SH vs TOM (MIT)

  • Autor subiect mazareverde
  • Data de început

DeletedUser

hai terminati odata
am jucat pe L14 ... unde SH miau fost dusmani mazare la fel dusman ... cand a venit vara el a renuntat si razboiul era in favorea SH-ului bateau tribul de pe L1 , din motivu ca mia placut stilul lor de joc si stilul lui mazare am decis sa joc alaturi de ei pe L22 .... insa eu cand am renuntat pe L14 am zis ca nu mai deschide triburile si au trecut 7 luni fara sa intru pe vreo lume sa fac ceva ...

pe L14 mazare dupa ce a renuntat dupa cateva luni sa desfintat tribul , poate o sa dispara si de pe L22 dar nu din motiv ca ne bateti din motiv ca intemeiatorul SH-ului renunta la L22 , puteti sa veniti cu ce povesti doriti voi dar chiar nu ma intereseaza asta e adevarul si daca vine stelistu imi zice o poezie care ii zicea mamica la culcare pe cuvant ca no sal cred

P.S: sunt foarte multi jucatori care nu joaca fara mazare
P.S2: ceea ce am scris aici nu am scris ca sa laud tribul SH am scris adevarul ce stiu despre SH
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca vreu, toti o sa vorbeasca cu mine, si nimeni nu o sa te mai bage in seama pe forum inafara de inaptii din SH ;)

1. Pentru inceput ai putea sa ne spui cateva lucruri despre persoana din spatele nick-ului?

Ma numesc Stefan, am 16 ani, locuiesc in Onesti(Bacau pt cine nu stie)...momentan ma ocup cu scoala .
Imi place fotbalul, handball-ul, tenisul, sa ies la gratar cu prietenii, la o bere un biliard, ce face tot omul normal vara.


Auzi mai onanistule(asa se spune celor care stau in onesti) , cand dracu iesi tu la ce spui ca faci aici daca toata ziua stai pe forum si pe triburile? la 16 ani trebuia sa bei suc nu de alta dar o sa devi alcolic de mic, sau poate e trasatura de familie.
 

DeletedUser20120

toata ziua pe forum?!

uite azi si ieri s-a nimerit sa fie urat afara...

daca tu crezi ca poti deveni alcolic dacaa bei bere, vin si alte alea la 16 ani..atunci..
probabil ai tai nu te lasau la 16 ani sa bei si de aia spui asta.


si nu te ingriji tu de viata mea, ca am eu grija de ea, tu ai grija de viata ta;)

si zici de mine ca stau toata ziua pe forum...dar te-ai uitat putin ka tine? sa vezi ca stai aproape non-stop pe forum si postezi?
 

DeletedUser

fugi ba caricatura de om ce esti...esti clovnul forumului, da imi place de tine cand vi cu textele tale de 12 ani, ba tu, ba tu, eu pun pariu cu tine ca nu sti ce e ala tac, pun pariu ca nu stiu cum arata un gratar, pun pariu ca daca pui mana pe o racheta de tenis o sa zici ca e cu gauri plasa, pun pariu ca daca iti dau o minge de baschet si unde de handbal nu sti sa imi spui care e aia si care e cealalta...esti doar un bufon mic care se crede mare....auzi la el, bea bere la gratar cu prietenii...hahahahahah!!!
 

DeletedUser20120

nene....daca ma pun la baut cu tine...zic ca te cam faci de ras ;)

gura mica daca nu stii cine sunt ;)

nu te mai da mare in fata calculatorului...acum cateva ora spunei ca nu mai deschizi forumul si nu mai postezi si acum vad ca faci exact invers...tie cred ca iti place sa mananci cacat ;)

si eu garantez ca la toate sporturile pe care le-ai enumerat mai sus te fac lejer;)
probabil tu nu stii cum arata o racheta de tenis..sau poate stii..insa nu mai sunt cum era pe vremuri, cand tu erai mic si prost, acum nu mai sunt dinalea de lemn...sunt din carbon, daca stii ce e ala, uitate in tabelul lui mendeleev si vei vedea pe pozitia a 12 ca gasesti carbon...dupaia poti sa dai cautare pe google si sa citesti ce este acela ;)
 

DeletedUser

mai stelisturle acuma chiar e nevoie sa vi sa zici ca tu bei mai mult decat mazare ?

pe forum asta orice e posibil
 

DeletedUser

Mazarica pe la 14 ai zis ca pleci, ca nu mai intrii...e seara si ai postat pe durata a 5 ore...cam mult timp alocat unui forum de unu care-si anunta retragerea de mult timp :))
 

DeletedUser20120

"Vorbele mele fac valuri ca flegma-n fantana"

chiar vad ca atunci cand postez aici se fac valuri si toti se iau de posturile mele ;)
 

DeletedUser

"Vorbele mele fac valuri ca flegma-n fantana"

chiar vad ca atunci cand postez aici se fac valuri si toti se iau de posturile mele ;)

problema este ca la varsta aia nu judeci nu gandesti ce scri ... nu realizezi cand lumea rade de tine dc rade ... pt. ca esti un copil gandesti ca un copil ... sincer fara suparare asta e adevarul un copil va gandi ca un copil ... cand vei mai creste citesteti mesajele sa vezi ca de stupid suna de exemplu : eu te bat la baut alcool
 

DeletedUser

deja aceste discutii sunt "peste capul" moderatorului.....oricum, multumesc "bajeti"(ma refer la toti care au postat) , cititind forumul mi-am facut portia de ras pe ziua de astazi :)))
 

DeletedUser39464

In urma cu circa 88 de ani celebrul Albert Einstein spunea: " Doua lucruri sunt infinite : universul si prostia umana si totusi in privinta universului nu sunt chiar atat de sigur...".


Stelist deci stai in banca ta ..ca esti praf ...m-am abtinut cat am putut dar prostia ta nu are limite macar ai pus bine la profil acel text :))) esti dovada vie ca Einstein avea dreptate in privinta prostiei umane:))

Iar in legatura cu razboiul credeti ce vreti voi sa va adunati pe forum sa postati imagini cu bauturi alese si sa petreceti:)).. sa se imbete stelistul:))
 

DeletedUser38860

Sa va dau un raspuns. [H] mi se pare mie sau statistica arata ca ARMADA va cam rupe zidul din fata numit si [HA] ?
Parte 1:
Triburi: ARMADA
Parte 2:
Triburi: [HA], [H], [HAC], [HAB]

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 14
Diferență: 11

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,702
Tabăra 2: 105,995
Diferență: 36,707

chart
 

DeletedUser

Calmeaza-te...situatia este sub control, doar [H]-ul este scapat de sub control geeksa
 

DeletedUser38860

Calmeaza-te...situatia este sub control, doar [H]-ul este scapat de sub control geeksa

Adevarat , [H] -ul este scapat de sub contral in privinta internelor ;) - In legatura cu razboaiele v-ati pus multe ziduri : [HA] , [HAB] . Vedeti-va de treaba si de internele voastre.
Ce rusine :
Parte 1:
Triburi: [H]
Parte 2:
Triburi: [HA], [HAC], [HAB]

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,739
Tabăra 2: 76
Diferență: 1,663


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,802,844
Tabăra 2: 563,967
Diferență: 14,238,877

chart
 

DeletedUser20120

ce ati vazut ca s-a intamplat in precedentul atac al H-ului asupra SH-ului a fost doar incalzirea...deacum la fiecare atac organizat veti vedea cum H-ul va lua cate 200-300 sate de la SH ;)


si ai ceva impotriva ca H-ul are multe interne ?!

aici este razboi intre H si SH...ce treaba au internele cu acest razboi?!
 

DeletedUser38860

ce ati vazut ca s-a intamplat in precedentul atac al H-ului asupra SH-ului a fost doar incalzirea...deacum la fiecare atac organizat veti vedea cum H-ul va lua cate 200-300 sate de la SH ;)


si ai ceva impotriva ca H-ul are multe interne ?!

aici este razboi intre H si SH...ce treaba au internele cu acest razboi?!

Prietene tocmai asta e. Voi tribul ,, mama " va dati tari in . ca puteti face pe dracu-n patru si nu faceti nimic. Felicitari 50 sau cate sate ati luat au fost frumoase , dar sincer cred ca sunt si primele luate de [H] intr-un razboi fara ajutorul zidurilor ( restul academiilor - in special H-Mit si H-LegA ) sau poate tot cu ajutorul lor. Deci ciocul mic si joc de glezne .
 
Sus