Spam 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

gogosi.jpg


Serviti va rog

vrei sa il indupleci pe japonez?
 

DeletedUser

hmmmm
cinezule , am venit in vizita la tine si nu ma servesti cu nimica
ce ai gatit azi?
 

DeletedUser

O ajuta pe *Contesa C* la curatenie ;))

Se vede ca sunteti niste copii, in frunte cu moderatorul. In primul rand, forumul de SPAM, creat pe jocul asta, nu incurajeaza sociabiltatea, cum, poate numai mintea voastra subdezvoltata poate sa gandeasca, ba dimpotriva. Observ ca va tine in casa, lipiti cu ochii de "soarele electronic", si nu apreciati cum se cuvine fulgii de nea. Din cate stiu eu, "pustii" au vacanta saptamana asta; parerea mea, ca timpul (ceva ce nu poate fi cumparat sau dat inapoi) ar trebui petrecut mai bine, facand ceva util pentru voi (citind o carte, plimbandu-va cu prietenul/a) decat sa vi-l petreceti pe extern. Sau daca chiar sunteti atat de dependenti, parerea mea, este ca ar trebui sa va gasiti niste subiecte de discutie cu adevarat INTELIGENTE. Ce faceti voi aici, nu se numeste discutie, si asta spune multe despre voi. Defapt, cred ca singurul lucru care va deosebeste de omul de Neanderthal, este limbajul articulat, desi, am mari indoieli si la capitolul asta. Nu va bateti joc de voi si nici de educatia pe care ar fi trebuit sa o insusiti de la parinti. CARPE DIEM.
 

DeletedUser23305



"Mintea voastra subdezvoltata" si "singurul lucru care va deosebeste de omul de Neanderthal" nu sunt exprimari acceptate pe acest forum.




Takeshi, spune-mi si mie cateva chestii despre tine. In primul rand:
1 Ce varsta ai?
2 Ai cu 3 clase mai mult ca trenul?
3 Este forum de "spamuit", idioteniile care s-au zis mai sus, in cateva ore, printre care bineinteles si replicile tale de "copil", sunt chestii care ar trebui sa fie banate. Fa-ti o placere si baneaza-te singur, in mod cert, te-a banat limba romana pe tine.

cam urat din partea ta sa spui asa ceva :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23305

ce faci cristi ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

prefer cristi...is nevoit sa stau in casa sa invat ca am sesiune din pacate..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus