Razboi: MoD vs 300.

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început

DeletedUser40047

Nu am ce sa spun despre tine, as vrea sa zic ca esti destept, insa chiar nu pot, indiferent cat de binevoitor as fi. Cand ti-am spus ca esti doar un mucos fara caracter, te-ai suparat pe mine. Acuma cand te fac si ei acelas lucru, ce faci? te superi pe ei? :rolleyes:

nu te obosi sa ma derenajezi cu un raspuns "inteligent", ca oricum nu o sa-ti mai raspund.

tu chiar te-ai suparat prosteste pe mine, pana intr-un punct te-am inteles, dupa ai intrecut masura, oricum cu tine nu am nimic si nici nu-ti port pica, asta esti tu pui prea mult la suflet, cat de astia 2 lasa-i sa zica, daca tot zici ca eu nu am caracter as fi curios sa vad ce zici de urs si penny. daca i-ai cunoaste ce parerea ai avea, lasand la o parte cearta dintre noi chiar te consider mult peste acesti doi "inteligenti"
 

DeletedUser40316

ce sa zica despre mine ? ca nu am acceptat sa fug alaturi de voi in MOD ? ti-am zis ca nu ma duc in trib mort si care nu valoreaza mai mult de 3 fake ... trebuia sa imi zici astea atunci cand erai cu mine in trib nu acuma dupa ce ai fugit si ai ajuns sa nu iti mai vezi lungu nasului ;)
 

DeletedUser40316

nu la tine ma refer cand zic betiv ordinar, doar mircea iti spune asa, desigur cand eram eu, panzeru si altii in conferinta, fara tine desigur :))

ursule mare viteaz, uite cum se degradeaza caracterul uman in ultimul hal, cand te-ai certat cu penny. si a inceput sa te atace cine ti-a luat partea si a plecat opdata cu tine din r.s, si cand a fost sa ne intoarcem am zis ca nu ma intorc fara tine, cate sate nu ti-am dat, sau jucatori pe galben ti-am spus sa-i ataci, off off :(


ce spui tu sunt deacord, daca gasesti ep ceva lume 4 conturi apropiate deacord

la fel ca atunci sunt si acuma , in afara conferintelor , cand eram cativa era pentru caterinca nu pentru discutiile voastre inteligente gen cum sa atacam sa ii rupem pe x sau y ... iar de ce au zis de mine imi este fix pix nu ma intereseaza ... atunci am plecat da si ati venit dupa mine , dar intre timp am invatat sa las de la mine si asa am dato la pace , tu de ce nu puteai face asta ? da am uitat orgoliile astea sunt mult prea mari... dar chiar si pe un amarat de joc ? in fine ... sate date nu prea stiu daca mi-ai dat , poate imi spui tu , iar ce a fost pe galben era interna , de unde au luat toti ... daca erau moca nu eram in primi 10 la agresori
 

DeletedUser29985

Data Eveniment
30.08.
08:47 Tribul SPARTA (dizolvat) a declarat război împotriva tribului.

Lethalule :) , mei taticu inchide tema ca nu mai are sens de o luna si ceva :cool:
 

DeletedUser40047

la fel ca atunci sunt si acuma , in afara conferintelor , cand eram cativa era pentru caterinca nu pentru discutiile voastre inteligente gen cum sa atacam sa ii rupem pe x sau y ... iar de ce au zis de mine imi este fix pix nu ma intereseaza ... atunci am plecat da si ati venit dupa mine , dar intre timp am invatat sa las de la mine si asa am dato la pace , tu de ce nu puteai face asta ? da am uitat orgoliile astea sunt mult prea mari... dar chiar si pe un amarat de joc ? in fine ... sate date nu prea stiu daca mi-ai dat , poate imi spui tu , iar ce a fost pe galben era interna , de unde au luat toti ... daca erau moca nu eram in primi 10 la agresori

mda daca tu ai luat 20 si retsul 2, au luat toti, in fine nu conteaza asta, cand am plecat in mod te-am chemat cu mine pentru ca te consideram prietenul meu, nu ai vrut sa vii a fost alegerea ta si nici nu am insistat daca iti aduci aminte, noi nu am fugit nu am dorit sa fim colegi cu jucatori gen penny. sau ingenios, cat despre orgoliu eu prefer sa spun ca nu ma umilesc, eu nu ling unde scuip ;)
 

DeletedUser40316

si eu pot sa plec oricand din R.S sa joc fara trib doar sa stiu ca am parte de actiune , daca garantezi acest lucru fac asta imediat
 

DeletedUser

ce sa zica despre mine ? ca nu am acceptat sa fug alaturi de voi in MOD ? ti-am zis ca nu ma duc in trib mort si care nu valoreaza mai mult de 3 fake ... trebuia sa imi zici astea atunci cand erai cu mine in trib nu acuma dupa ce ai fugit si ai ajuns sa nu iti mai vezi lungu nasului ;)

hopa tropa iaca si eu pe aici... ce se intampla ursule? iti iei nasu la purtare? nui frumos nene ... e ok sa fi prost da nu arata si lumii

adinamo :) eh asta nu merita sa ma doara degetele pt el

ideea care ramane si care conteaza : eu mam retras voi continuati sa vorbiti despre mine, sa ma bagati in discutiile voastre interne; mati vrut plecat asta aveti... acu cei baiu va disparut motivul de galceava si cautati altu?
 

DeletedUser40316

nu poate incepe un spectacol fara sa o mascota (adica tu) sau ai primit grad de membru oficial in mod ? :D ...
 

DeletedUser40047

nu poate incepe un spectacol fara sa o mascota (adica tu) sau ai primit grad de membru oficial in mod ? :D ...

iti reamintesc cat timp a fost panzeru in r.s tu nu ai avut nimic de zis, si acum esti mare conducator, nu de alta iti spun dar deja devii penibil si te faci de ras mai mult decat e cazul ;)

si acum probabil vede si conducerea mod ce "oameni de cuvant" sunt cei din r.s
 

DeletedUser40316

daca era asa atunci de ce nu o avut tupeu sa ma concedieze cand l-am injurat ? a zis mai odata si ma zboara din trib si de pe harta , de ce ii tremura intalatia atunci ? daca era ceva mare branza in R.S avea tupeu sa ma concedieze dar asa a fost si a ramas incontinuare un papagal , iar conducerea mod nu are pentru ce sa iti bata capu ... eventual doar pentru niste nimicuri ce au fugit la ei in trib sa mai poata ramane pe harta , pana cand oare ?
 

DeletedUser40047

daca era asa atunci de ce nu o avut tupeu sa ma concedieze cand l-am injurat ? a zis mai odata si ma zboara din trib si de pe harta , de ce ii tremura intalatia atunci ? daca era ceva mare branza in R.S avea tupeu sa ma concedieze dar asa a fost si a ramas incontinuare un papagal , iar conducerea mod nu are pentru ce sa iti bata capu ... eventual doar pentru niste nimicuri ce au fugit la ei in trib sa mai poata ramane pe harta , pana cand oare ?

ursule nu stiu cum se face dar pe fiecare lume pe care joci pleci cu coada intre picioare :))
 

DeletedUser40316

asta ii prima lume in care ai jucat unde joc si eu ... doar ca pe fiecare lume am ajuns acolo unde tu nu o sa ajungi niciodata ... plus ca la sfarsit conteaza cu ce ramai de pe aceea lume , iar spre deosebire de voi 2 care ramaneti doar cu buza umflata este normal sa fie o frustrare mare :D ... cred ca ai ajuns sa iti spuna panzeru si de cate ori face ursu caca pe zi ...

auzi requiem :


Stai jos 3 în data de 19.08. la ora 10:30
sa-mi lais iar sitter ca voi lua satele cat pot de repede, a durat atat de mult pt ca am vrut s ale cresc putin si nici nu am avut nobili

:)))) mare jucator si tu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40047

ursulica m-am lasat de vre-o 3 saptamnani, nu are rost sa iti spun ce data e azi si sa scazi 21 de zile ca sa aflii cand m-am lasat eu, stiu ca e complicat pentru tine ;) poate daca ar fi la bac ceva de genu 1+1 poate poate ai avea sanse :)))))))

cat despre acele sate, am auzit ca te-ai ofticat ca nu le-ai luat, dar satele respective le-a crescut dani, asa ca puneti pofta in cui ;)
 

DeletedUser30856

iti reamintesc cat timp a fost panzeru in r.s tu nu ai avut nimic de zis, si acum esti mare conducator, nu de alta iti spun dar deja devii penibil si te faci de ras mai mult decat e cazul ;)

si acum probabil vede si conducerea mod ce "oameni de cuvant" sunt cei din r.s

Deci , uite aici...special pentru tine au facut baietii clipul:rolleyes:

[YOUTUBE]DG0Tj2ZdWTY[/YOUTUBE]
 

DeletedUser40316

ursulica m-am lasat de vre-o 3 saptamnani, nu are rost sa iti spun ce data e azi si sa scazi 21 de zile ca sa aflii cand m-am lasat eu, stiu ca e complicat pentru tine ;) poate daca ar fi la bac ceva de genu 1+1 poate poate ai avea sanse :)))))))

cat despre acele sate, am auzit ca te-ai ofticat ca nu le-ai luat, dar satele respective le-a crescut dani, asa ca puneti pofta in cui ;)

tot la mine vor ajunge :)) dar uite ca acuma clepo nu mai este in academia mod , a parasit tribu si in aceiasi secunda eu am rezervat satele .... hmm are trib .. stai jos 3 .. al naibi noroc ca am fost pe faza :)) mai andrei tu nu intelegi multe lucruri si nah ii greu... bacul ce sa faci nu sunt in stare sa il iau dar las ca sunt destui cu bac care o duc mai rau ca mine ;)
 

DeletedUser40047

tot la mine vor ajunge :)) dar uite ca acuma clepo nu mai este in academia mod , a parasit tribu si in aceiasi secunda eu am rezervat satele .... hmm are trib .. stai jos 3 .. al naibi noroc ca am fost pe faza :)) mai andrei tu nu intelegi multe lucruri si nah ii greu... bacul ce sa faci nu sunt in stare sa il iau dar las ca sunt destui cu bac care o duc mai rau ca mine ;)

mi se rupe, esti atat de penibil incat mie imi e jena sa vorbesc cu tine, da din coada ca vei lua si tu 2 sate
 
Sus