Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Leif si andyroxy , propunerile voastre sunt bune...stim cu totii ca romanul s-a nascut poet, dar ce ar fi daca acele poezii le-am insoti si de ceva grafica ( static sau filmulet ) eventual audio ? Va bagati ? :D
 

DeletedUser

neahhh, pe mine nu m-ai nimerit cu grafica:)), dar pentru participantii la concurs este ok propunerea:D
 

DeletedUser

Leif si andyroxy , propunerile voastre sunt bune...stim cu totii ca romanul s-a nascut poet, dar ce ar fi daca acele poezii le-am insoti si de ceva grafica ( static sau filmulet ) eventual audio ? Va bagati ? :D

Audio... adica sa gasesc o sa fac un clip in care sa se auda o melodie frumoasa si sa se deruleze versurile... Ar fi o chestie... :)
Si ceva grafica... nu stiu, eu personal sunt paralel cu orice tine de domeniul asta, de-abia de imi iese in Photoshop o masca...
 

DeletedUser

Se apropie "Valentine's Day"... stiu ca multi sunt traditionalisti si nu vor sa auda de ea (si eu ma numar printre ei), insa e rost de concurs ... ce parere aveti?....

O creatie cu tema "Valentine's Day" pt urmatorul concurs ??? ...
 

DeletedUser

Mai bine facem concurs cu tema Dragobete, mai ales ca este sarbatoare traditionala si parca suna mult mai bine decat ziua lui valentin...
 

DeletedUser

unul de valentine's si unul de dragobete - in care cerem si un pic de traditie :)...

impacam si capra, si varza :D
 

DeletedUser

nu mai vine leif, s-a retras din viata publica a forumului, dar poate ne ajuta Gaby.
 

DeletedUser38946

propun inca un concurs cu reclama pt tribul tau ... eu nu lam apucat pe precedentul :(
 

DeletedUser13059

Leif si andyroxy , propunerile voastre sunt bune...stim cu totii ca romanul s-a nascut poet, dar ce ar fi daca acele poezii le-am insoti si de ceva grafica ( static sau filmulet ) eventual audio ? Va bagati ? :D

nu mai bine facem karaoke ? :)))) ar fi show
 

DeletedUser

facem un concurs pentru 1 mai???:))) si pozele cu cel mai frumos gratar...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
facem un concurs pentru 1 mai???:))) si pozele cu cel mai frumos gratar...

Doar in locuri amenajate special, in rest e ilegal :D

On, e buna ideea...vedem ce facem pentru 1 mai muncitoresc, avem si noi ceva in plan dar inca nu ne-am hotarat si la tema propriu-zisa.
 

DeletedUser

sunt curios cine o sa umble sa descopere ca se fac gratare peste tot
e in parcul vacaresti un loc special amenajat cu gratare mese si umbrelute , vis a vis de intrarea dinspre bdul tineretului . super misto
 
Sus