razboi *hard* vs inq

  • Autor subiect DeletedUser30525
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
hellboy cu cine anume mai are hard razboi?

eu din cate stiu diplomatia inq ei duc multe flancuri
 

DeletedUser37799

In primul rand... nu conteaza rangul tribului, ci numarul de sate active, numarul satelor de atac, si bineinteles numarul satelor in total.

Daca imi amintesc bine, acum 2 ani pe L10 s-a facut un trib de 12000 de sate, din fuziuni. In 3 luni a fost macinat de 4 triburi a cate 2-3000 sate...cum explici asta?
Nu te mai da mare ca iei sate...tribul ~INQ~ are dusmani la toate granitele...
Daca tot vrei discutii de genul, mai asteapta cateva luni...si apoi discutam.

Ps.
Nu sunt in ~INQ~ si nici la voi...sunt neutru la discutii..si vad ca va depasiti normalul... :)
O zi buna va doresc.
 

DeletedUser39100

ai mai sus scrisa diplomatia noastra fa si tu o harta cu tribul si cu dusmanii si vezi noi cum suntem ;) in fn discutia asta deja o da in diverse incep sa cred ca noi suntem de vina ca au fuzionat ei si suntem chiar nesimtiti ca le luam sate ca doar ei au razboaie pe toate fronturile :))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
505 OmErTa 209 209 1 209 1 209
109 =Fr= 68.981 68.981 1 68.981 13 5.306
53 G.A 1.681.068 1.825.758 66 27.663 357 5.114
54 G.F 1.654.125 1.654.125 4 413.531 198 8.354

nu stiu daca chiar poti spune ca tribul tau duce razboi cu aceste triburi...
 

DeletedUser37799

ai mai sus scrisa diplomatia noastra fa si tu o harta cu tribul si cu dusmanii si vezi noi cum suntem ;) in fn discutia asta deja o da in diverse incep sa cred ca noi suntem de vina ca au fuzionat ei si suntem chiar nesimtiti ca le luam sate ca doar ei au razboaie pe toate fronturile :))

am trecut prin prea multe razboaie si pe celelalte lumi...si crede-ma..tu la faza asta esti penibil...
nimeni nu spune ca nu cuceriti...ca nu luati sate de la ~INQ~..dar nu te lauzi ca bati un trib de locul 2 de unul singur...crede-ma...daca era doar*hard* vs ~INQ~..nu rezistati 2-3 luni..
 

DeletedUser

505 OmErTa 209 209 1 209 1 209
109 =Fr= 68.981 68.981 1 68.981 13 5.306
53 G.A 1.681.068 1.825.758 66 27.663 357 5.114
54 G.F 1.654.125 1.654.125 4 413.531 198 8.354

nu stiu daca chiar poti spune ca tribul tau duce razboi cu aceste triburi...

da Lord da INQ ce razboi important mai are? de unde sa aiba razboaie daca iau fuzionat pe toti la ei? =)) si iau adus la ei? ..cu cine numesti tu razboi? cu NBZ? care au 60-5 sau cevaa in genu? la noi au luat sate doar de la jucatori mici si inactivi care nu erau pe conturi ..au ataacat tot ce era mai slab si mai mic si cand au inceput sa dea in noi au pierdut..
 

DeletedUser

si mental nui mai tot pupa in fund :) mai ales conducerea...ca sunt destui pe acolo aka The demon Laur25 si asa mai departe :) =))) este destula lume acolo sai stearga unde trebuie
 

DeletedUser30525

ups
activitate pe aici
toti aveti dreptate in felul vostru
dar sa fim seriosi
am vazut o postare pe aici ca daca era doar hard cu inq hard nu rezista 2-3 luni
pai daca stam si ne uitam bine nu cred ca nici inq si ici hard nu duc alte razboaie importante sa zicem asa
ci doar intre ei
ce ii impiedica sa ne scoata in 2-3 luni?
intr-adevar intr-un razboi conteaza nr satelor active
uitati-va la nr satelor in familia inq si nr satelor hard
inq chiar daca ar avea 3 sferturi din jucatori inactivi tot ar avea mai multe sate ca hard
si .........
asteptam si noi sa treaca alea 2-3 luni si vedem ce o mai fi
pana atunci spor la sate tuturor (mai putin inq normal :)) )

2.Esti prea diplomat pentru lumea asta :rolleyes:.Probabil nu apuci decembrie!:p
5.Aveti un trib "exceptional"...daca stati pe o lume pana la un razboi mare :p (nu e jignire, doar o critica)

hai ms
mEnTaL

de felul meu sunt diplomat sa stii in orice situatie si daca pierd si daca castig; cum ziceam mai sus e doar un joc
si n-am zis acolo ca stam pe o lume pana la un razboi mare
am zis ca nu stam mult pe o lume (si asta nu din cauza razboaielor ci din cauza modului in care s-a ajuns sa se joace pe .ro; cat stam incercam sa ne distram cat putem indiferent de situatia in care ne aflam)

(nu e jignire, doar o critica) asta e ce ai zis tu
stiu sa fac diferenta intre o jignire si o critica si crede-ma ca stiu sa si scot ce e mai bun din criticile care ni se aduc; nimeni nu e atotstiutor nici macar in jocul asta chiar daca joaca de mult timp :)

ps: lord celelalte triburi care le avem la razboi trecute acolo tot prin inq au ajuns jucatorii
noi ii avem trecuti la zona rosie de la inceput
ca au ajuns in inq asta e problema lor
:))
si daca tot discutam de asta
poate face careva o harta ca sa vedem bine ce si cum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37799

nu joc nici in ~INQ~, nici la voi, sunt in nord...dar...voi sunteti penibili rau :

Aveti explicatia jos :


*HARD* = 3221 sate

Dusmanii :

OmErTa - 1 sat de 200 puncte
=Fr= = 13 sate + 3 sate academia
Mason4 = 581 sate...toate in nord, nici nu ajung nobili la voi.
G.A = 345 sate
G.F = 200 sate
=Fr-1= = 3 sate


Astea sunt razboaie baietii? PENIBILILOR!

uite mai jos o harta :

~INQ~ si academiile = ALB
*Hard* = negru
Dusmanii ~INQ~ = mov
Dusmanii *hard* = verde

scaled.php

Runemaster Daca prin asta tu crezi ca pup in fund, esti un mare dobitoc!nici nu stii in ce trib sunt sau cu ce nick joc...si deja ma caracterizezi...si na..pentru tine...soc! nu sunt conducator pe 23 :)

Deci nu va mai laudati ca aveti razboi mare, voi singurul razboi important pe care il duceti este cu ~INQ~!
 

DeletedUser30525

:)
mental
am si eu o intrebare la tine
cum se numeste tema asta?
asa ca fapt divers
aici discutam zic eu razboiul hard-inq
restul sunt abureli
ai pus acolo niste nr de sate care nu au legatura cu tema asta
daca puneai nr de sate al inq+academii poate faceai si tu o treaba
asa de replici fara nici un rost
lasa-ne pe noi astia "penibilii" sa facem ce stim si cum stim
:)

1 Misu Viteazu 25,15 Mio.
2 eva222 [Persia] 23,59 Mio.
3 tiany [H/G] 21,57 Mio.
4 Antonius Marcus [Persia] 20,47 Mio.
5 Agentul 000 19,37 Mio.
6 H3lLBoy*dNd* [*Hard*] 15,31 Mio.
7 Cupipulpitza [DEO] 14,68 Mio.
8 Elenore [H/G] 13,37 Mio.
9 ROBERT01989 13,14 Mio.
10 Seeerj [CIRCUS] 11,66 Mio.
11 alci 2 [DEO] 11,44 Mio.
12 arthaluc 11,10 Mio.
13 leguma7 11,05 Mio.
14 Ciuha [Persia] 10,95 Mio.
15 bame [N.W.O] 10,93 Mio.
16 Old Shatterhand Jr [Persia] 10,62 Mio.
17 Murron [Persia] 10,39 Mio.
18 Lord McKey [Persia] 10,36 Mio.
19 Runemaster [*Hard*] 10,12 Mio.
20 ovvi [TheEnd] 10,08 Mio.

deocamdata in primii 20 la inamici invinsi nu prea vad inq
e doar pomy (tot respectul pentru el) la atacatori
dar la total nu prea vad
in schimb nu ca ne laudam ca n-avem de ce dar de la noi sunt 2 si uite la rangul tribului nostru
uite al inq-ului
data viitoare as zice totusi sa lasam vorbele care nu-si au locul pentru cei care chiar se sperie de ele
:)

si daca tot e
macar spune si tu cine esti
ca am vaz ca ai zis de vreo 2 ori ca nu esti nici in inq nici la noi
nici macar in zona asta
eu sunt kampf
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai da uite razboaiele noastre care au existat si pe cine am sters :) REESTU RAZBOAIELOR DE UNDE??? daca neau recrutat tot au luat tot la ei :) si siau facut 10 triburi?

RAZBOI Friends.

Parte 1:
Triburi: =Fr=
Parte 2:
Triburi: *Hard*

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 116
Diferență: 90

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140,635
Tabăra 2: 735,504
Diferență: 594,869

chart


RAZBOI Carpe Diem.

Am avut razboi si cu Carpe diem ..cand i-am scos iar statistica era exact asemanatoare cu FR vs Hard :) asa ca nu ** fara sa stii
A si uite ca ma corectat cineva...scor HARD - CD ( 96-9)

Acum daca ne uitam la noi versus inq si 2 academii sta cam asa..

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., 1nqu1s, -INQ-
Parte 2:
Triburi: *Hard*

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 308
Diferență: 206

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 813,110
Tabăra 2: 2,225,949
Diferență: 1,412,839

chart


Sii tot respectul pentru knight..care o duc si ei aproape la fel de bine :) Sa o tina tot asa

Parte 1:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., 1nqu1s, -INQ-
Parte 2:
Triburi: Knight

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 139
Diferență: 89

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 435,077
Tabăra 2: 1,125,539
Diferență: 690,462

chart


Iar pe cei din NBZ eu zic ca ala nu e razboi..nu cred ca mai trebuie sai mentionam :)

Parte 1:
Triburi: ~INQ~
Parte 2:
Triburi: NoobZ

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 9
Diferență: 42

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 418,150
Tabăra 2: 53,889
Diferență: 364,261

chart


Corectatima daca gresesc.

Iar domnule Mental :) eu nu am apelat la jignire cum faci tu..eu doar am zis ce mi sa parut ca faci ..INQ se pare ca sunt zeii tai mama si tatal tau :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iar noii cand ciineva era inactiv pe galben/rosu indiferent sau nu se descuurca..nu am apelat la concediere ca si dusmanii nostri cand cineva incepea sa piarda sate era concediat :) uitate mai bine:

hristol [nu mai este în trib] 0 13 -13 55 1.522.254

A avut pe sate sprijin de la toti colegii dar el era pe galben :) cu toate astea nu a fost concediat dar a fost innobilat de INQ
 

DeletedUser39100

Si totusi :))


Parte 1:
Triburi: *Hard*
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, -INQ-, .INQ., =INQ=

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 311
Tabăra 2: 103
Diferență: 208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,249,083
Tabăra 2: 818,040
Diferență: 1,431,043

chart


Si pt toti aia din fan clubul inq gen mintal invata-i tata sa isi faca un sat de atac si o biserica .
 

DeletedUser

Va rog sa purtati discutiile in limitele bunului simt, sa incetati cu jignirile si cu orice fel de aluzie la adresa adminilor.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 

DeletedUser

cand e foame de sate goale :) tot INQ-u se baga...aka Laur25 Thedemon Alexei60 Alexinio Miezulica Tribland care nui in stare sa ia un sat altfel nici din 40 de fuluri =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus