razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai sa postam aici ce razboaie se mai poarta pe harta, cine cu cine se lupta...etc sau pe lume a10 domneste o liniste de bine, nu prea cred...mi se par prea silentioase razboaiele de aici pentru ca nu vorbeste lumea pe forum...ori inca nu l-au descoperit ori prefera faptele si nu vorbele...


ceva statistici...ceva declaratii...:D:D:D hai curaj
 

DeletedUser

Magii vs. NEXT

Pai incep eu :)

MAGII - locul 5 triburi - 92 membrii - 10.409.246 puncte

vs.
»NEXT - locul 15 - 198 membrii - 12.058.482 puncte
NEXT. - locul 61 - 159 membrii - 4.681.221 puncte
NEXT« - locul 99 - 169 membrii - 2.889.531 puncte

Total - familia NEXT - 526 membrii - 19.629.234 puncte

Actiunea se desfasoara in zona K62/3 si K72/3 si a inceput dupa intemeierea acestei mari familii datorita disputelor la granita K63-K73. Se anunta a fi un razboi de durata.

Statistici:

Side 1:
Tribes: MAGII
Players:

Side 2:
Tribes: NEXT. NEXT« »NEXT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 10
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 367,723
Tabăra 2: 64,689
Diferență: 303,034

image.php
 

DeletedUser

am si eu un razbel mic aici...triburile vecine BEST si SMIR:

Side 1:
Tribes: *BEST*
Players:

Side 2:
Tribes: SMIR
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 577
Tabăra 2: 979
Diferență: 402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 12
Diferență: 11

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 154,569
Tabăra 2: 68,510
Diferență: 86,059

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: *BEST*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 538
Tabăra 2: 577
Diferență: 39

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 3
Diferență: 42

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,086,347
Tabăra 2: 2,700,367
Diferență: 385,980

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 320,636
Tabăra 2: 23,829
Diferență: 296,807

image.php




Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: ~GIA~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 538
Tabăra 2: 1,290
Diferență: 752

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 8
Diferență: 91

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,086,347
Tabăra 2: 3,085,774
Diferență: 573

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 724,603
Tabăra 2: 61,971
Diferență: 662,632

image.php


mai sunt dar mi`e lene sa le fac
 

DeletedUser

la fel...misto statistica!!! :D

Tabăra 1: 99 :eek:
Tabăra 2: 8
Diferență: 91

saracii :eek:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Knight
Players:

Side 2:
Tribes: MozaiQ Mzq~a ~Mzq~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107
Tabăra 2: 26
Diferență: 81

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 579,701
Tabăra 2: 173,871
Diferență: 405,830

image.php

=================================================

Side 1:
Tribes: Knight
Players:

Side 2:
Tribes: ESCAPE
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 27
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101,954
Tabăra 2: 151,077
Diferență: 49,123

image.php
 

DeletedUser10256

dap tin sa felicit ESCAPE:D. Domina datorita faptului ca au reusit sa termine un jucator mare de la noi si e de apreciat modul in care s-au organizat. Dar ne vom reveni noi:D. Momentan avem treaba cu Mozaiq, sunteti al doilea obiectiv voi:)
 

DeletedUser11867

ala era jucator a pierdut 4 sate si pe urma sa lasat...nnu stiu cum a ajuns sa aiba punctajul ala ...nea facut de rusine...
 

DeletedUser

Un razboi nou care deocamdata nu prezinta nici o statistica interesanta.=WTF=vs ESCAPE!Escape a ajuns in Nordul wtf prin recrutare masiva a celor din fosta "haita" si au cautat-o cu lumanarea.Acum sper k o sa se arda:)!
 

DeletedUser9999

ala era jucator a pierdut 4 sate si pe urma sa lasat...nnu stiu cum a ajuns sa aiba punctajul ala ...nea facut de rusine...



Amigo.......nu ma pot abtine sa nu va raspund.
1amINcontrol a fost un jucator excelent, un jucator pe care regret ca nu l-am avut coleg, un jucator cum voi nu ve-ti ajunge nici in 5 ani de triburile, un jucator care insa a gresit cand a ales sa faca parte din tribul vostru.....KNIGHT


Tu spui sa ii fie lui rusine ?? Voua sa va fie rusine...a fost colegul vostru ...coleg cu care tot tribul va-ti laudat cat a fost No1 pe K35......coleg pe care nimeni din tribul asta maret nu la sprijinit.




Poate ca va intrebati cine sunt, poate credeti ca sunt amic 1amIncontrol si ca de acea ii iau apararea................nu nimic din toate astea........sunt omul care la trimis la margine, omul care a organizat intreaga actiune care a dus la eliminarea lui.......

Cu respect!
 

DeletedUser3357

Un mare jucator a spus : " Nu exista sat ce nu poate fi cucerit, nu exista jucator ce nu poate fi trimis la margine"


Pentru cei care nu sunt constienti de unele lucruri :

Un jucator DEVINE mare NUMAI cu ajutorul tribului. Nu te mai ajuta tribul, vei pica la fel de repede cum ai crescut atunci cand te-a ajutat.

INTOTDEAUNA orice trib isi gaseste nasul . Indiferent de cata unitate da dovada tribul, daca ceilalti stiu jocul mai bine ca tribul tau.. mergeti la pascut.

Ceea ce cred ca decide cel mai mult situatia marilor triburi este apelarea la 'prietenii'. Cine cunoaste stie ce inseamna asta.
 

DeletedUser10256

1amincontrol n-a cerut sprijin decat atunci cand era mult prea tarziu. Stiu de discutiile voastre si l-am avertizat de multe ori dar nu a vrut sprijin. Asta e mergem inainte.
Apropo vad ca esti tare modest:)). Stati linistiti si nu va mai umflati in pene ca nu stati chiar asa de grozav. Din alea 27 sate luate de noi 24 sunt de la acel jucator care a cedat destul de repede. Daca ai sti cati doreau sa plece din ESCAPE inainte ca 1amin sa fie innobilat ti-ai fi pus mainile in cap si ai fi vazut ce jucatori ai in trib.
Nu o sa vina si randul vostru... o sa vedeti. Avem si noi niste asi in maneca:D
 

DeletedUser

1amincontrol n-a cerut sprijin decat atunci cand era mult prea tarziu. Stiu de discutiile voastre si l-am avertizat de multe ori dar nu a vrut sprijin. Asta e mergem inainte.
Apropo vad ca esti tare modest). Stati linistiti si nu va mai umflati in pene ca nu stati chiar asa de grozav. Din alea 27 sate luate de noi 24 sunt de la acel jucator care a cedat destul de repede. Daca ai sti cati doreau sa plece din ESCAPE inainte ca 1amin sa fie innobilat ti-ai fi pus mainile in cap si ai fi vazut ce jucatori ai in trib.
Nu o sa vina si randul vostru... o sa vedeti. Avem si noi niste asi in maneca

Boss noi nici macar nu-i avem la razboi,granita avem doar intr-o zona destul de slaba in care aia iau doar barbari.Daca erati aici pe linga nucleul de pe k36 demult nu mai erau ESCAPE pe harta.
 

DeletedUser

cronos ce nu intelegi daca el nu a vrut sprijin , nu i-am dat...avem si noi o soarta pentru cei din escape =>marginea..nu pentru toti
 

DeletedUser11867

Amigo.......nu ma pot abtine sa nu va raspund.
1amINcontrol a fost un jucator excelent, un jucator pe care regret ca nu l-am avut coleg, un jucator cum voi nu ve-ti ajunge nici in 5 ani de triburile, un jucator care insa a gresit cand a ales sa faca parte din tribul vostru.....KNIGHT


Tu spui sa ii fie lui rusine ?? Voua sa va fie rusine...a fost colegul vostru ...coleg cu care tot tribul va-ti laudat cat a fost No1 pe K35......coleg pe care nimeni din tribul asta maret nu la sprijinit.




Poate ca va intrebati cine sunt, poate credeti ca sunt amic 1amIncontrol si ca de acea ii iau apararea................nu nimic din toate astea........sunt omul care la trimis la margine, omul care a organizat intreaga actiune care a dus la eliminarea lui.......

Cu respect!


ia uite alt bun care vrea sa dea mare...trebuia sa ceara sprijin... cu vreo saptamana inainte am intrebat pe cei care erau la granita periculoasa daca au nevoie de ajutor ...el se plangea numai dupa ce pierdea satele ca nu ia trimis nimini dar nu a cerut pe un sat anume...asa daca ceri pe toate satele nuti trimite nimeni pt ca se imparte sprijinul pe mai multe sate si nu mai ai aceeasi eficacitate...
un bun jucator prevede unde vor urma atacurile si le blindeaza si nu renunta cand pierde 4 sate...
hai ca team invatat oricum prea multe...
si intrebare ce mare scofala sa aduni 4 jucatori sa le dai cate un sat de atacat si o ora aproximativa...trebuie sa ai doar timp sai aduni pe toti atat...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~V~
Players:

Side 2:
Tribes: SKIN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 465
Tabăra 2: 589
Diferență: 124

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 37
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 882,791
Tabăra 2: 3,437,819
Diferență: 2,555,028

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,289
Tabăra 2: 233,372
Diferență: 224,083

image.php


Mi`am adus aminte ca ne jucam si cu vampirii astia
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus