TigerS vs Helios

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
Bafta Tigers

si stati linistiti angel vorbeste sa nu doarma, l-am vazut pe clasica ce mare jucator e :)))

Râde ciob de oală spartă! :eek: Oh, haters.. bine măcar că m-ai văzut si n-am trecut neobservat prin lume, ca tine.

Silent Smoke = Angel Dust de pe extern, sa stie toata lumea, ca ii bagi in ceata cu soarele tau:))

Multumesc pentru prezentare.. am crezut că mi-e destul de clară semnătura dar uite că n-au toti ochiul ager; si rakanishu a zis că nu se poate schimba numele userului de pe forum. :mad:
 

DeletedUser36503

Nu era clar deloc pentru ca pe forum ai un nume, in semnatura altul iar in Helios gasesti ambele nume :)
 

DeletedUser38225

Sunt usor dezamagit de acest topic, ma asteptam sa vad ca pe orice topic de razboi normal, cuvinte grele, amenintari, oamenii ce se lauda, altii ce se scuza, alti care intrata, altii care nu au nicio treaba... fix ca la un balci..
Pe cand aici lipseste veselia, culoarea.. Sunt dezamagit :(
 

DeletedUser36503

Poti sa spargi tu gheata :> Vreun pronostic ceva?

Cate saptamani mai rezista X ?
 

DeletedUser38225

Poti sa spargi tu gheata :> Vreun pronostic ceva?

Cate saptamani mai rezista X ?

Ei cica au venit aici sa stea, dar acuma nu se stie, timpul le rezolva pe toate, probabil ca tot in timp v-ati propus si voi sa invatati sa dati nobilii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41912

Ne-aţi rupt fâşu bre.. şi pe lângă recrutările masive tot ati vrăjit un trib să intre in război cu voi. Of of, se mai aude şi că vreti sa fuzionati cu PATRIA, chiar ar fi cireaşa de pe tort. :eek:


Eu m-am lămurit; vă las să vă bucurati pe aici cu statisticile; că tot le aveti pozitive.



N-ai halit ironia...
 

DeletedUser40272

in sfarsit mai invie externul...mai vrem razboaie interesante:D

Acesta e cel mai tare/frumos de pana acum

Hai Tigers, aratati-le expertilor ca si cu nobi se poate face treaba (asta nu inseamna ca doar nobi aveti in trib)
 

DeletedUser38225

in sfarsit mai invie externul...mai vrem razboaie interesante:D

Acesta e cel mai tare/frumos de pana acum

Hai Tigers, aratati-le expertilor ca si cu nobi se poate face treaba (asta nu inseamna ca doar nobi aveti in trib)

Pai si cine s-a batut bre cu carameaua in chipet ca are numai experti?


normal ca te stie toata lumea, noob-ul care a fost inobilat in 2 zile :)))

Ce zici bre, nu am mai auzit nimic de tine.. Pe lumea 29 ne onorezi cu prezenta? daca da, pe ce cont? :D
 

DeletedUser41912

ideea e ca ,intemeietorul helios .. numai gura e de el.
spune de noi ca facem fuziune cu patria(nu s-a discutat niciodata de asa ceva)... in conditiile in care ei.. na.. bineinteles"nu din cauza razboilui" au facut fuziune cu tribul H.A.



Ca agresor Ca apărător În total
Loc Numele tribului Cucerit
1 Anonymous 5,14 Mio.
2 Classic Elite 5,06 Mio.
3 V-am dat 3,57 Mio.
4 Tiger-Warriors 3,35 Mio.
5 Masca 3,32 Mio.
6 Avalon 3,29 Mio.
7 All Blacks 3,09 Mio.
8 Spiritual Warriors 2,61 Mio.
9 PATRIA 2,57 Mio.
10 Războinicii Soarelui 2,49 Mio.
11 Immortals Friends 1,98 Mio.
12 EXECUTORS 1,56 Mio.
13 Hidden Alliance 1,37 Mio.
14 One Step Closer 1,14 Mio.
15 antrenorii contraataca 1,12 Mio.
16 ~Respect~ 1,03 Mio.
17 MascaC 1,01 Mio.
18 Archlord Renewall 976.697
19 One Hard Blood 953.695
20 TERROR 918.127

________________________________

Loc Porecla Cucerit
1 ==BlacK== [TigerS] 260.208
2 -Pluto- [Anonym] 251.840
3 adhemar [Anonym] 250.390
4 maximus2009 [TigerS] 247.618
5 uon tupecni iaD [HELiOS] 225.172
6 Caut nevasta [Fum?] 222.552
7 laobere [Anonym] 222.125
8 dansysro [Fum?] 216.063
9 aria51 [Clasic] 208.632
10 C r a z y n o o b [Fum?] 197.996
11 Miss Erupe [Anonym] 186.850
12 wizardsj [Fum?] 185.427
13 spaima-sticlelor [Fum?] 175.980
14 alizeusss [Anonym] 169.737
15 kimosabe [Clasic] 168.118
16 alexandru an [RIP] 163.975
17 Qatar13 [Clasic] 159.931
18 NeBuNNNu [Fum?] 159.759
19 octav34 [RIP] 157.184
20 ghost22 [TigerS] 150.285





Cam asa stau lucrurile la inamici invinsi ca agresor.. is asa .. pusi pe fapte incat.. numai uon tupecni iaD este in top ca agresor,si inamicii aia ii avea de inainte sa intre in helios.


In fine ramane de vazut.. ce va face teribilistul intemeietor helios.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
in sfarsit mai invie externul

Ai vazut filmul "Summer of Sam" ? De vazut, John Leguizamo are un super rol, thumbs up.


normal ca te stie toata lumea, noob-ul care a fost inobilat in 2 zile :)))

Tu du-te domle la altă masă cu spam despre clasică. Măcar de-ai sti despre ce vorbesti; doar te dai interesant, că mă stii tu pe mine.. nevoie; fugi tare.

TrackSmash.gif



In fine ramane de vazut.. ce va face teribilistul intemeietor helios.

:D Suferi tati, că te-am blocat la mesaje ? :eek: Clar că rămâne de văzut, e ca si cum nu ai spune nimic.
 
Ultima editare:

DeletedUser41912

m-ai blocat,si te lauzi cu lucrul asta.. de "grozav " ce esti.. nu ma afecteaza deloc.


cat despre tine ca jucator,la cum te-ai prezentat pana acum... iti spun sigur ca in 24 de ore daca ai fi fost langa mine nu ai mai fi avut cont..
nu vreau sa reamintesc de atacurile tale pe bonus de noapte cu 2000 de topoare si 1000 cavalerie usoara.. in conditiile in care acel jucator nici macar nu a fost atacat in decursul zilei..
 

DeletedUser40272

Pai si cine s-a batut bre cu carameaua in chipet ca are numai experti?

am zis eu ca s-a batut careva, ca se cred ei experti?
impresia mea este ca in helios sunt multi experti (probabil nu toti) si nu o zic cu ironie.

;)

banuiesc ca am dreptul sa cred ce vreau:p
 

PRADA

member
Scor reacție
6
nu vreau sa reamintesc de atacurile tale pe bonus de noapte cu 2000 de topoare si 1000 cavalerie usoara.. in conditiile in care acel jucator nici macar nu a fost atacat in decursul zilei..

Aia se cheama "control asupra primei impresii" ;) Da nu stii tu din astea.

cat despre tine ca jucator,la cum te-ai prezentat pana acum... iti spun sigur ca in 24 de ore daca ai fi fost langa mine nu ai mai fi avut cont..

Of of, primul sat luat a fost de barbari si apoi ai înnobilat doar jucători concediati din TigerS. :rolleyes: Sau na, poate esti bum domle.. cine stie, te astept sa vii în zona mea, să te invit la dans. Vrăjeli cu "dacă erai lângă mine te trimiteam la margine în 24h".. doar tigrisorii tăi te cred, si nici pentru ei n-as băga mâna-n foc.
 
Ultima editare:

DeletedUser41912

gata,am inteles.. nu-mi mai bat capul cu tine:)


Spor la joc,grozavule
 

PRADA

member
Scor reacție
6
În sfârsit o decizie înteleaptă, nu credeam că .. în fine, multumesc si drum bun!

-

Alchimistule, tot dezamăgit amigo, sau merge.. ? (:
 
Ultima editare:

DeletedUser38225

Parca se mai colora treaba bre, dar tot nu se compara cu ce "era odata" :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ehh, toate erau mai frumoase altădată.. lasă că îsi face păsăroiu de la Acvilesti nobili acusi, si parcă-l văd că rupe iar externul ăsta în două.


aquilla a spus:
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus