[OUT] vs. TRY, TRY* si TRY-A

  • Autor subiect DeletedUser12768
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRY-A TRY
Players:

Side 2:
Tribes: =nbz= =END=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 680
Tabăra 2: 593
Diferență: 87

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 152
Diferență: 98

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,192,733
Tabăra 2: 5,323,678
Diferență: 130,945

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 501,199
Tabăra 2: 1,471,822
Diferență: 970,623

image.php




Mai avem de lucrat...

# si akafareo nu mai concedia jucatorii cand vezi ca pierd sate in fata noastra..:)

# ca doar noi nu facem la fel :))..

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru cei care nu au vrut PNA de sarbatori...
Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: =nbz=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 698
Tabăra 2: 508
Diferență: 190

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 31
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,821,433
Tabăra 2: 4,551,036
Diferență: 1,270,397

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 587,697
Tabăra 2: 315,996
Diferență: 271,701

image.php
 

DeletedUser

Cred ca e singura statistica in favoarea TRY de cand a inceput razboiul :))) ati inceput cu dreptul !

Dar ce ati castigat acum veti pierde inzecit din pacate :)
 

DeletedUser

esti nou pe aici daca crezi ca asta e singura... am mai avut statistici bune (depinde de cum se numea end-nbz-wog.... si vom mai avea), insa am vrut doar sa arat ca aceia care nu au vrut pace de sarbatori au avut numai de pierdut.
PS- eu as zice ca voi nu faceti parte din NBZ (si as vrea ca si voi sa ma sustineti...). Ce ziceti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Radu cu toate ca ne stim de ceva vreme de pe alte lumi si am jucat impreuna si suntem prieteni ca sa zic asa... nu pot sa iti ofer alianta :)) si daca se poate sa ne scoateti de la aliati ti-as fi recunoscator pt ca se cam bucura colegi tai de trib de alianta nou facuta... si nu o fie dezamagiti cand o sa afle adevarul... la fel cum este un copil cand primeste de la Mos Craciun un cadou ce nu si-l doreste....

Cat despre statistica... daca ai tu timp si chef... da`mi "o sectiune" de 1 sapt macar in care TRY sa fi avut + in razboiul cu nBz sau WoG sau END sau cu care vrei tu :) sincer... eu am cautat si nu am gasit... poate`s mai noob si nu prea ma am cu astea... daca ai timp bineinteles si daca vrei sa si demonstrez cele spuse de tine :) mersi.
 

DeletedUser

stii bine ca nu ma referam la faptul ca ai fi noob... am zis ca esti nou pe aici deoarece ai intrat mai tarziu.
ca sa-ti demonstrez, o sa postez prima perioada a razboiului...
referitor la alianta... nu stiu sa fiti setati la noi ca aliati - pur si simplu nu sunteti setati la diplomatie deoarece nu avem granitza.
insa... daca voi veniti spre noi si noi spre voi- ar fi o chestie , nu???
uite un exemplu pe care-l aveam salvat ( mai se gasesc si altele daca nu crezi), insa daca-ti intrebi colegii din "...." si o sa cauti jucatori ca cosminsarb, r.klaudyu, besi s.a, o sa afli ca nu mai sunt... satele lor sunt la noi.
Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: =END=
Players:

Timeframe: 04/10/2009 12:00:00la07/10/2009 01:12:07

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 11
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 253,985
Tabăra 2: 99,187
Diferență: 154,798

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eh, uite ca m-ai facut sa ies si pe extern la ora asta tarzie.
Te lauzi cu statistica aia? Cu conturi sparte de voi? Mi-ar fii rusine in locul tau sa spun asa ceva...cica om cu coloana vertebrala.
Ca sa eviti sa-mi dai replica bine cunoscuta "n-am spart noi nimic" vezi ca ati recunoscut pe forum cu gura voastra ca ati spart contul Mitica dragomir pe care era in sitting contul besi si ati dat def-ul inapoi.

Le: Prima si singura statistica a voastra favorabila :)
 

DeletedUser26763

Side 1:
Tribes:
Players: MakeYourMidas

Side 2:
Tribes: W o G ..... =END=
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 4
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185,186
Tabăra 2: 42,707
Diferență: 142,479

image.php



pT. FaNi :
www.makeyourmidas.ro/fanclub/register
 

DeletedUser

Midas, midas, cu statistica aia te lauzi tu? Ti se pare ca e o diferenta foarte mare? :D sa-ti arat eu? :p
 

DeletedUser

Eh, uite ca m-ai facut sa ies si pe extern la ora asta tarzie.
Te lauzi cu statistica aia? Cu conturi sparte de voi? Mi-ar fii rusine in locul tau sa spun asa ceva...cica om cu coloana vertebrala.
Ca sa eviti sa-mi dai replica bine cunoscuta "n-am spart noi nimic" vezi ca ati recunoscut pe forum cu gura voastra ca ati spart contul Mitica dragomir pe care era in sitting contul besi si ati dat def-ul inapoi.

Le: Prima si singura statistica a voastra favorabila :)


contul a intrat deja spart in try
 

DeletedUser26763

avand in vedere ca nu aveam nici un sat la granitza e mare lucru....ca trebuia sa dau de la n ore si tot am ajuns acolo cu niste sate :|
 

DeletedUser

Pai crezi ca toti am fost in granita? Mie de exemplu mi-au fost cedate 3 sate in granita pe vremea cand era PHX sau LS nu-mi amintesc care, si am facut vreo 200 din alea 3 :p Deci tot slab merge la tine :p
 

DeletedUser26763

dada la tine colegii tai baga cate 60 k pe satele de langa mine :((
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eh, hai sa nu exageram.....nu e chiar asa cum zici tu, si chiar daca ar fii, ce te-ar retine sa dai asa? Oricum v-ati facut toti ofensivi, spargeti in prostie trupe si degeaba, tot prost dati la statistica.
 

DeletedUser26763

Eh, hai sa nu exageram.....nu e chiar asa cum zici tu, si chiar daca ar fii, ce te-ar retine sa dai asa? Oricum v-ati facut toti ofensivi, spargeti in prostie trupe si degeaba, tot prost dati la statistica.
intreab-o pe colega ta nuria sau pe ozib daca exagerez sau pe razvan toti tin 60k din fiecare )) langa mine (cai atac si prin alte parti 2 ferme pff si tot granitza e :()
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. gabitza, statisticile sunt din alta perioada decat cea invocata de tine;
2. contul respectiv a fost cumparat de o persoana care nu mai joaca acum( la fel cum si besi si altii de la voi au recunoscut ca au cumparat conturi de la noi)
 

DeletedUser29175

intreab-o pe colega ta nuria sau pe ozib daca exagerez sau pe razvan toti tin 60k din fiecare )) langa mine (cai atac si prin alte parti 2 ferme pff si tot granitza e :()

midas...tu mie imi esti chiar simpatic :D
nu inteleg de ce ii puneti pe astia mai mici sa se transforme in kamikaze? ete si acu plimba unu niste spioni ... sunt gata sa deschid pariuri...se intoarce cu ei acasa? si daca se intoarce la ce-i foloseste? :cool:
 

DeletedUser

repede uita lumea... ia uitati-va la rubrica WOG vs TRY...

Va mandriti cu o statistica "manarita", ca doar suntem in Ro:
1. TRy nu a avut pana acum razboi cu nbz... si cum jucatorii praduiti de nbz pana acum au fost ametiti care nu se asteptau... ce a fost a fost;
2.Nbz cumpara conturi ... frumos fel de a lupta. de ex, besi a cumparat contul lui gusti macelarul .... de unde a luat pana acum peste 30 de sate : voi asta considerati razboi?

Si cum satele astea au fost luate de vreo 2-3 zile, cred ca este o dovada clara a incalcarii aliantei... ca sa vedeti cum respecta nbz aliantele.

Va reproduc mai jos discutia cu besi; daca vreti, am discutia si cu gusti.

Asa se joaca triburile?!
Quote:
besi în data de 01.10. la ora 21:07
nu te supara dar as dori sa ma lasati sa iau satele in liniste pt ca i-am cumparat contul asta ca sa nu le sprijin pana le iau , multumesc

radudragos în data de 01.10. la ora 21:30
miscarea e deranjanta...cui crezi ca-i convine?
eu te-as lasa...dar vad ca diplomatia e tare instabila.

besi în data de 01.10. la ora 21:34
tu daca ai fi in locul meu sa platesti ceva si sa nu primesti ce ai face? iar de diplomatie putin imi pasa .
oricum mi-am notat toate satele daca dispare unul vom vedea ce se intampla
la urma urmei sunt satele lui pentru care a muncit el si va rog sa respectati asta
 

DeletedUser

Radu!

Domnule radudragos vreau sa te salut !

Hai sa lasam razboaiele ce au fost , sa lasam triburile ce au fost in urma... s-a format un nou trib Loading... cu statistici de la 0 ! Daca intradevar TRY este un trib care isi permite sa iasa cu statistici pe forum... sa vedem totul incepand de cand s-a infintat Loading fara sa luam conturile furate/cumparate innobilate de o parte sau de alta.

Ce zici? Lasam trecutul ne uitam doar la prezent si viitor... alte discutii sunt fara sens... demonstrati acum "pe harta" ca luati sate si ca aveti statistica de partea voastra.

Bafta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus