NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser20519

cand vezi ca nu ai sanse pe harta, dai stergere si iesi invingator ))))
 

DeletedUser13059

ma ataca just-elite :X:X:X ce onoare pe mine sa ma atace cel mai bun de pe .ro ... dar ca un jucator profesionist ce ii prima oara spioneaza chiar daca ii sat proaspat luat langa el gol si fara sperante de pastrare
 

DeletedUser47474

Lasa-l , ca dupa nu te mai ia in Pawns. cand ii vei cere invitatie :D
 

DeletedUser41807

Parte 1:
Triburi: Pawns!, Pawns., Pawns%, TTS, TTS., NSFW, NSFD, NSFL, NSFW-A
Parte 2:
Triburi: N.W.O, NWO., +NWO+, Agar, BGF, BGF-A, HAZARD

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,461
Tabăra 2: 1,575
Diferență: 1,886

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 329
Tabăra 2: 133
Diferență: 196

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,167,747
Tabăra 2: 5,884,778
Diferență: 7,282,969

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,770,732
Tabăra 2: 877,989
Diferență: 892,743

chart
 

DeletedUser47474

Nu iti era mai usor sa iei osu' de la inceput si sa nu mergi la ei sa ii ajuti ? :rolleyes:
 

DeletedUser20519

important e ca a bagat BGF-ul pe care ia recrutat, dar O.S-ul nu ia inclus in statistica )))
 

DeletedUser47645

important e ca a bagat BGF-ul pe care ia recrutat, dar O.S-ul nu ia inclus in statistica )))
Intr-adevar..statistica aia e mi cinoasa..au fost bagate triburi de umplutura...pe mine unul ma intereseaza doar : Pawns. Pawns! Pawns% vs N.W.O +NWO+ Agar...stam.pe plus si acolo dar bineinteles nu in halul ala.
 

DeletedUser41807

atâta timp cât ei ne atacau împreună eu nu văd mincinoasa statistica
 

DeletedUser13059

ceva normal , oricum singura voastra realizare aici o sa fie o statistica pe + cu sate luate de la 2 triburi care nici in top 25 nu apar , este intradevar o realizare ...
 

DeletedUser47645

ceva normal , oricum singura voastra realizare aici o sa fie o statistica pe + cu sate luate de la 2 triburi care nici in top 25 nu apar , este intradevar o realizare ...

Se scrie intr-adevar ..asta ca mi-ai spus mie candva ca am mancat o litera..macar la mine a fost vorba de tastatura.Nu inteleg ce aveti cu noi:( ..chiar pe bune suntem un trib anonim condus de un anonim si nu inteleg atata frustrare.Daca va este cumva teama ca nu o sa castigati ar trebui sa stati linistiti,in proportie de 99.9% o sa o faceti.Cum am mai spus noi nu suntem vedete nici jucatori de top.Pe la noi de abia stie lumea sa foloseasca 2 scripturi.Deci stati linistiti,o sa castigati lumea,dar asta nu ne opreste sa ne distram si noi putin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Se scrie intr-adevar ..asta ca mi-ai spus mie candva ca am mancat o litera..macar la mine a fost vorba de tastatura.Nu inteleg ce aveti cu noi:( ..chiar pe bune suntem un trib anonim condus de un anonim si nu inteleg atata frustrare.Daca va este cumva teama ca nu o sa castigati ar trebui sa stati linistiti,in proportie de 99.9% o sa o faceti.Cum am mai spus noi nu suntem vedete nici jucatori de top si nici macar admini.Pe la noi de abia stie lumea sa foloseasca 2 scripturi pe cand la vor urla bara de la browser.Deci stati linistiti,o sa castigati lumea,dar asta nu ne opreste sa ne distram si noi putin.

te citez :
Se scrie intr-adevar ..asta ca mi-ai spus mie candva ca am mancat o litera..

tu chiar iti dai palmi in fata oglinzii :
Pe la noi de abia stie lumea sa foloseasca 2 scripturi pe cand la vor urla bara de la browser.


mda.. sunteti niste anonimi care pe conferinta apareti cu texte gen "putem castiga lumea daca suntem uniti" :)) problema ii ca un trib trebuie sa fie unit de la inceput pana la sfarsit , nu poti sa ceri la jumatatea jocului asa ceva de aia ti-am zis mereu ca pawns ii doar o tentativa de trib
 

DeletedUser47645

te citez :
Se scrie intr-adevar ..asta ca mi-ai spus mie candva ca am mancat o litera..

tu chiar iti dai palmi in fata oglinzii :
Pe la noi de abia stie lumea sa foloseasca 2 scripturi pe cand la vor urla bara de la browser.


mda.. sunteti niste anonimi care pe conferinta apareti cu texte gen "putem castiga lumea daca suntem uniti" :)) problema ii ca un trib trebuie sa fie unit de la inceput pana la sfarsit , nu poti sa ceri la jumatatea jocului asa ceva de aia ti-am zis mereu ca pawns ii doar o tentativa de trib
Am.zis eu ca nu e asa?chiar e o tentativa de trib..nici macar nu am vrut sa il fac...dar daca o tentativa de ce te intereseaza asa mult?
 

DeletedUser13059

nu ma intereseaza deloc , nu vad unde ai vazut tu sa zic eu ca sunt interesat de voi ... vrei sa iti spun ca nici nazistii nu erau interesati de evrei iar rezultatul a fost unul macabru ? asa si aici nu ma intereseaza de voi personal nimic sunteti niste jucatori la fel ca toti ceilalti care participa pe aceasta lume iar faptul ca eu am aceasta parere despre acel trib nu inseamna ca sunt interesat de el , poate doar de satele de acolo da , in rest nu ... oricum poti sa pregatesti fanfarele , imediat ajung si langa tine iar atunci sper sa ramai la fel de activ ca si pe extern ca sa fie totul frumos , asta daca nu te iei in brate cu crazy si fugiti ca niste invigatori pe L51-52
 

DeletedUser30628

bai oameni buni :)

ii ora de gramatica aici? :) ce naiba ma,ursule tu ai devenit cam ciudat tare de cand sa deschis lumea asta

intr-una te bagi sa discuti despre tribul nostru si pana mea....vezi-ti de tribul tau si cand ne vom intersecta atunci intra la topicul "nostru" si scrie acolo pana iti sar ochii in cap!!!

da serios ma,cum trec anii pe forumul asta si pe joc ii tot mai jale
 

DeletedUser13059

pai cum nu am voie aici ? doar suntem si colegi nenea piter , urmeaza sa iau acele sate pe langa "prietenasu" meu iar atunci o sa il vad cum se plange pe aici ca numa cu manarii merge , dar eu sunt baiat fin si anunt din timp ca sa nu lasam loc de scuze pe viitor
 

DeletedUser47645

pai cum nu am voie aici ? doar suntem si colegi nenea piter , urmeaza sa iau acele sate pe langa "prietenasu" meu iar atunci o sa il vad cum se plange pe aici ca numa cu manarii merge , dar eu sunt baiat fin si anunt din timp ca sa nu lasam loc de scuze pe viitor

Barosane,ti-am mai spus eu nu sunt disperat dupa acest joc..probabil ca vine vara si nu stiu cat timp o sa am dar o sa ma chinui sa joc cat pot.Daca e sa iau bataie in jocul asta virtual,nu o sa imi fie rusine.Ceva iti spun totusi sa tii minte,eu am jucat corect si am sa o fac,nu am dat mesaje cum da NWO la fiecare jucator sa recruteze sau vrajeala.Nu m-am milogit de altii sa vina la mine ca sa castig razboiul,nu am vazut ca un baiat iese din Pawns. si la 10 secunde primeste mesaj: invitatie? ..desi iesise doar sa cedeze un sat in granita.Asta e stilul meu de joc, ma joc de distractie.Daca voi pierdeti ore si zile intregi pe joc e problema voastra,eu prefer ca atunci cand ies undeva sa las telefonul in buzunar.Am spus si am mai spus : ma joc sa ma distrez sa vorbesc cu prieteni, nu sa castig in disperare un joc virtual care iti mananca atat timp.Poti sa il castigi tu,dar ceva sa tii minte: la sfarsitul zilei,tot un no name esti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Barosane,ti-am mai spus eu nu sunt disperat dupa acest joc..probabil ca vine vara si nu stiu cat timp o sa am dar o sa ma chinui sa joc cat pot.Daca e sa iau bataie in jocul asta virtual,nu o sa imi fie rusine.Ceva iti spun totusi sa tii minte,eu am jucat corect si am sa o fac,nu am dat mesaje cum da NWO la fiecare jucator sa recruteze sau vrajeala.Nu m-am milogit de altii sa vina la mine ca sa castig razboiul,nu am vazut ca un baiat iese din Pawns. si la 10 secunde primeste mesaj: invitatie? ..desi iesise doar sa cedeze un sat in granita.Asta e stilul meu de joc, ma joc de distractie.Daca voi pierdeti ore si zile intregi pe joc e problema voastra,eu prefer ca atunci cand ies undeva sa las telefonul in buzunar.Am spus si am mai spus : ma joc sa ma distrez sa vorbesc cu prieteni, nu sa castig in disperare un joc virtual care iti mananca atat timp.Poti sa il castigi tu,dar ceva sa tii minte: la sfarsitul zilei,tot un no name esti.

this. Atata timp cat nu joci pe bani, fa ca baiatul asta. Cand vei deveni vedeta ca baietii de la dota2/starcraft2/cs:go/etc si primesti sute sau mii de dolari sa castigi un meci, atunci poti sa suferi de tine cat vrei.
Intre timp calm, si distreaza'te, ca e doar un joc.
 

DeletedUser13059

Barosane,ti-am mai spus eu nu sunt disperat dupa acest joc..probabil ca vine vara si nu stiu cat timp o sa am dar o sa ma chinui sa joc cat pot.Daca e sa iau bataie in jocul asta virtual,nu o sa imi fie rusine.Ceva iti spun totusi sa tii minte,eu am jucat corect si am sa o fac,nu am dat mesaje cum da NWO la fiecare jucator sa recruteze sau vrajeala.Nu m-am milogit de altii sa vina la mine ca sa castig razboiul,nu am vazut ca un baiat iese din Pawns. si la 10 secunde primeste mesaj: invitatie? ..desi iesise doar sa cedeze un sat in granita.Asta e stilul meu de joc, ma joc de distractie.Daca voi pierdeti ore si zile intregi pe joc e problema voastra,eu prefer ca atunci cand ies undeva sa las telefonul in buzunar.Am spus si am mai spus : ma joc sa ma distrez sa vorbesc cu prieteni, nu sa castig in disperare un joc virtual care iti mananca atat timp.Poti sa il castigi tu,dar ceva sa tii minte: la sfarsitul zilei,tot un no name esti.

macar taci ca nici tu nu te crezi :)) cum poti sa zici ca tu esti "corect" si restu ca invita nu sunt ? este ilegal sa trimiti mesaje sa recrutezi ? fa si tu la fel sa vezi daca poti .. aici nu ii vorba de cat de corect esti si de ce poti sa ii oferi acelui jucator , altfel nu alege sa plece dintr-un trib daca acolo totul este ok , iar alta chestie ii ca atunci cand iti faci un trib il faci cu oameni pe care sa te poti baza iar din ce imi zici tu aici vad ca ai recrutat tot sa fie la numar iar acuma plangi ca iti pleaca oamenii . de milogit zici ca nu te-ai milogit dar crezi ca restu care au facut invitatii au mers cu milogeala ? iti spun acuma daca vrei niste nume care au venit la noi fara miloaga din partea noastra sau a lor ..

acuma iar vad textele astea ieftine cum tu intri la vrajeala si noi ne pierdem nopti si zile aici , sincer sa fiu asta ii problema fiecaruia cat stam sau nu pe joc si nu vad de ce faci tam tam pe acest subiect demult expirat , daca ii sa luam circularele , discutiile si tot ce ai transmis si discutat pana acuma pe aceasta lume nu prea se vede ca NOI ne pierdem timpul iar TU joci sa te distrezi :D dar vad ca iti place sa faci pe victima in speranta ca poate iti spune cineva ca esti jucatorul perfect , defapt esti exact opusul , dar poate ca asa este viata ta si mereu inainte de culcare esti un no name , nu cred ca toti suntem ca tine ..
 
Sus