Tribul Imaginar. Echipa TRIBELESS

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început

DeletedUser

Am observat ca prinde la "public" aceasta idee si tocmai de aceea m-am gandit sa exploatam aceasta idee.


Profilul Patronului nostru. AICI

COMPONENTA ECHIPEI:

Observator SEF: rookmaster
Arbitru de centru: snoops
Arbitri de tusa: 2 posturi libere
Rezerva arbitru: 1 post liber
Observator FIFA: zutty
Jucatori: 9 posturi libere
*(Nr T. 1)Lupamuttley - portar
(Nr T. 10)berbecu fermecat - atacant central (capitan)
Rezerve jucatori: 5 posturi libere
Antrenor principal: Tomis 08
Antrenor secund: 1 post liber
Comentator: 1 post liber
Sef forte de ordine: bladelordundead
Forte de ordine: 50 posturi libere
Spectatori: fara numar

Legenda: *(Nr T. 1) -> Nr T. = Numar Tricou

Totul in aceasta echipa se face de placere.Nu se vor oferi prime/salarii materiale(stiti voi fier/argila/lemn) ,doar poate noi sa trimitem la voi
unit_axe.png
si
unit_light.png
pentru imbunatatirea echipei.
Suporterii pot venii "fara numar" deoarece nu exista tribune decat camp cu porumb in jurul asa numitului stadion. Puteti veni cu familia ,pentru ca nu avem ultrasi sau hooligani. Momentan fanii nostrii sunt doar oile lu' Jiji.

Despre amplasarea stadionului nu trebuiesc multe detalii ,deoarece acesta se afla amplast in locul fostului stadion al echipei cu renume International: CS Avantu' Prabusirea SA amplasat sus in vale.

Asteptam inscrieri !

Dupa cum ne-a transmis si observatorul nostru, rookmaster urarea mult cunoscuta de final venita din partea noastra: Joc de Glezne!

Cu respect al vostru,
Lupamuttley
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai in primul rand nu joci pe L8 .. daia nu ai prins nici ideea.. :)
 

DeletedUser

Nu stiu despre ce e vorba dar e interesanta descrierea lui rook

PS:,,just an undead'' este corect gramatical ;)
 

DeletedUser

mai imi trebe un om in atac...cu care sa fac scheme =)) mijloc si aparare nu e nevoie...avem portar prea bun...:D:D:D:D
 

DeletedUser15860

io comentator...ca vorbesc mult si repede..si prost da asta nu se pune..:)) si comentatorii nostri comenteaza numa aiurea:)):rolleyes:
 

DeletedUser15142

ma bag noob mijlocas pe stanga ;) sau omu cu mingea in atac:rolleyes::rolleyes:
sunt bun si la pus pedica atacatorilor:D si nu iau cartonas=))
 

DeletedUser

vedeti poate vrea butelie gpl comentator sa faca si el ceva util :D
 

DeletedUser

Opa facem concurenta pe postul de comentator? :) ... asteptam patronul sa vedem ce ne spune... intre timp nu doreste nimeni sa vina in atac langa berbecut? Trebuie sa faca pase cu cineva. :D



Team updated!
 

DeletedUser

Opa facem concurenta pe postul de comentator? :) ... asteptam patronul sa vedem ce ne spune... intre timp nu doreste nimeni sa vina in atac langa berbecut? Trebuie sa faca pase cu cineva. :D



Team updated!

adevarat...macar un mijlocas de creatie care sa-mi ofere pase frumoase :)))
 

DeletedUser

Pai mai...atunci ce cauti in atac? dute la mijloc... si lasai pe Henry si Torres... sa vina sa intre in atac... :D
 

DeletedUser1924

Ma bag eu mijlocas central...acolo la creatie :) ...puteti sa ma alintati "KaKa" :)

PS : Stiu sa creez scandal si batai :)
 

DeletedUser

aaa..nu noi sunte pacifisti ca oile lu Jiji...nu avem nevoie de hooligani... :))
 

DeletedUser5596

echipa tribelless a facut prima victima pentru ca "prieteni stiu de ce..."
 

DeletedUser11848

Vin eu dar nu ies din tribul meu :p ma bg eu atacant ;)).. fac si niste biciclete
 

DeletedUser

Pe mine nu mă primiţi ca şef forţe de ordine ? Nu voi păstra numai ordinea ci şi curăţenia :rolleyes:
 
Sus