H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37971

nu scum****:)))..clar lumea este a H eu recunosc spre deosebire de altii...tribul meu o sa renunte la lume imediat ce o sa dispara amigos:p....asta e ultimul obiectiv;)
 

DeletedUser39696

ba ... haba tu vorbesti mah ? voi care cica ziceti ca "pastrati spiritul LEX" , care ati calcat orice urma de LEX in picioare .. prin trecerea la AMIGOS , tineti cont adevaratul LEX a ramas flo24 .. el merita respect nu unii .. gen moador , jimy , care au profitat de tot ca sa ajunga in marea albastra ..

ps: flo24 si piticot 2 .. care saracul cred ca a dat stergere cand a aflat ce vreti sa faceti

pps: nu ma obosesc sa le raspund spectatorilor .. ar fi o pierdere de vreme nu stiti lumea , nu o puteti intelege ... , degeaba va desenam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

ce aliati ))), deja vad cum face si fuziunea )))

Nu, noi nu suntem Amigos sa fuzionam tot ce se poate doar sa scapam basma curata.
Din SH de exemplu in urma razboiului am luat doar UN JUCATOR care ne-a zis de mai inainte ca vrea sa vina si vor mai urma probabil 2 sau 3 maxim. Din 3 triburi de cate 60-70 de membri. Sa vad pe cineva care a mai facut asta pe 22.
 

DeletedUser39591

ba ... haba tu vorbesti mah ? voi care cica ziceti ca "pastrati spiritul LEX" , care ati calcat orice urma de LEX in picioare .. prin trecerea la AMIGOS , tineti cont adevaratul LEX a ramas flo24 .. el merita respect nu unii .. gen moador , jimy , care au profitat de tot ca sa ajunga in marea albastra ..

ps: flo24 si piticot 2 .. care saracul cred ca a dat stergere cand a aflat ce vreti sa faceti

pps: nu ma obosesc sa le raspund spectatorilor .. ar fi o pierdere de vreme nu stiti lumea , nu o puteti intelege ... , degeaba va desenam

Poate te hotarasti ? :)


Am zis ceva in legatura de chestia cu spiritul lex?
Am zis aceasta pe forum ?
 

DeletedUser39696

nu .. dar asta va considerati asta credeti .. o mica realitate : credeti prost!!! , LEX-ul adevarat e flo24 si piticot nu voi ... tradatorii care ati fugin in AMIGOS ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28540

nu .. dar asta va considerati asta credeti .. o mica realitate : credeti prost!!! , LEX-ul adevarat e flo24 si piticot nu voi ... tradatorii care ati fugin in AMIGOS ...

tu iesi pe extern doar ca sa ajungi senior member..adevaratul razboi il duc alti jucatori care tin granita si ataca nu care iasa pe extern si se lauda:rolleyes:

ovidiu11
Puncte: 1.117.368
Loc: 293
Inamici învinşi: 3.684.594 (478.)
Trib: THOR~H
http://ro.twstats.com/ro22/index.php?page=player&mode=conquers&id=281464&type=&pn=1
ca sa vezi ca am dreptate---------interne scrie pe tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

tu iesi pe extern doar ca sa ajungi senior member..adevaratul razboi il duc alti jucatori care tin granita si ataca nu care iasa pe extern si se lauda:rolleyes:

ovidiu11
Puncte: 1.117.368
Loc: 293
Inamici învinşi: 3.684.594 (478.)
Trib: THOR~H
http://ro.twstats.com/ro22/index.php?page=player&mode=conquers&id=281464&type=&pn=1
ca sa vezi ca am dreptate---------interne scrie pe tine

eu stiam ca functia de senior member a fost scoasa .. sau poate gresesc eu .. app : esti cumva din amigos sau SH ?:)) asta ar explica .. multe ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser37971

tu iesi pe extern doar ca sa ajungi senior member..adevaratul razboi il duc alti jucatori care tin granita si ataca nu care iasa pe extern si se lauda:rolleyes:

ovidiu11
Puncte: 1.117.368
Loc: 293
Inamici învinşi: 3.684.594 (478.)
Trib: THOR~H
http://ro.twstats.com/ro22/index.php?page=player&mode=conquers&id=281464&type=&pn=1
ca sa vezi ca am dreptate---------interne scrie pe tine

nu cred ca este problema ta ce face el sau ce numar de puncte are el la inamici invinsi....iti dau exemple sute de jucatori cu trofee si milioane la inamici dar care acum zac in coltul hartii....daca era asa cum crezi tu il scoteam de mult la interne....dar fiecare ajuta intr-o oarecare masura
 

DeletedUser28540

eu stiam ca functia de senior member a fost scoasa .. sau poate gresesc eu .. app : esti cumva din amigos sau SH ?:)) asta ar explica .. multe ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

am jucat mai demult insa ma enerveaza laudele tale de mare jucator:rolleyes: daca mai jucam eu sigur tu nu mai erai ;)
 

DeletedUser17004

am jucat mai demult insa ma enerveaza laudele tale de mare jucator:rolleyes: daca mai jucam eu sigur tu nu mai erai ;)

14 ani sau mai putin? Stii, aici se joaca triburile nu CS.
Daca mai jucati toti care ati tot jucat pe lumea asta de n-ati mai putut, se intampla ce s-a si intamplat: v-o mai luati inca o data peste cap.
Lasa-ne te rog cu expresii de genul.
 

DeletedUser39696

de unde atatea conturi ?:)) aa dar poate apla la amigos .. ca si asa stau 1 la 10 conturi ..
 

DeletedUser37588

ma cand vad atatia jegosi din H cu gura mare mie scarba sa mai intru pe aiki sa vad ce mai e nou,voi nu produceti altceva decat greata ,vad ca nici pala la aceasta ora nu ati fost instare sa luati satele mele dupa ce am dat stergere ....... asa ca ciocu mic ,nu mai balmajiti aiureli pe aiki ca oricum sunteti degeaba
 

DeletedUser39696

am aflat un cuvant nou ... .si anume "aiki" .. mda .. mereu aflii ceva nou ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus