Mesaje amuzante L2

  • Autor subiect DhaLastWarrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu vreau k si altii sa mi se ia satu , jok 4fun !
Va rog nu va apropiati cu trupe d mine pt attack :p

io am facut si taietoare de lemn si mina de argila de lelvel 26 si aveam 4435 de puncte si azi dimineata cand am intrat mia crescut doar cu cateva puncte de ce numi da toata punctele cum scrie sus ca imi da nush cate puncte 600 parca pe fieecare mie mia dat vreo 100 nici atata

loll alta faza bat taleru si zice ca nu pot sa fac nobil dc?

Nu ma ataca...sau nu vei mai exsista

apropo de kiwi,sa stii ca eu raman inactiv vreo cateva zile sam mi se faca resurse... sa nu ma concediati mah!!! :))

ma mie numi palc oameni care nu se tine de cuvant sa sti

adika 3 omameni

ba u esty un nob bag!! u nu intelegi ca am batut taler si aveam full resursel a 2 zi si mio zis ca generatie de nobil nu poate fi conceputa X( doamne X(

Totul este absolut real, nu am modifikat nimik:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5648

Porecla: Circari si Regi Cruciati
Prescurtare: C-IRC
Numãrul de membrii: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 304
Punctaj total: 304
Punctaj mediu: 304
Rang: 781
Homepage:
Membri


Descriere
C-IRC a fost infiinþat de cãtre Jos cu C-IRC.

Profilul de Circar:

1.Tribul CIRC este alcãtuit din jucãtori care au jucat varianta chinezeasca a jocului ºi cunosc amãnunþit fiecare aspect al acestuia daca pe el scrie Made in China.

2.Gândeºte-te bine înainte sã ataci un membru al tribului, orice atac va fi considerat o cerere de alianta.

3.Trãdãtorii vor plãti cu preþul vieþii, adica ii vom dona resurse pana nu va mai avea ce face cu ele si se va sinucide, iar la supravietuitorii le vom trimite si sprijin.

4.FAMILIA CIRC este constituita din urmatorii:

CIRCari
CR - RX8
Acvila - Contra vantului
Acv!la - cu I in jos.
ZIMBRU - care pasc nisip.



~~~ LIDER : Ashalisalamdanam ~~~

[DERANJATI SI ASA NU AVEM CE FACE]



5.Preselectia s-a incheiat, NU se mai fac invitatii, dar daca esti un jucator experimentat si te afli la marginea hartii esti bine venit. OBLIGATORIU maxim 140 puncte !





Ohhhh.... and remember...
IN THE END, THERE CAN BE ONLY ONE, pacat ca nu vom fi noi ! :(


Trib membru I R C
" Inundati Regii Crestati "
Leaderul Cabinei telefonice I R C
Madaraszyang
 

DeletedUser

Porecla: Circari si Regi Cruciati
Prescurtare: C-IRC
Numãrul de membrii: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 304
Punctaj total: 304
Punctaj mediu: 304
Rang: 781
Homepage:
Membri


Descriere
C-IRC a fost infiinþat de cãtre Jos cu C-IRC.

Profilul de Circar:

1.Tribul CIRC este alcãtuit din jucãtori care au jucat varianta chinezeasca a jocului ºi cunosc amãnunþit fiecare aspect al acestuia daca pe el scrie Made in China.

2.Gândeºte-te bine înainte sã ataci un membru al tribului, orice atac va fi considerat o cerere de alianta.

3.Trãdãtorii vor plãti cu preþul vieþii, adica ii vom dona resurse pana nu va mai avea ce face cu ele si se va sinucide, iar la supravietuitorii le vom trimite si sprijin.

4.FAMILIA CIRC este constituita din urmatorii:

CIRCari
CR - RX8
Acvila - Contra vantului
Acv!la - cu I in jos.
ZIMBRU - care pasc nisip.



~~~ LIDER : Ashalisalamdanam ~~~

[DERANJATI SI ASA NU AVEM CE FACE]



5.Preselectia s-a incheiat, NU se mai fac invitatii, dar daca esti un jucator experimentat si te afli la marginea hartii esti bine venit. OBLIGATORIU maxim 140 puncte !





Ohhhh.... and remember...
IN THE END, THERE CAN BE ONLY ONE, pacat ca nu vom fi noi ! :(


Trib membru I R C
" Inundati Regii Crestati "
Leaderul Cabinei telefonice I R C
Madaraszyang

stii ce ma distreaza la tine...ca nu ai curaj sa zici cu ce nume esti pe l2 :)
 

DeletedUser

e tare nu am ce zice:))) dar jos cu circ..cine tea dat jos de pe l2???? CIrc sau IRC:))...se vede ushor k nu mai ai cont pe l2 in afara de asta/jos cu circ/irc..deoarece daca ai avea,ai avea si multi account si nu cred ca ai avea curaj sa pui asta pe forum:))
 

DeletedUser

e tare nu am ce zice:))) dar jos cu circ..cine tea dat jos de pe l2???? CIrc sau IRC:))...se vede ushor k nu mai ai cont pe l2 in afara de asta/jos cu circ/irc..deoarece daca ai avea,ai avea si multi account si nu cred ca ai avea curaj sa pui asta pe forum:))

lasa-l sa nu ne zica...ca doar se face de ras cu noua lui identintate :) e mai bine asa :p
 

DeletedUser5648

e tare nu am ce zice:))) dar jos cu circ..cine tea dat jos de pe l2???? CIrc sau IRC:))...se vede ushor k nu mai ai cont pe l2 in afara de asta/jos cu circ/irc..deoarece daca ai avea,ai avea si multi account si nu cred ca ai avea curaj sa pui asta pe forum:))

Nici nu te astepti cine as putea fi.

Iar Hack.... lasa-ne, lasa-ne daca nu ai de postat vreun mesaj sau vreun profil amuzant. Nu mai spamaaaaaaaaa.........:eek:

Incepatorule, nu ma dat jos nici IRC nici CIRC insa eu am sa dau jos si CIRC si IRC. Daca vrei iti spun cine sunt pe privat...si o facem la pariu... La circ le mai dau 2-3 luni ... si la IRC ceva mai mult ca sunt mai multi si mai buni, mult mai buni decat CIRCARII...
 

DeletedUser

Iar Hack.... lasa-ne, lasa-ne daca nu ai de postat vreun mesaj sau vreun profil amuzant. Nu mai spamaaaaaaaaa.........:eek:
o da...:rolleyes:
Incepatorule, nu ma dat jos nici IRC nici CIRC insa eu am sa dau jos si CIRC si IRC. Daca vrei iti spun cine sunt pe privat...si o facem la pariu... La circ le mai dau 2-3 luni ... si la IRC ceva mai mult ca sunt mai multi si mai buni, mult mai buni decat CIRCARII...

si ia uite-l pe rambo...tu vei da si circ si si irc jos...tu singur ?sau te va mai ajuta vreun papusoi ?:rolleyes:
 

DeletedUser1134

Nu uitati pentru ce s-a deschis acest thread...E primul si ultimul meu avertisment...!
 

DeletedUser

Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor.
Doua lucruri sunt omniprezente pe Pamant: hidrogenul si prostii.
Daca ai un ciocan toate lucrurile din jur ti se par cuie.

Eu sunt mic,dar ma fac mare
Si-ai sa vezi tu fratioare
Si atunci cand am sa cresc,
Pe tine te nimicesc.

Daca vrei sa-ti fie bine
Nu ma ataca pe mine
Mai bine sa ne unim,
Si pe altii sa-i caftim.

Profil
Vârsta: 37
Genul: masculin
Localitate: IN PODUL TAU

Text personal
doar fao s-au laso balta!!!!!!!!!!!!!!

niciodata sa nu ma subestimati!


In ziua a tinspea, a lunii cutare, anul de gratie in jur de circa si ceva, Harap-Blank s-a sculat cu fundul in sus... s-a chinuit el zi de vara pana-n seara sa-si intoarca fundul in jos si ciorapii pe fata... Harap Blank a dat drumul la aparatul de radio (aparatul de radio conform legilor gravitaþiei s-a fãcut zdrenþe de podea). Tocmai se difuza o melodie miºto tare de tot, de-þi venea sã îþi baþi copiii. Harap Blank nu avea copii, aºa cã a bãtut copiii vecinilor...

Acum lasand vrajeala la o parte...

Nicio fapta buna nu va ramane nepedepsita!

Dha message u hav' entered iz 2 short.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trib infiintat de Demonicsoul si Demonicness care sunt unul si acelasi.:eek:Se bazeaza pe respect si pe intrajutorare.Tribul este unul pasnic si nu doreste raul niciunui alt trib.



Impreuna cu M.T-A care este academia noastra formam cel mai pasnic trib de pe L2.:D

Cea mai amuzanta deskriere a unui trib pe care am citit-o vreodata...

Daca v-am atacat nu-mi trimiteti mesaje lacrimogene!
Nu ma impresioneaza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte amuzant textul lui Jos cu c-irc, dar aici nu se inventeaza mesaje sau profiluri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus