Roma vs GluGlu

catallinu

member
Scor reacție
3
Macar au echipa buna,pp la greu,enyx ii prosteste sa-si rupa atacul ca sa ia el sate :)))
..
Mie imi cer sitter si dau atacuri fara sa ma intrebe. Mi-au zis ca asa e normal intr-un trib. Acum ca citesc ce scrieti voi aici ma gandesc ca poate am gresit ca am intrat in Roma. Nu ma luati si pe mine la voi? Tare as vrea si eu sa invat cum se joaca de la niste profesionisti

Mi-au cerut si numerele alea de pe card. Asa mi-au zis ca e regula cand intri in trib.
 

DeletedUser47561

Pe mine m-au pus sa donez si pp-uri daca vreau sa intru in trib. Si in functie de cat donam ma repartiza intr-un trib.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Lasa ca le ati dat putina clasa la pp isti

DarkEternal: Mi-a dat natasha back de la profu
Neatzza: nasol eu acum farmez
DarkEternal: poti sta sa scoti si la mine ?
Neatzza: scuze n am net..
DarkEternal: lasa ca a scos Bonyta (modestie)
Neatzza: hai ca te blindam
DarkEternal: nu mai e nevoie , am pierdut satu tu farmeza ca n ai net ...


Aceasta conversatie este inventata nu stiu in ce scopuri. Acel jucator a vrut sa intre in gluglu, nici macar nu mi-a cerut ajutorul la backtime si nu e prima lume in care tradeaza, vedeti ce s-a intamplat cu el pe L50.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Aceasta conversatie este inventata nu stiu in ce scopuri. Acel jucator a vrut sa intre in gluglu, nici macar nu mi-a cerut ajutorul la backtime si nu e prima lume in care tradeaza, vedeti ce s-a intamplat cu el pe L50.

Este putin inflorita cu scopul de a-l amuza pe fratele Alex cu 2 peu :D oricum eu am fost pe cont si i am tinut sitter am vazut mesajele , te ai dat lovit cand ti a zis de backtime :p
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Hai ca ai treaba in seara asta sa scrii gluma asta buna cu cardurile peste tot.

Satul ala bonus pe care l-ai luat a facut vreun split ceva? Avea adunat sprijin mult? Da-ne sa vedem si noi un raport.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Iti trimit pe joc? Macar asa v-am dat si eu ceva ca sa comentati,ca in rest nimic....:)))totusi tre sa recunosc,v-a luat cam mult pana sa aberati cu satul <3
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
cum ar fi? mai faci sondaje cu reguli de sprijin? =)))
Oameni buni in Roma se trimite sprijin % din cate trupe ai,puncte etc =)) Ati mai auzit de asa ceva?:)) eu tre sa recunosc ca nu :)
 
Sus