Razboaie - Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19164

te cred ca ti-ai facut ieri contul,dar chiar vrei sa devii astazi membru??
 

DeletedUser

Acest topic a devenit un topic de dezbatere al razboiului Angry vs GM.
Dupa cum vedeti nervii s-au intins la maxim asa ca zic sa o lasam mai moale si cu SPAM-ul si cu declaratiile acelea orgolioase.
Sa trecem la joc si sa ne vedem de treaba.
Intr-un fel a crescut si activitatea pe forumul lumii 13 care e cam pustiu.


a plecat cerebelle...
nu posteaza nimeni nimic despre actiunea contra lui? varumio mi-a zis ca a fost un esec total

Hmm...multe rude aveti ma...cine este varul tau ma rog?
 

DeletedUser

Hmm...multe rude aveti ma...cine este varul tau ma rog?

nu pot sa spun asta.. a zis ca ma bate daca spun cuiva , plus ca ma paraste la mama ca eu am spart bibeloul ei favorit si nu pisica... el mai intra din cand in cand si pe contul prietenei lui si de asta stie de esecul cu cerebelle... plus ce mai stie de pe contul lui...


care mai sunt razboialele acestei lumi? angri cu gm e unul, cl cu gm... nu putem vorbi si de alte razboaie , va rog? tribul meu e la margine si nu e implicat in asa ceva inca... avem 6 aliante si 4 triburi la pna

ps: am luat primul meu sat azi :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@CRBL (e)

funkerman - jucator mic ( ~20 de sate )
JHONNY - jucator mic ( ~ 15 sate )
xexilia - jucator mic dar tare in gura ( a avut ~15 sate )
mai sunt cativa, dar nu imi aduc aminte acum...

Sunt mici, adevarat, dar altii mai buni nu am pe langa mine....pacat CRBL(e) ca nu esti mai aproape...dar nah, nimeni nu-i perfect.


PS, odata cu declaratia de razboi astept si organizarea, pana acum dormiti in ghete. Fapte, nu vorbe tati...

si DA, satele sunt luate DUPA 2 iulie
 
Ultima editare:

DeletedUser

Ia uite ma s-a gasit si Cerebelle asta sa comenteze pe aici cand membrii tribului lui (GM) nu mai stiu cum sa piarda sate :))=))

Du-te ma la somn.... chh! :mad:
 

DeletedUser

la fiecare razboi de care ii pasa cuiva se trece pe forumul extern...

si singurele chestii care ies sunt warn-uri si ban-uri...
 

DeletedUser

Ia uite ma s-a gasit si Cerebelle asta sa comenteze pe aici cand membrii tribului lui (GM) nu mai stiu cum sa piarda sate :))=))

Du-te ma la somn.... chh! :mad:

zorro , adevarata valoare se vede pe speed ^^ te astept pe speed :) ca vad ca esti tare in gura

Ca sa fiu ON : Bafta GM :))
 

DeletedUser7708

zorro , adevarata valoare se vede pe speed ^^ te astept pe speed :) ca vad ca esti tare in gura

Ca sa fiu ON : Bafta GM :))

Greşit! Adevărata valoare se vede pe hartă. Pe speed e mai mult noroc şi rezistenţă la somn, în caz că n-ai sitter.
 

DeletedUser

adevarata valoare se vede la speed de 8-10 ore unde nu poti veni cu motivul ca nu rezisti ca durata

pe o harta normala , de la 50 sate in sus e deja plictisitor , multi preiau satele altora , lumea are deja tone de aparare , se ataca organizat ( si spune-mi care e valoarea celor care ataca 10 pe unu sa zicem si-l elimina ? ) doar ca au fost 10 contra 1 ... nu inseamna ca vreunu din cei 10 e mai bun decat cel eliminat
 

DeletedUser

Cerebelle:))tu mai mult de 10 zile nu o sa mai fi in top 20:))chiar nu cred ca o sa mai rezisti poate vodaprinloboda o sa revina dar tu nu cred...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Greşit! Adevărata valoare se vede pe hartă. Pe speed e mai mult noroc şi rezistenţă la somn, în caz că n-ai sitter.

Nu cred ca nu rezisti tu de la 10 pana la 22 ^^ , pe speed se vede adevarata valoare , dodge , prins atac , timeing , split si mai ales dezvoltare :)
 

DeletedUser

Cerebelle:))tu mai mult de 10 zile nu o sa mai fi in top 20:))chiar nu cred ca o sa mai rezisti poate vodaprinloboda o sa revina dar tu nu cred...

eu nu inteleg cum toti userii noi au afirmatii din astea ... mai intai demostrati ca ati facut ceva si dupa aia vorbiti ...

tu si multi altii nu o sa fiti in viata voastra vreodata in top 10 pe o lume ...
 

DeletedUser

eu nu inteleg cum toti userii noi au afirmatii din astea ... mai intai demostrati ca ati facut ceva si dupa aia vorbiti ...

tu si multi altii nu o sa fiti in viata voastra vreodata in top 10 pe o lume ...

pai tu te poti lauda ca ai ajuns in top 10 pe prorpiile puteri ma ? sau pe inobilari interne ? te-ai uitat vreodata la lista ta de sate cucerite? ti se face rau de cat GM vezi pe acolo in dreptu celor de la care ai luat sate..
 

DeletedUser19164

Nu cred ca nu rezisti tu de la 10 pana la 22 ^^ , pe speed se vede adevarata valoare , dodge , prins atac , timeing , split si mai ales dezvoltare :)

nu imi zi ca daca stii sa te devlozti pe speed stii si pe normala,pentru ca joc de amandoua :)))) si totusi e o mica mare diferenta:D
 

DeletedUser

pai tu te poti lauda ca ai ajuns in top 10 pe prorpiile puteri ma ? sau pe inobilari interne ? te-ai uitat vreodata la lista ta de sate cucerite? ti se face rau de cat GM vezi pe acolo in dreptu celor de la care ai luat sate..

ia uita-te la dorm doze sau leul greu si la majoritatea din top , tocmai ce am zis , de-acum se vor face multe innbilari interne si nu prea mai are farmec
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va rog sa o lasati mai moale cu spamul. Sau voi interveni cu sanctiuni.
 

DeletedUser

Cerebelle , iara ai venit sa aburesti lumea cu fantasmele si visele tale erotice ?


Dute si lauda`te la alta masa si nu ii mai aburii si pe membrii astia de pe forum cum ti-ai aburit membrii care s-au dus la marginea hartii , i-ai dus cu zaharelu :)
 

DeletedUser

ia uita-te la dorm doze sau leul greu si la majoritatea din top , tocmai ce am zis , de-acum se vor face multe innbilari interne si nu prea mai are farmec

i-ai vazut pe cei 2 enumerati mai sus de tine sa se laude pe aici ca sunt in vre-un top ? nu cred , deci las-o mai moale ca la tine inobilarile interne au inceput de mult .
 

DeletedUser

eu nu m-am laudat ca sunt in top dar am obosit sa raspund la acuzatiile tuturor noob-ilor care posteaza aici , intr-adevar nu i-am auzit pe dorm doze sau leul greu nici sa comenteze atat cum faceti voi novicilor
 

DeletedUser

dar asta cum o numesti " nu o sa ajungeti voi vreodata in top 10 " ce o vrut sa fie ma nu tot un fel de lauda pt tine ? .. oo da .. noi toti suntem noobi tu esti za best of za best zeule .. dute de impinge vantu, nu-ti mai da aere aici ca ti le dai degeaba , deocamdata nu ai demonstrat nimic decat ca mai ai putin si-ti inobilezi tot tribul .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus