Spam-Aprilie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser6843

Ai spus ca te-am vazut pe acolo , ceea ce inseamna ca am avut dreptate .
Eu am raspuns altceva , iti dai seama ca nu mai pot continua , daca o sa fiu "plecat".

Bre' am vazut ca ai mai postat pe forum ca te lasi , lasa-te de joc , e chiar naspa sa ajungi la spital de la un joc.
Incearca si tu jocuri "normale" cum ma joc si eu si cand vrei sa te "enervezi" ca pe vremuri , baga-te la un speed , te lecuiesc aia imediat.
 

DeletedUser3919

Ai spus ca te-am vazut pe acolo , ceea ce inseamna ca am avut dreptate .
Eu am raspuns altceva , iti dai seama ca nu mai pot continua , daca o sa fiu "plecat".

Bre' am vazut ca ai mai postat pe forum ca te lasi , lasa-te de joc , e chiar naspa sa ajungi la spital de la un joc.
Incearca si tu jocuri "normale" cum ma joc si eu si cand vrei sa te "enervezi" ca pe vremuri , baga-te la un speed , te lecuiesc aia imediat.
Ti-am zis ca ai vedenii. Nu ai inteles ceea ce am zis si nici nu ma las de joc... inca. :D
 

DeletedUser6843

Nu am vedenii absolut deloc , era o pura discutie intre tine si cineva din joc , unde tu ii explicai despre tine si ce eroina ai fost in ce frumos a fost pe un pat de spital.
Apoi ai inceput sa ii explici despre tine , ce talent de fata esti , adica ceva de gen ca sa te combini cu x , dar i-am spus eu apoi ca daca ai stat 3 zile ON sa isi dea seama si ce calitati ai.

Oricum sunt bune bre'.

Succesuri.
 

DeletedUser3919

Nu am vedenii absolut deloc , era o pura discutie intre tine si cineva din joc , unde tu ii explicai despre tine si ce eroina ai fost in ce frumos a fost pe un pat de spital.
Apoi ai inceput sa ii explici despre tine , ce talent de fata esti , adica ceva de gen ca sa te combini cu x , dar i-am spus eu apoi ca daca ai stat 3 zile ON sa isi dea seama si ce calitati ai.

Oricum sunt bune bre'.

Succesuri.

Ti s-a spus tie ceva dar ai inteles total gresit. In ceea ce priveste statul on, s-a facut aproape permanenta pe contul meu timp de 3 saptamani.
Si cu aceasta ocazie multumesc sitterilor mei.... 2 din UNIQUE, 2 din Crazy, 2 din newage si unul din R~W precum si celor care au stat ocazional 1-2 ore. :D
 

DeletedUser

stranutelu, ce faci ma omule dai din casa, faci lume de cacao. dao naibi de treaba, te credeam om mai serios, fi atent punem mana de la mana si luam un buchet de flori pe datorie si mergem si noi la ea in vizita ;). ce zici te bagi ? da, inainte ne imbatam bine.
 

DeletedUser3919

Sunt unele lucruri cu care nu tre sa glumesti dar de, nesimtirea unora e crasa si educatia lasa de dorit.

stranutelu, era vorba de tatal meu... si cand s-a intamplat am si spus ca intentionez sa ma las de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Inteleg ca aici e topic de spam, dar daca nu incetati sa va luati de viata personala a jucatorilor, o sa luati un pic de pauza.
 

DeletedUser

Jack am angajat un vanator de recompense, ai grija....

19545w.jpg
 

DeletedUser7039

Am auzit ca sunt specii rare, protejate de lege :rolleyes: Traiesc doar in rezervatii ..
 
Sus