H.V vs Restu` Hartii

DeletedUser44036

8:40 PM] Rosinanta:

<<< cine intra pe contul lui Corli, oare?
ca apare si el online
[8:40:43 PM] Renato: poate el
[8:40:46 PM] Renato: si-o fi revenita
[8:40:48 PM] whiteshark01: mie mi se pare ciudat
[8:40:49 PM] Rosinanta: el sigur, nu
[8:41:02 PM] whiteshark01: adica
[8:41:05 PM] whiteshark01: fix cand cade hv
[8:41:06 PM] Rosinanta: nu-si putea reveni asa repede
[8:41:11 PM] whiteshark01: cineva intra pe contul corli
[8:41:14 PM] whiteshark01: si aduna hv


V-a dat corli planurile peste cap?
Ramaneti doar cu o parte din Gunoaie [alea de au plecat din Time]?
 

DeletedUser29913

V-a dat corli planurile peste cap?
Ramaneti doar cu o parte din Gunoaie [alea de au plecat din Time]?

Din respect pentru colegul tau, trebuia sa iti vezi de treaba, nu sa dai cu copy/paste conversatii de pe skype.
Aici se vede calitatea ta ca om si ca ai gresit tribul alaturandu-te unor oameni pe al caror blazon scrie mare: onoare si virtute.
 

DeletedUser

V-a dat corli planurile peste cap?
Ramaneti doar cu o parte din Gunoaie [alea de au plecat din Time]?

Triburile.ro Profil Jucător: TaiTzeL (tribe changes)

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Time H.V 28th February 2014 - 16:17:37 3,715,114

Aia de au plecat din Time , DA :D
 

DeletedUser

Vrei sa iti pun aici un document in care faceai lista cu membrii NIMIC care cica sunt cu tine si care sunt cu dark ? si vroiai sa dati in ei ? daca ela gresit ca ii trib cu blazon ONOARE SI VIRTUTE ,atunci tu ai nimerit bine in tribu NIMIC

Tin sa-ti readuc aminte ca pe al nostru blazon scrie : Nothing Else Matters! :)
 

DeletedUser44130

Hai renato, lasa ironiile, ca scrie onoare, ca scrie nimic, ca scrie "bite me"...tot aia, calitatea unui trib nu se masoara dupa blazon...ce dracu, va certati pe blazoane, in timp ce rechinu face spume =]]]
 

DeletedUser

Vrei sa iti pun aici un document in care faceai lista cu membrii NIMIC care cica sunt cu tine si care sunt cu dark ? si vroiai sa dati in ei ? daca ela gresit ca ii trib cu blazon ONOARE SI VIRTUTE ,atunci tu ai nimerit bine in tribu NIMIC



Ai citit tot sau numa ce ai vrut tu ? inainte de [] scrie ceva , reciteste si apoi baga si tu un post inteligent

"Ramaneti doar cu o parte din Gunoaie " ? :p

Pai am auzit ca-l primim noi pe taitzel si nu trebuie impartit cu time :)))
 

DeletedUser29913

Vrei sa iti pun aici un document in care faceai lista cu membrii NIMIC care cica sunt cu tine si care sunt cu dark ? si vroiai sa dati in ei ? daca ela gresit ca ii trib cu blazon ONOARE SI VIRTUTE ,atunci tu ai nimerit bine in tribu NIMIC

Poti sa pui si spui orice doresc muschii tai. Sunt imuna la tot ce am in jur (bucura-te ca am gasit o exprimare decenta).
Poate ar trebui sa va inchideti ranile si sa va vedeti de joc, bun sau rau cum e el.
 

DeletedUser29913

Este o lista cu membrii Nimic si de unde au venit in Nimic. Cred ca fiecare conducator de trib, are o evidenta cu jucatori si criterii de evaluare:)

In fine, nu intru in jocul tau.

P.S. Am datele de pe HDD si arhiva COMPLETA cu toate discutiile, din toate conferintele cu voi :)
 

DeletedUser

Pffff... Lista aia e mai veche decat Mos Craciun , maiii :))))

Credeam ca ai ceva mai nou :(
 

DeletedUser29913

Doresc mult succes celor care raman in joc si sper ca fiecare sa faca alegeri cat mai bune in prezent. Ce a fost sau ce va fi sa vina, e prea putin important. Nu aduce anul ce aduce clipa.
Incercati sa nu va mai lasati condusi de orgolii si sa trageti pe altii dupa voi.
Sper intr-o lume viitoare, cu setari bune, unde sa ne reintalnim, asa buni sau rai cum suntem, toti laolalta, sa ne putem cunoaste mai bine.
 

DeletedUser29913

Am spus ca nu mai postez, dar nu ma pot abtine.
Da, am jucat foarte murdar. Eu am doar un cont, dar spre deosebire de altii, am toti colegii aproape, buni sau rai cum sunt ei.

O singura bucurie am: ca in ultima clipa, inainte sa fac o greseala mare, am deschis ochii si am dat tuturor sansa sa mai zaboveasca pe L34.

Nu-mi plac paradele pe forum (se vede in numarul de posturi), asa ca daca doresti continuarea discutiei, te astept pe skype. De acolo, poti da tu cu copy/paste aici, nu de altceva, dar lumea s-a aprovizionat cu popcorn, berici si ochelari 2D si e pacat sa plece la somn dezamagiti.
 

DeletedUser41812

Ce s-a intamplat in Time a fost un pretext. Wiseasskid a fost concediat la primul semn de nemultumire!

Nimicul pe de alta parte, au lasat Time-ul sa duca greul cu H.V, apoi cand H.V era pus la pamant si "molestat" [scuzati expresia] a inceput sa recruteze cu 2 maini de la dusmanul comun, H.V. Nu s-a oprit la atat, a luat si jucatori din Time, cu mesajele clasice de milogeala.

Nimicul, un trib de Nimici, tinut in carca 4 luni de H.V, 2 luni de Time, care ar face orice sa mai orice 1 pozitie in clasament. Colaie, ca intotdeauna, un personaj dezgustator care prefera sa lase balta colegii care l-au adus unde e si sa fuga cu iubirea lui, Dark Eternal [oare eram nebuni cand ziceam ca Miosotis e mana-n mana cu Darku?].

Tu ar trebui sa fii mai cumpatat in alegerea cuvintelor, o prea marite nob. Inainte sa improsti cu noroi, nu s-a milogit nimeni de noi ca sa intram in Nimic, fiecare a intrat din proprie initiativa, cat despre recrutarile din HV ar trebui sa le pui in contextul in care au fost facute. Roag-o pe Cristina sa iti dea fwd cu circulara trimisa in Time ca sa vezi ce s-a intamplat de fapt. Cat despre tribul Nimic, s-a tinut singur pe picioare, dar tu esti invidios ca HV-ul nu a reusit sa faca asta orice a facut pe harta. Faptul ca l-ati refacut, bucurati-va de gloria trecoatoare, veti fi scosi de pe harta oricum.

PS: sa stalcesti numele sau porecla cuiva da dovada de prost gust si chiar si mai proaste maniere.
 

corli

member
Scor reacție
38
Prea multe nu zic, nu am nici timpul si nici cheful pentru asta.

Da laura, spre marea ta dezamagire, m-am intors. Imi cer scuze pentru ca am avut curajul de a face-o asa repede.

Asa ca, spor la joc in continuare tuturor
 

DeletedUser44079

Tu ar trebui sa fii mai cumpatat in alegerea cuvintelor, o prea marite nob. Inainte sa improsti cu noroi, nu s-a milogit nimeni de noi ca sa intram in Nimic, fiecare a intrat din proprie initiativa, cat despre recrutarile din HV ar trebui sa le pui in contextul in care au fost facute. Roag-o pe Cristina sa iti dea fwd cu circulara trimisa in Time ca sa vezi ce s-a intamplat de fapt. Cat despre tribul Nimic, s-a tinut singur pe picioare, dar tu esti invidios ca HV-ul nu a reusit sa faca asta orice a facut pe harta. Faptul ca l-ati refacut, bucurati-va de gloria trecoatoare, veti fi scosi de pe harta oricum.

PS: sa stalcesti numele sau porecla cuiva da dovada de prost gust si chiar si mai proaste maniere.


Nimic niciodata nu a luptat pe 2 granite si asta spune tot.
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Ce s-a intamplat in Time a fost un pretext. Wiseasskid a fost concediat la primul semn de nemultumire!

Nimicul pe de alta parte, au lasat Time-ul sa duca greul cu H.V, apoi cand H.V era pus la pamant si "molestat" [scuzati expresia] a inceput sa recruteze cu 2 maini de la dusmanul comun, H.V. Nu s-a oprit la atat, a luat si jucatori din Time, cu mesajele clasice de milogeala.

Nimicul, un trib de Nimici, tinut in carca 4 luni de H.V, 2 luni de Time, care ar face orice sa mai orice 1 pozitie in clasament. Colaie, ca intotdeauna, un personaj dezgustator care prefera sa lase balta colegii care l-au adus unde e si sa fuga cu iubirea lui, Dark Eternal [oare eram nebuni cand ziceam ca Miosotis e mana-n mana cu Darku?].

Nu a fost nici un pretext... unde era time-ul daca nu era dark eternal?
nimicul nu a lasat time la greu, asta e sigur

recrutarile sunt/au fost o replica la recrutarile facute de time

nu e nevoie sa se milogeasca nimeni, si asta e sigur. asta e un joc nu suntem in franta

cat despre goloie... treaba e chiar invers, el a adus colegii unde sunt acum
si asta se aplica mereu cand vine vorba despre conducatorii unui trib
 
Ultima editare:

DeletedUser42201

asta e un joc nu suntem in franta

cat despre goloie... treaba e chiar invers, el a adus colegii unde sunt acum
si asta se aplica mereu cand vine vorba despre conducatorii unui trib

1. aia din franta nu se joaca? sau unde-i smenu? ca eu tot nu ma prind... ori sunt eu prea blonda, ori estu tu prea... pro... player

2. goloie inainte de toate sa invete sa vorbeasca limba romana corect si de-abia dupa sa deschida gura. eu cat a fost el cu ceva buline in trib n-am jucat, din respect pt maica-mea care m-a trimis la scoala si m-a invatat ca doar aia destepti conduc, nu si aia pro... playeri

Bafta celor din Nimic! Acum 2 zile credeam ca o sa ne luptam cu barbarii pana la sfarsitul lumii, acum ne-au dat un motiv sa reactiveze si o parte din jucatorii aflati in astenie :)
 
Sus