Poze cu jucatorii

DeletedUser

Eu cred ca le e teama sa ne arate poze ca au senzatia ca daca vedem cat sunt de fumosi le vom face avansuri :D
 

DeletedUser

Un tinerel zvelt, nebunatic si jucaus , cum s-a autocaracterizat, nu vrea sa posteze poze :((((
Am sa pun eu una si poate prinde curaj si el :D
img20130413174514.jpg

La varsta dumneavoastra inca mai aveti voie sa purtati rochite atat de scurte? :O:O:O
Si sa va mai etalati si pe trotuar...ti-ai scos copanelele la inaintare...ai zis ca poate,poate pica ceva :p
Ntz,ntz,ntz...mai rar asa batranica. :))))
 

DeletedUser23722

bai asta...ia nu mai comenta tu atat si baga poza..ca vad ca ai gura cam mare:D
 

DeletedUser

Lasa-l posi sa dea din gura pentru ca oricum o face degeaba :D nu-l imbia sa puna poze pentru ca la cat e de narcisist va posta vreo 50 de pozici de ai sa te saturi de moaca lui :D

Bogdan darling, referitor la fusta, e o iluzie optica, fusta defapt e lunga pana la glezne :)))))) insa in imaginatia ta apare scurta =))))))))
 

DeletedUser

Am mai bagat poze pe rubrica asta...dar nu stiu unde au disparut :)))
Lenuta, my dear inca vad bine...sunt tanar(spre deosebire de altii :p ) si nu-mi doresc sa fie nici mai lunga nici mai scurta fusta ta...ca nu o port eu si nu ma hoblez eu la tine :D
Alexandra...poti sa te uiti pe facebook la pozele mele :)))
Dar sa uploadam una si aici...
278775_247289998622252_7604816_o.jpg
 

DeletedUser23722

ar trebui sa ne luam o lupa sa te vedem..
eu iti stiu deja fatzaul :)))) sau crezi ca am uitat ca te am si pe feisbuc?:D
 

DeletedUser

In primul rand postul meu era adresat Alexandrei nu tie....in cel de-al doilea rand...iar ai iesit la agatat si a mers prost? :)))
Acum inteleg de ce esti asa acida. :)
 

DeletedUser

:))))) ehehheee ai dreptate, imi cer iertare, din nou, am citit postarea ta pe diagonala :D
Eh, si ca sa imi indrept gresala, am sa sterg postarea :D
 

DeletedUser23722

la naiba...eram curioasa ce ai zis:)
bogdan,parca erai mai mare,cei-ai facut,ai intrat la apa?:D
 

DeletedUser

Posi, ia pune poza pe care o ai la avatar aici sa ne spalam putin ochisorii :p am un feeling ca domnisoara din poza e de o dragalasenie iesita din comun :p
 

DeletedUser23722

sunt rea mai ceva ca aghiuta:D plus ca am mai pus o gramada de poza cu mine,asta daca dai cateva pagini inapoi:D
 
Sus