N o o b z vs Titans Union

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ohoho tare faza asta :)
~<::pustiu06 ::>~ (523|612) K65 12,154 Pustiu01 [HellZ] sonatul [BURN] 08th February 2009 - 13:18:04

Oare dc sonatul i-a dat un sat lu Pustiu01 :-??
 

DeletedUser

:) mama ce as vrea si eu un pic cu BURN ...

oricum =nBz= nu se compara cu BURN.. adica, BURN = cum sa va spun eu??? aaa mult mult nimic eficient, =nBz= trib instruit joaca tactic.. pregatiti ptr orice war cu orice trib de pe L8 asa a fost de la inceput, si daca in BURN e un asa elitism... dece nu au facut 1 vs 1 ? ptr ca... stim cu toti, lipsesc faptele apar vorbele .

=nBz= va castiga detasat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca fapt curios... doar 3 triburi din top 15 nu au sau sunt academie... si culmea alea se tine cel mai bine pe picioare... cei nesiguri pe ei siau facut academii de unde sa innobileze sau sa recruteze ... restul... sunt echipe adevarate
 

DeletedUser

:) mama ce as vrea si eu un pic cu BURN ...

oricum =nBz= nu se compara cu BURN.. adica, BURN = cum sa va spun eu??? aaa mult mult nimic eficient, =nBz= trib instruit joaca tactic.. pregatiti ptr orice war cu orice trib de pe L8 asa a fost de la inceput, si daca in BURN e un asa elitism... dece nu au facut 1 vs 1 ? ptr ca... stim cu toti, lipsesc faptele apar vorbele .

=nBz= va castiga detasat.

Bravo! Statisticile va dau spor la umorul sarcastic! Dar sa speram ca si noi v-om avea sau avem jucatori facuti pentru razboi!83 -54 =... (nu stiu matematica...am beri la bord) .Scotatii pe cei recrutati din ~AnDe~ si alte triburi din care ati luat si voi jucatori fugitivi si aruncati-va pe interval.

dece nu au facut 1 vs 1 ? ptr ca... stim cu toti, lipsesc faptele apar vorbele .

Nu avem cum 1 vs 1 . Repet atacatii pe TLb ,ca sa va aratati suprematia avand doua razboaie puternice in aceeasi granita! Nu mai aratati muschii intr-un razboi in care diplomatia voastra este net superioara.Inteleg sa va mandriti dar mai incetati cu atacurile acestea de prost gust!

stim cu toti, lipsesc faptele apar vorbele .

Cam asa faceti voi referitor la ce am spus mai sus!
 

DeletedUser

Bravo! Statisticile va dau spor la umorul sarcastic! Dar sa speram ca si noi v-om avea sau avem jucatori facuti pentru razboi!83 -54 =... (nu stiu matematica...am beri la bord) .Scotatii pe cei recrutati din ~AnDe~ si alte triburi din care ati luat si voi jucatori fugitivi si aruncati-va pe interval.



Nu avem cum 1 vs 1 . Repet atacatii pe TLb ,ca sa va aratati suprematia avand doua razboaie puternice in aceeasi granita! Nu mai aratati muschii intr-un razboi in care diplomatia voastra este net superioara.Inteleg sa va mandriti dar mai incetati cu atacurile acestea de prost gust!



Cam asa faceti voi referitor la ce am spus mai sus!


Tu care mai esti? Nu de alta... dar vorbesti niste tampenii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu avem cum 1 vs 1 . Repet atacatii pe TLb ,ca sa va aratati suprematia avand doua razboaie puternice in aceeasi granita! Nu mai aratati muschii intr-un razboi in care diplomatia voastra este net superioara.Inteleg sa va mandriti dar mai incetati cu atacurile acestea de prost gust!



Cam asa faceti voi referitor la ce am spus mai sus!

Cata abureala... Poate ca voi, cei din BURN aveti mai multe razboaie, dar compenseaza, ba chiar mai mult, faptul ca aveti o familie cat juma` de harta. Multumita lor nu prea aveti nici un stres cu alte razboaie in afara de cel cu NBZ, plus de asta va pot ajuta si in razboiul asta. Asa ca nu va mai plangeti ca niste fete mari.. aveti o diplomatie favorabila. Demonstrati ca va meritati locul 1.. ca deocamdata vad doar scuze din partea voastra in razboiul asta.

Chiar daca ar fii fost adevarat si ati fii avut o diplomatie mai proasta.. asta tine tot de trib si ar fii inca un capitol la care sunteti mai slabi.

Gj NBZ! Tineti-o tot asa.. in curand or sa inceapa sa se reorienteze baietii din BURN.. Nu sunt un adevarat colectiv.. doar o adunatura de jucatori destul de buni .. mercenari :)
 

DeletedUser14376

Repet atacatii pe TLb ,ca sa va aratati suprematia avand doua razboaie puternice in aceeasi granita!


nu stiu de ce am senzatia ca tot incerci sa ne bagi in razboi cu ei..:)))=))))

de ce oare...de frica ?
 

DeletedUser1924

Nu avem cum 1 vs 1 . Repet atacatii pe TLb ,ca sa va aratati suprematia avand doua razboaie puternice in aceeasi granita!


!

Atata timp cat sunt eu in =nBz= si raman aceeasi intemeietori in TLB,triburile noastre nu vor avea razboi ... asta ca sa mori tu de ciuda ca nu vor sa intre alaturi de voi in razboiul cu morile de vant :)
 

DeletedUser

Atata timp cat sunt eu in =nBz= si raman aceeasi intemeietori in TLB,triburile noastre nu vor avea razboi ... asta ca sa mori tu de ciuda ca nu vor sa intre alaturi de voi in razboiul cu morile de vant :)


:)) e ca si cum... ar fi vrut sa spuna.. dece nu va dizolvati tribu???? :eek:
 

DeletedUser

Hahaha ... ce ma amuz (geolgau eu ma amuz mai mult decat tine.. :))) ) Spun si eu doua lucruri.. si voi chiar o luati in serios... :) Sicer nu ma intereseaza cine va castiga... oricum eu mi-o primesc cu facaletul... BURN RULZ !
 

DeletedUser

Cum am spus si mai sus...nu reprezinta mai nimic sa ai "n" razboaie daca nu ai la baza o diplomatie inteligent facuta.
 

DeletedUser18238

Ursache.. ia si tu o vacanta, ca esti stresat.

poate ai vrea sa pleci tu primu ..care ai donat satele ..:confused::rolleyes:

in sfarsit ...pana acum cam doar nbz a atacat, va veni si vremea sa atacam si noi, nu va speriati ...vom vedea si cum e sa va aparati, nu numa sa atacati si sa "sosotiti" pe forum ;)
 

DeletedUser

poate ai vrea sa pleci tu primu ..care ai donat satele ..:confused::rolleyes:

in sfarsit ...pana acum cam doar nbz a atacat, va veni si vremea sa atacam si noi, nu va speriati ...vom vedea si cum e sa va aparati, nu numa sa atacati si sa "sosotiti" pe forum ;)



Care e faza cu donarea?:)) ca nu am inteles.. aaaah, vrei si tu sa te bagi in seama si nu sti cum..
 

DeletedUser

poate ai vrea sa pleci tu primu ..care ai donat satele ..:confused::rolleyes:

in sfarsit ...pana acum cam doar nbz a atacat, va veni si vremea sa atacam si noi, nu va speriati ...vom vedea si cum e sa va aparati, nu numa sa atacati si sa "sosotiti" pe forum ;)



hai ca nu o sa stiu tinta cu 2 zile inainte :))

si nu blindam satele respective :))

ca nici nu am 7 spioni la voi in trib , pe toate granitele :))


aveti un spion in trib a spus:
pytar23 în data de 07.02. la ora 23:09
Sprijin urgent!!!!!!!!!!!! a spus:
pytar23 astăzi la ora 20:38
am 62 atacuri pe satele astea care ajung maine intre ora 7-8 cine vrea si poate sa ma ajute


[village]448|515[/village]

[village]400|548[/village]

[village]448|513[/village]


[village]464|515[/village]


[village]447|507[/village]


[village]449|515[/village]

[village]462|516[/village]

[village]437|518[/village]

[village]452|513[/village]

s.m.o.c.k astăzi la ora 23:07
merge cu miloaga ?:))

Mesajele acestea au fost trimise de către s.m.o.c.k mai departe.
 

DeletedUser18238

hai ca nu o sa stiu tinta cu 2 zile inainte :))

si nu blindam satele respective :))

ca nici nu am 7 spioni la voi in trib , pe toate granitele :))


aveti un spion in trib a spus:
pytar23 în data de 07.02. la ora 23:09

stiu k ai spioni, bv tie , e buna taktica asta in orice fel de joc , felicitari k iai gasit pe fraeri ..
in ceea ce priveste atacurille , vom mai vedea sebica :)
p.s ala cu capu ...stii tu dc e vorba ;)
 

DeletedUser

hai ca nu o sa stiu tinta cu 2 zile inainte :))

si nu blindam satele respective :))

ca nici nu am 7 spioni la voi in trib , pe toate granitele :))




stiu k ai spioni, bv tie , e buna taktica asta in orice fel de joc , felicitari k iai gasit pe fraeri ..
in ceea ce priveste atacurille , vom mai vedea sebica :)
p.s ala cu capu ...stii tu dc e vorba ;)



despre ce e vorba?:) ca .. eu aveam 120 k, si tu bateai cu lingurita in geam zicand... OAU Itirupcapu:eek:
 

DeletedUser

Burn daca jucati si pe lm10 cum jucati pe lm8 ....
Se alege praful de tribul vostru la fel ca e lm8 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus