Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser

mi-a facut placere s-a ma lupt cu voi , ati fost foarte isteti , noi am atacat iar voi a-ti aparat ce mai aveati :p

de acum incepe razboiul cu familia spor ,v-a dati seama , tare a-si vrea s-a vad ce pot .


mi-a parut bine teuton .

ai asasinat limba romana cu mesaju asta :cool:
mai chiulesti mult de la scoala pentru jocu asta? :(

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuzati incultura

era fratemiu ...acum sunt eu bulgarul , eu nu particip la astfel de discutii pe forum , nu m-a dau in spectacol precum alti .

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si totusi ai aceasi greseala gramaticala ca in mesajul de mai sus...ciudat,nu crezi? :))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai sus eu am fost , dar la primul nu am fost eu .

scuzati incultura dar eu nu scriu precum alti ..... fiecare scrie si intelege cum vrea el .

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamne fereste :|

Romania se duce de rapa!

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma tu ce mai cauti pe aici?...mai joci pe lumea asta? :D

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai asasinat limba romana cu mesaju asta :cool:
mai chiulesti mult de la scoala pentru jocu asta? :(

era fratemiu ...acum sunt eu bulgarul , eu nu particip la astfel de discutii pe forum , nu m-a dau in spectacol precum alti .

Se cearta unguru` cu bulgaru` pe limba romana hahahaha .
ungure , nu te supara pe mine :)) , dar e comic rau de tot . :p
p.s.: Sper sa intelegeti ironia ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

Agresor:
ceho
Origine:
DOris (663|442) K46
Număr:
0 0 1355 0 0 567 418 0 0 10 0 4
Pierderi:
0 0 1355 0 0 567 418 0 0 10 0 4
asa se innobileaza la urgenta
ps:tare asta cu nationalitatile...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) ...o ironie fina o inteleg si apreciez :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

cum mai mere marele razboi / acuma poate sa ia si uni sate ,ca sunt de barb :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

uite cum mai creste marele trib cu sate de barb si ai lor juct ca virgula cand avea stapan,.satele nu prea au putut sa le ia cu toata familia lui acuma sunt zmei :))
sincer cand iti rupi peste 40 de fuluri si peste 50 de nb n 2 zile pe un jucator si nu iei ... macar un sat si apoi mai bagi o tura pe unul cu moral mic,....parca soliterul este mai usor :))
cam asta trebui sa joace unii:)
PS: n loc sa dai cu para la militieni mai bine apucate si joaca triburi si nu te speria cand vezi 5 spioni sa fugi la dusmani ca nu poti sa faci mare lucru pierdeai cateva sate nu iti taia salariu:))


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

Bine am revenit ! :))

Are you missed me ?

Mda .. frumos razboi , pacat ca s'a rupt dintr'o data din kuza unei decizii luate pripit :) .... iar de atunci potopul :)))

Hai Kkody ..... abureste'ne ! Cum a fost razboiu asta !?

Hai sa va spun eu povestea ff pe scurt ....Unii de la ei si'au facut harachiri , altii au fost kamikze , cativa viteji inca se dau bravi luptatori desi pierd sate pe banda ..... Numai un singur mafiot italian , mic dar cu gura mare iroseste aeru prin jurul nostru spunand ca nu'si da interesul deloc sa'si pastreze satele (cand el probabil k se da cu capu' de masa cand pierde un sat :p )

Iar de partea noastra , este stiut de toata lumea ca SUAT'ul este plin de vrajitori voodoo , agenti SRI , miliardari , clarvazatori , admini , Zei si noobi :)

Acestea fiind spuse a fost un razboi corect , deoaprte emo iar de cealalta zei si supereroi :))

PS:Ai dat degeaba de baut Kkody k am fost blokt (sa le ceri banii inapoi) :p


Echipa TEUTON isi anunta retragerea din aceasta formula pe L 17 .

Felicitari celor care au luptat cu onoare !


"Succesuri!"

Ms pentru felicitari

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

eu nu stiu cu a mers marele razboi dar stiu asa ca cineva din mai marele trib cu ceva puncte si nca cativa jucatori au dat vreo 200 si ceva de atacuri au luat o n barba nu a luat nici un sat apoi au dat pe alt coleg mai mic cu moral mic ( deci din start jucatori de valoare) iarasi au luat o n barba ....apoi au vazut ca nu merge....si au facut vrajitoriiile alea de care zici tu :)))
adica dca nu pot ei cu tribul si cu toata familia.... o sa poata alti,.... adevarat este ca au reusit acuma cred ca se mandresc ca ia sate de barbari ....bvo lor
Ps : n primul rand le zic asa: jucatori de valoare care la primi 5 spioni dintru un trib mai mare fug acolo si fac pe jucatori cu caracter ca nare treaba cu tine , adica nici tu cu ei ....pana cand la presiune noului trib te ataca , cica atunci nu mai are valoare aia cu eu imi vad de ograda mea dar vreau sa o vizitez pe a ta acuma :))
n rest nu am suferit niciodata sa ai un trib la dusmani si tu sa nu declari asta 1 a 2 sa ataci cand ai un pna cu cineva :)))
 

DeletedUser6065

PS am mai uitat ceva imi place aia cand nici la un an de cand sa deschis lumea aveti schimbari de trib :))mai rau ca sosetele :))ma rog ....poate uni am imbatranit pe triburi :))
de aia mam retras la pensie :))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

**** care'i treaba cu atacurile alea dar eu cred k daca te'au blokt adminii au facut'o cu un motiv ... nu cred in basme de genul
Eu unul stiu k l'am atacat pe smac si am reusit sa'i iau un sat (cu pierderi minime) pana au inceput atacurile pe 10nnutss si a trebuit sa'l acopar

Ehhh , trebuia sa'ti salvez discutiile de pe forumul lor .... mureai de ras si nu alta :))) ..... Suat era vinovat k l'a despartit pe unu iubita , k i s'a luat lu' altu lumina , k dau toate lumile pe bonus de noapte ziua , atentatu de la 11 septembrie tot noi l'am planificat , eclipsa din 2000 s.a.m.d. Toate astea ca sa ascunda neputinta lor si meritele noastre (Si mai zici sa'i respecti...cand iti fac o asemenea campanie ca la prezidentiale cu inselatorii si atacuri marlanesti)

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6065

pai atacurile alea le au trimes colegii de ai tai si au luat nimica si atunci cica , stiu colegii tai mai bine ce au facut , nu vreau sa zic eu ,ca plec iara n vacanta :))
apoi de ce este acuma pe acolo numai stiu nimica findca am iesit la pensie ...nu am accepta felul de a se aplica ....wodoorile:)))
dar nu inteleg cu poti sa pui un copil sa dea 30 si ceva de sate full de atac pe acelasi sat si apoi sa l inobilati:)) pe el de ciuda ca nu a ti luat nici un sat:))
 
Sus