+SAS+ alianta cu NOI

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca Danger Duck vrea sa poarte o discutie cu cineva il invitam sa o faca pe privat si nu pe acest topic ca si asa o sa se umple de Off Topic in curand.
 

DeletedUser

Triburi copiate, sunt simple incercari nereusite ale unor copii fara idei. . .
 

DeletedUser

@danimaxxx din pacate pentru tine topicul cu triburi copiate se gaseste mai jos cauta si ai sa vezi. Acolo poti sa iti dai cu parerea despre asa ceva (desi nu stiu cine te va baga in seama) aici asemenea remarci sunt considerate OFF TOPIC.
 

DeletedUser

Si alianta asta ce speranta de viata are? Pana cand apar noobilii?
39.gif
 

DeletedUser

Pai are sansa deoarece in tribul NOI celalalt trib +SAS+ este deja pe lista dusmanilor. Sunt niste impostori mai ales cel care se da drept intemeietor adica alien014. Caruia i-am cerut explicatii de ce sunt trecuti la dusmani cei din +SAS+. Si l-am rugat sa-mi de-a un raspuns si i-am acordat un ragaz pe care nu l-a respectat. De aceea am si parasit acest trib care dupa parerea mea a fost unul bun dar a avut conducator ce nu are ce cauta in acest joc.

Si raspunsul lui alien la plecarea mea a fost:
alien014 astăzi la ora 12:52
pANA MAINE iti da fratimiu ban.

Chiar il rog. Si pe tine alien014 te mai rog ceva, sa inveti sa utilizezi corect limba romana.
Tuturor celorlalti membrii NOI care nu sunt slujbasii lui Alien 014 va urez sa aveti parte de un joc placut si multa bafta in continuare.
 

DeletedUser19185

xblaandy -> CEA MAI MUISTA PERSOANA EXISTENTA. VA RUGAM ATACATIO SAU NU NE FUTETI CU MESAJE.

Profil NOI
 

DeletedUser

Nu dau mai mult de 2 , max. 3 saptamani tribului NOI .

Nici pe +SAS+ nu-i vad prea departe..
 

DeletedUser18538

tema pote fii inchisa am rupt alianta cu noi pt ca ei ne-au trecut la dusmanii pe ascuns
 

DeletedUser

Tema inchisa!
chiar nu puteti sa vorbiti frumos?
warchief of the horde o mica vacanta. Si cum nu suport injuriile sper ca vacanta de o luna va va linisti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus