RAI vs ZARG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ia sa "fur" si eu o semnatura de acolo:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Defapt aici vad ca se scuipa intre ei cei ce nu au destula treaba in-game...
Halal forum, nu vad nici macar un lucru util.

pai ce sa vezi util ... ei ne persifleaza , noi le luam satele .. simplu si teribil de productiv ..... dovada vie , locurile 3 si 4 din tribul rai ..yoursoulrepper si dragos 1701 ... au tipat de au innebunit in forumul lor dupa sprijin ..... nimeni nu le-a trimis nimic decat ceva nesemnificativ ..... primul a dat stergere cont , al doilea mai are un pic si cred ca va proceda la fel .......

altceva cum as putea denumi acest razboi decat un razboi de uzura si teribil de anost ??? :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 31
Diferență: 139

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,520,268
Tabăra 2: 287,520
Diferență: 1,232,748

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147,847
Tabăra 2: 0
Diferență: 147,847

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,902
Tabăra 2: 2,256
Diferență: 2,646

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265
Tabăra 2: 8
Diferență: 257

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,552,050
Tabăra 2: 15,598,333
Diferență: 17,953,717

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,430,425
Tabăra 2: 81,366
Diferență: 2,349,059

image.php


############################################
Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 590
Tabăra 2: 104
Diferență: 486

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 0
Diferență: 68

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,335,477
Tabăra 2: 953,090
Diferență: 4,382,387

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 684,746
Tabăra 2: 0
Diferență: 684,746

image.php
 

DeletedUser

Mai au inca timp :D

O sa mai dureze ceva vreme razboiul asta ....de...lipsa de nobili :)
 

DeletedUser

eu mam saturat de batut taleri...
asta am eu:
GN existente: 13
- GN în producere: 0
- numărul satelor cucerite: 53
Mai pot fi create: 13

atac din k73 pe cei din k83 si pana se duc si se introc trupele dureaza vreo 2-3 zile
si bat taleri pe satele care am ferma full
 

DeletedUser

Cand ai sa ajungi in stadiul asta o sa intelegi de ce spun ca nobilii sunt o problema :)

Total taleri: 36984
Taleri până la următoarea GN: 144
Limita - GN: 271

Sa vezi ce " repede " faci nobilii cand o sa bati peste 250 de taleri pt urmatorul:D
 

DeletedUser

tu ai 2 mil de puncte eu am 536 de mii si acum bat cate 84 de taleri
Total taleri: 3515
Taleri până la următoarea GN: 55
Limita - GN: 83
 

DeletedUser

si ce daca are? e mai bine ca ai moral 100%. el se face leguma daca te ataca. El se considera atotstiutor ca are 2 mil pct. Tu fiind prost ii iei sate. Apoi el iti zice ca esti analfabet ca n`are ce discuta cu tine cand ii razi in fata. E doar un joc doar ca unii ,,ahhhh, nu`mi ajung nobilii pana la tine,,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bloodyspuk... nu te mai face de ras !
Eu te astept si promit sa nu imi teleportez satele de unde sunt .:)
 

DeletedUser

esti amuzant. daca ma asteptai nu stateai atat in genunchi sa cersesti o alianta. ,, sa stam cu hartile in fata pe skype,,.........iti aduci aminte de asta? cand ti`am dat flit si v`am luat 28 de sate la o saptamana dupa ce am facut cu bolta. In genunchi sa ma astepti ca asa ti`e obiceiul. Poate ti se alatura si congres
 

DeletedUser

Eu v-am cerut voua alinta ?mai dar tu esti chiar nesimtit si ipocrit in acelasi timp !
Am sa caut mesajul in care voi ati cerut alianta ZARG-ului ...si sper sa il mai am ,asta ca sa va fac iar de tot rahatul.
Oricum nu inteleg la ce dracu te bagi in aceste discutii?

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ia posteaza mesajul? banuiesc a nu`l mai ai....nesimtitul de mine

la a doua problema pusa de tine o sa`ti raspund cand o sa ai putina demnitate. Pana atunci am voie sa vorbesc unde vreau bai sarsaila ca d`aia ai postat pe extern. Sau te asteptai sa te pupe toata lumea? si pe congres bineinteles
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in curand dispare RAI
se desfiinteaza asa ca puteti sa inchideti topicul
 

DeletedUser

ia posteaza mesajul? banuiesc a nu`l mai ai....nesimtitul de mine

la a doua problema pusa de tine o sa`ti raspund cand o sa ai putina demnitate. Pana atunci am voie sa vorbesc unde vreau bai sarsaila ca d`aia ai postat pe extern. Sau te asteptai sa te pupe toata lumea? si pe congres bineinteles


prietene , ia-l frumusel de labuta ( a se citit" manuta") pe razacs si incercati frumusel sa nu mai provocati lumea ... daca erati atat de viteji si de " barbati" jucati acest joc pana la capat ... daca la 3-4 luni de la desfiintarea voastra veniti cu aberatii de genul asta inseamna ca va plictisiti tare pe lumea 15 , pe care cu mare fast ati anuntat ca va duceti sa o cuceriti ......sau incercati sa ne dati o replica desteapta cu conturile care v-au mai ramas pe aceasta lume .....
 

DeletedUser

unde am anuntat ca vrem sa cucerim ceva pe l15? noi jucam pe l14 :)) Sa-mi arati si mie unde a fost anuntul ala fastuos barbatule. Imi place tare de voi astia care va masurati barbatia in luni jucate.
 

DeletedUser

pai si ce treaba are acest razboi cu ceea ce fac pe alte lumi diferiri jucatori?
ma interesa pana acum cum merge razboiul asta...dar de la o vreme numai sa va jigniti stiti...nici o statistica?, nici un plan de atac dejucat, nici o "batalie" care v-a oprit pe scaun timp de ceva nopti....
va atacati in cuvinte....devine plictisitor
bored-bored-waiting-girl-smiley-emoticon-000241-large.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus