multi prieteni de-ai mei,si tu ai curaj sa spui ca nu te-am batut pe nicaieri?:))))
cat de fristrat sa fi sa spui asemenea lucru,barbar vei ramane toata viata,aproape innobilat de margine pe speciala 7 si tot asa,ami aduc aminte cum urlai pe acolo pt splituri:))) vai vai,sau cum ma rugai sa iti conduc tribu pe speciala 12 ca nu erai in stare:))))hahha
 

DeletedUser30525

fiecare vede ce-i place :)))

corect

Pentru postarile de mai sus va rog mutati-va la spam ca nu au nici o legatura cu tema.
Vrem sa fim si noi frustrati si nu putem.
:D:D
Aici e green vs gentle. Sau mai bine spus a fost ca gentle a hotarat relocarea la margine sau concediu.

:D

Cu respect
 

DeletedUser48261

Pai am vorbit pe harta barbarule nu ai vazut ce frumos ai disparut dupa 2 zile ce a incetat protectia?ti-ai aparat titlul de barbar cu brio sau bonus ca nici nu stiu cum sa iti zic...si pe speciala 9 la fel te-am calcat pe cap,pe l50 ,la l57 ma rog eu nu am jucat dar au jucat multi prieteni de-ai mei,si tu ai curaj sa spui ca nu te-am batut pe nicaieri?:))))
cat de fristrat sa fi sa spui asemenea lucru,barbar vei ramane toata viata,aproape innobilat de margine pe speciala 7 si tot asa,ami aduc aminte cum urlai pe acolo pt splituri:))) vai vai,sau cum ma rugai sa iti conduc tribu pe speciala 12 ca nu erai in stare:))))hahha

Bai, ma uimesti pe zi ce trece. Fantezia ta este nelimitata. Hollywood, sau Bollywood te asteapta. Ce mai stai ?
Tu chiar crezi ce spui aici ? :))
1. Nu am jucat sp13
2. Nu am aparat niciun titlu pentru ca punctul 1
3. Sp9 - am jucat si m-ati concediat tu cu frustrata de Anemona la spusele lui X si Y ca as fi tradator, sifon sau eu mai stiu ce pentru tribul lui maul care nici nu mai juca. El imi ceda satele mie ca sa nu ajunga la voi si ca inca 2-3 prieteni ai lui la fel sa imi cedeze conturile.
4. Vezi cine a terminat ro50 pe locul 1 te rog si pe urma sa comentezi de prietenii tai frustrati.
5. ro57 da, am pierdut-o din cauza lipsei de timp a multora dar in special a mea. Nu a fost numai a mea alegerea de a scoate tribul FAME de la aliati. S-au luat in calcul mai multe pareri si bineinteles majoritatea a decis. Adevarul este ca Rockefeller e high class la trecut dintr-o tabara in alta doar pentru a inchide o lume sau a lua cateva sate in plus. Este bunul tau prieten, nu ? Care cand am dat afara acei 2 jucatori pe sp12, mi-a dat mesaj sa imi spuna ca am pierdut lumea, ca ne bate marele GRUP. REPET, scriu ingrosat ca sa vezi mai bine pentru ca esti orbit de intrigi si de scenariile tale fanteziste, NU A FOST NICIUN BACKSTABB, au fost doar 2 concedieri.
6. In mintea ta si in vocabularul tau se repeta aceleasi cuvinte, vocabular limitat care nu ne arata altceva decat de unde vii, adica de acolo de unde ai spus mai sus, pleava societatii.
7. S-a blocat Ctrl+B. Nu m-ai batut pe nicaieri, nici tu si nici grupuletul vostru de calusari.

P.S. : Cand ai sa iti dezvolti vocabularul si ai sa treci la o noua etapa la cultura de pe www.triburile.ro despre mine atunci am sa iti mai dau atentie sau sa iti mai raspund in vreun fel sau altul. Ti-a raspuns si Stefan la cum au decurs multe lucruri, ti-am raspuns si eu, ti-au mai raspuns cativa dar voi o tineti una si buna mai mai sa va creada lumea :)) Ce sa demonstrezi cu asta nu am idee...e problema ta. Hai fugi si innobileaza DEX-ul si cauta niste sinonime care sa te reprezinte mai bine.
 

DeletedUser48261

corect

Pentru postarile de mai sus va rog mutati-va la spam ca nu au nici o legatura cu tema.
Vrem sa fim si noi frustrati si nu putem.
:D:D
Aici e green vs gentle. Sau mai bine spus a fost ca gentle a hotarat relocarea la margine sau concediu.

:D

Cu respect

Raspundeam limitatului. Scuze de off topic.
Unde e Gentle ?
 

DeletedUser47559

Pai ce ma eu tre sa iti dau explicatii tie?:)) am vorbit pe intelesul tau ca sa pricepi,cum poti sa zici ma ca nu ai jucat cand ai fost cu tot tribul acolo,ai si spus dinainte ca intri :)) ti-ai bagat si supportii,i-ai zis si la rockfeller ca rupi harta,cat de inapt mintal si mincinos sa fii?!?!??!
Speciala 7 e aia unde ai fost concediat si tot acolo eu si cilnic squad te-am salvat sa nu te faci de ras te-au atacat niste noobi din margine,speciala 9 e acolo unde ai fost innobilat tu si tribuletul tau
Ai fost batut pe atatea lumi inca nici nu mai stii care cum sunt:)))
Multa bafta in realitatea aia a ta unde tu nu ai pierdut nici.o lume:)))))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
5. ro57 da, am pierdut-o din cauza lipsei de timp a multora dar in special a mea. Nu a fost numai a mea alegerea de a scoate tribul FAME de la aliati. S-au luat in calcul mai multe pareri si bineinteles majoritatea a decis. Adevarul este ca Rockefeller e high class la trecut dintr-o tabara in alta doar pentru a inchide o lume sau a lua cateva sate in plus.
Ultima data cand am postat ai zis sa inchidem subiectul dar vad ca nu esti capabil.
Dupa ce ca nu ai jucat nimic si l-ai lasat pe zich sa duca tot greul, apari ca mare conducator si rupi alianta cu Fame, trib de care stiai ca sunt strans legat. Adevarul e ca trebuie sa fii total redus(nu spun neaparat ca esti, spun ca unul care face ce ai facut tu sigur este) sa rupi o alianta tinand cont ca jucatorul care ar trebui sa tina 70% din granita cu ei nu se intelege cu tine, dar cu aliatii da. Cum te asteptai tu vreodata sa joc pentru orgoliile tale prostesti dupa faza de pe speciala?(sa-ti dau mesajele? Da rock ai cuvantu meu cine vrea sa rupa alianta e dat afara, dupa 2 saptamani rupi alianta, vezi ca tac si nu-ti spun nimic, si apoi la final mai si vi cu mesaj sa ma intrebi de toporeanu si predator, ca esti mare conducator si trebuie sa iei o decizie)
Pe 57 nu ai pierdut tu, a pierdut Nip din cauza ta!
Ar trebui sa caut mesajele de pe conferinta voastra de pe speciala de atunci cand i-ati dat afara pe toporeanu si predator si ti-am zis eu ca pierdeti, cand ai dat mesajele cu mine mai departe acolo si faceai misto pe confa, asta inainte sa imi ceri sa joc contra fame pentru tine :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus