try,XVIII,ls vs [LG]

  • Autor subiect DeletedUser22355
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22355

incepand de ieri s-a marit numarul de triburi care are razboi cu [lg],diplomatia schimbandu-se datorita neregulilor facute de acestia.

asa ca [lg] acum are razboaie cu try,try*,XVIII,*XVIII,LS,Ls.a,Ls.b - cei care doresc sa se alature razboiului de partea coalitiei sunt rugati sa ma contacteze personal pentru relatii diplomatice .
 

DeletedUser28165

cred si eu ca au atras asa de mult inamici , au tradat pana si aliantele pe care le aveati in trecut (~fp~).
 

DeletedUser22355

gandeste-te ca au bagat conturi in toate triburile aliate si au ajuns sa ceara drepturi in conducere si sa faca numai belele.dar cu noi nu le-a mers.
nu stiu cum le accepta h-h toate mofturile si jignirile
 

DeletedUser28959

sal

scuze cati zic dar esti cam dus,in locul tau nici nu deschideam gura,vam lasat sa cresteti vam ajutat si acu ati indreptat armele impotriva noastra:tradatori
 

DeletedUser28959

si inca ceva noi niciodata nam tradat si nam indreptat aremele impotriva aliatilor precum voi
 

DeletedUser28165

si inca ceva noi niciodata nam tradat si nam indreptat aremele impotriva aliatilor precum voi

HAI PA !
1.ati facut alianta cu fostul fp cu conditia ca regina2 sa nu fie atacat.
2.Dupa ce ati facut alianta , v-ati refacut trupele si l-ati atact tot tribul .
3.Voi nu aveti habar ce este aceeia diplomatie atata timp cat tu esti un imatur.
 

DeletedUser28959

sal

si casati raspund noi cand am facut alianta cu fp ei stiau ca noi il avem la inobilari interne pe regina,si au stiut mereu cal vom ataca
 

DeletedUser28540

regina 2 inainte sa intre in ~FP~ a fost la noi,,era trecuta la inobilari,,atunci a fost recrutata de ~FP~, ia-m zis lui anubis ca e trecuta la inobilari interne,,asa ca pasi pe covoras
 

DeletedUser22355

scuze cati zic dar esti cam dus,in locul tau nici nu deschideam gura,vam lasat sa cresteti vam ajutat si acu ati indreptat armele impotriva noastra:tradatori


noi am tradat ?
in urma actiunilor membrilor tai am ajuns sa rupem alianta
membrii gen tsunami (care joaca pe 4-5 conturi,care si acum face gura mare de pe contul lui sorinv),dan1111111111 care a incercat tot felul de mijloce rudimentare sa dezbine anumite triburi si multe altele.
 

DeletedUser22355

poftim cultura

sorinv a spus:
taci cati iau 3 sate acuma cu toate lancile tale de la alexutzu si krenn, si pana sa li se intoarca lor sprijinu iau si de la ei cate un sat.
 

DeletedUser28165

voi ati facut alianta cu fp-ul iar in acea alianta se specifica clar ca jucatorul regina2 nu trebuia atacat.

dar lasa ca o sa iesiti de tot de pe aceasta lume din cate vad , in curand
 

DeletedUser28540

ramane de vazut,,oricum mai e putin si se deschide lumea 17 (lumea mult asteptata),,iar cei din XVIII nici nu stiu de ce mai vorbesc,,Adela se stie surpriza pe care o pregatesti,curand va mutati inapoi pe lumea 6 unde va laudati ca sunteti buni(praf)
 

DeletedUser22355

obrejan bazeaza-te pe fortele tribului cand faci o afirmatie,nu ameninta cu aliatii,


obrejan danut astăzi la ora 16:30
bada...si scuze nu o sa pierdem o sa fiti atacati din mai multe parti si de catre dmc si de catre alti si h-h nu se va baga deoarece au granita cu dmc


cu ~dmc~ noi nu avem nimik,sunt oameni cinstit din cate am observat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28959

sal

Side 1:
Tribes: [LG]
Players:

Side 2:
Tribes: XVIII
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 11
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 7
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 243,207
Tabăra 2: 93,723
Diferență: 149,484

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84,579
Tabăra 2: 71,125
Diferență: 13,454

image.php


in locu vostru nici nu mai ** uitativa la statistica si tineti cont ca nu avem trupe de atac full
 

DeletedUser28959

robydark si vrei sati demostrez? ca veti fi atacati de dmc
 

DeletedUser28959

sal

si inca ceva voi vati terminat trupele de atac si la aparare stati prost dupa cate stiu,noi inca nam inceput atacurile si tot stam mai bine la statistica o sa ** peste o saptamana
 

DeletedUser22355

ink mai avem avans

Side 1:
Tribes: XVIII
Players:

Side 2:
Tribes: [LG]
Players:

Timeframe: 01/10/2009 00:00:00la03/10/2009 17:09:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 31
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 364,776
Tabăra 2: 264,792
Diferență: 99,984

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus